Torrent-Oyun | ARAGAMI 2 [FLT] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
ARAGAMİ 2 KAPAK.png

ARAGAMI 2 [FLT]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: - Steam
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: - 5,3 GB

:pccikistarihi: -17.09.2021

:psnot: 64 bit işlemci ve Windows 10 işletim sistemi gerektirir!

türkçe.png
TÜRKÇE Alt Yazı Destekli

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/1158370/Aragami_2/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

aragami_2_by_pooterman_dequkg6.png

Sen ve akraban Aragami'nin son elit savaşçılarından birisin. Bedeni aşındıran ve zihni yiyip bitiren doğaüstü bir ızdırabın kurbanları olan Aragami, gölgeleri kontrol etme yeteneği veren mistik bir güç olan Gölge Özünü kontrol eder. Bu güçle Aragamiler, köyün geçimini sağlamak ve işgalci ordular tarafından köleleştirilen Aragami'yi kurtarmak için vadi boyunca verilen görevleri ve görevleri yerine getirir.

ARKADAŞLARINIZLA TEK MODDA VEYA CO-OP OLARAK OYNAYIN

Tam bir kampanyayı keşfedin ve kooperatifte 3 oyuncuya kadar suikastçı ekibine katılın.

HIZLI GİZLİ HAREKETLERE KATILIN

Korumaları ve yetkileri çeviklikle yönetin. Gizli öldürmeler ve ölümcül olmayan alt etmelerle düşmanlarınızı alt edin.

TAKTİK BİR KARAR OLARAK SAVAŞA GİRİN

Yüksek risk ve yüksek ödül ile beceriye dayalı bir savaşın ustası olun.

GÖLGE ASSASSIN'İNİZİ OLUŞTURUN

Silahlarınızı ve zırhlarınızı yaratın ve seçkin savaşçınızı çok çeşitli yetenekler ve gölge güçleri ile yükseltin.

RASHOMON VADİSİ'Nİ KORUYUN

İnsanlarınızı kurtarın ve laneti sizinle bitmeden alt edin ve Aragami'nin nasıl bir efsane haline geldiğini keşfedin.

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
Bu Oyun, her yaş için uygun olmayan içerik içerebilir: Sık Şiddet veya Kan, Genel Yetişkin İçerik

:sistem_gereksinimleri:
Aragami 2.png

:oyunfragmani:

UZUN OYNANIŞ VİDEOSU

:psnot:

İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
2. torrent isminden de anlaşılacağı üzere alternatif olması amacıyla eklenmiştir.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

CHROME TEHLİKE UYARISI VERİYORSA ÇÖZÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ!

Aragami II 002 512 x 512 PNG.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Megalomaniac

Tengri biz menen
Steamda Aragami indirime düşünce almıştım gayet tatmin edici ve zaman zaman sinir eden bir oyun naughty:.
İkinci serisini oynamak buraya kısmetmiş teşekkürler :)) Birde uzun süredir beklediğim Maneater gelse değme benim keyfime naughty:.

Vensoz

Torrent-Oyun.com
Bunu indirip arkadaşımızla co-op oynayabiliyor muyuz ?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Paylaşım için teşekkürler, gizlilik severler için çok güzel bir yapım olduğunu düşünüyorum. :))
teşekkürler eline sağlık
Steamda Aragami indirime düşünce almıştım gayet tatmin edici ve zaman zaman sinir eden bir oyun naughty:.
İkinci serisini oynamak buraya kısmetmiş teşekkürler :)) Birde uzun süredir beklediğim Maneater gelse değme benim keyfime naughty:.
İlk oyununu çok beğenmiştim. Ellerine sağlık dostum.
Teşekkür ederim arkadaşlar, umarım beğenerek oynarsınız, şimdiden iyi oyunlar herkese.

Bunu indirip arkadaşımızla co-op oynayabiliyor muyuz ?
Bu crack ile online hiçbir içeriğe erişim sağlayamazsınız.Normalde hiçbir crack ile online bir içeriğe erişim sağlanamıyor.Ama belki ilerde aşağıdaki sitede online co-op için bir crack yapılıp paylaşılabilir, takip etmenizi öneririm.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim arkadaşlar, umarım beğenerek oynarsınız, şimdiden iyi oyunlar herkese.

Bu crack ile online hiçbir içeriğe erişim sağlayamazsınız.Normalde hiçbir crack ile online bir içeriğe erişim sağlanamıyor.Ama belki ilerde aşağıdaki sitede online co-op için bir crack yapılıp paylaşılabilir, takip etmenizi öneririm.
hocam ben dün online girebildim online odalara felan giriliyor direk kurdum oynadım odada kurulabiliyor arkadaşla oynanabilir.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
hocam ben dün online girebildim online odalara felan giriliyor direk kurdum oynadım odada kurulabiliyor arkadaşla oynanabilir.
İlginç, eklediğim sürümde hiç böyle bir içeriğin olduğu yazılmamıştı, emin misin eklediğim sürümde olduğunu?

güncelleme.png

Online oynama özelliği de bulunan DODI ve FitGirl Repack'leri eklenmiştir.DODI'yi tercih etmeniz önerilir.İyi oyunlar herkese.

>> [3,5 GB_DODI] Aragami 2 (v1.0.27603.0 + Online-Multiplayer).torrent
>> [3,3 GB_FitGirl] Aragami 2 (v1.0.27603.0 + Online-Multiplayer).torrent

Ekli dosyalar

İlginç, eklediğim sürümde hiç böyle bir içeriğin olduğu yazılmamıştı, emin misin eklediğim sürümde olduğunu?

Ekli dosyayı görüntüle 248974
Online oynama özelliği de bulunan DODI ve FitGirl Repack'leri eklenmiştir.DODI'yi tercih etmeniz önerilir.İyi oyunlar herkese.

>> [3,5 GB_DODI] Aragami 2 (v1.0.27603.0 + Online-Multiplayer).torrent
>> [3,3 GB_FitGirl] Aragami 2 (v1.0.27603.0 + Online-Multiplayer).torrent
evet hocam oynadım

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt