Arma 3 nasıl bir oyun ?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Arma 3 gördüğüm kadarıyla baya gerçekçi bir savaş oyunu . Oyun u bilmediğimden size sormak istedim , bu oyunda amacımız nedir ? ( sadece single olarak ) sanırım bir direnişi yönetiyoruz emrinizde NPC ler var karşıda da bir ordu . Gerçekten konsepti çok sevdim şöyle sniper lı tüfekli bir meydan savaşı NPC lerle aşırı yükseldim ne olur oyun böyle deyin

Tamamen gerçekçi bir oyun. Direnişi yönetmiyoruz. Şimdi spoiler olur o yüzden kendin oynayıp görmelisin. Tek diyeceğim şu ki Cod ya da BF tarzı bir şey bekleme. İki mermi de ölürsün o iki merminin de nereden geldiğini anlamazsın. Öyle snip kullanmak falan kolay değil oyunda..

Tamamen gerçekçi bir oyun. Direnişi yönetmiyoruz. Şimdi spoiler olur o yüzden kendin oynayıp görmelisin. Tek diyeceğim şu ki Cod ya da BF tarzı bir şey bekleme. İki mermi de ölürsün o iki merminin de nereden geldiğini anlamazsın. Öyle snip kullanmak falan kolay değil oyunda..
devasa açık alanın da sanki kendini gerçek askerlik yapıyormuş gibi hissediyorsun bu tarzı seviyorsan şiddetle tavsiye.

O zaman benim gördüğüm Mod gibi birşey miydi ? hangi modla yada oyunu nasıl oynamamı önerirsiniz hikaye ile pek ilgilenmiyorum

Hocam oyunun modları var. Rol yapma modu falan. Orada İşte polis oluyorsun halk oluyorsun kimseyi öldürmüyorsun. Sana ne derlerse onu yapıyorsun gibi modlar. Onun dışında devasa haritalarda oynan bir savaş oyunu. Tabi öldüğünde taaaaaa en baştan doğuyorsun. Sonra bir araçla çatışma bölgesine uzun bir uğraş sonucu varıyorsun. Karşındaki düşman sen daha görmeden uzaklardan seni avlıyor. Genelde kalabalık arkadaş grupların varsa tadı çıkan bir oyun. Bir de oyun iyi bir sistem yanında iyi bir de internet istiyor. Serverlarda ping sorunu olduğunda ben oyunu 5 kere kurup sildim. Çünkü epey bir oyun kasıyor. Sen low a çeksen bile yine kasıyor. High a çeksen de kasyor. Ara sıra oyunu bir kez daha kurar ve bu ping sorunu hallolmuş mu diye bakarım. ve yine kasmaları görünce direk silerim.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt