Apsulov End of Gods [HOODLUM] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Apsulov End of Gods [HOODLUM]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: HOODLUM

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 4.59 GB

:pccikistarihi: 8 Ağustos 2019

:pcnot: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

İnsanlar tanrıların merhametini bulmak adına dünyanın yüzeyini derince kazdılar. Buldukları şey ise asla yüzeye çıkmamalıydı. Ne Midgard'da, ne de Yggdrasil'in dokuz krallığında. Şimdi onların keşfi dünyalarını yok ediyor, teknolojilerinden faydalanıyor ve gerisinde yıkım ve acılar bırakıyor. Tüm fetih ve keşifleri boyunca, bazı şeylerin gömülü kalmasının arkasında çok iyi bir sebep olduğunu göz ardı ettiler.

Teknoloji ve mitolojik eserlerin dünyasında, kaos insanların dünyasını ele geçiriyor. İşte bu kaos ortamında amacını ve kaderini bulacaksın.

Bu gelecekte geçen korkunç viking hikayesinde, Yggdrasil'in dünyalarını araştırmak ve açığa çıkarmak ve yüzyıllar önce toprağa gömülmüş bir esere evsahipliği yapmak için çelik ve betondan inşa edilmiş bir yapıda uyanacaksın.
Apsulov: End of Gods ile mitoloji, sanat eserleri ve Yggdrasil'in dünyalarındaki sırları açığa çıkar.

Bu gelecekte geçen korkunç viking hikayesinde seni bekleyenler:​

• Birincil kişi perspektifinden korku dolu bir macera oyunu​
  • Bilimsel kurgu ortamında geçen İskandinav Mitolojisi​
  • Midgard ve diğer dünyalardaki yaratıklar ve çevresel etmenlerle mücadele etmeni sağlayacak çok sayıda mekanikler​
  • Zorluk ayarları, klavye ve gamepad için değiştirilebilir tuş takımı, 4K desteği, düşürülmüş kafa sallanma ayarları ve taleplerinizi karşılayacak diğer özellikler.​

Uyarı: Oyun parlayan ışıklar, vahşet, kötü dil ve diğer istenmeyen şeyleri içermektedir...Tadını çıkarın!

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1, 10 64-bit

İşlemci: Intel core i3 or equivalent AMD

RAM: 4 GB RAM

Ekran Kartı: GTX760

DirectX: Sürüm 11

Boş Alan: 8 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1, 10 64-bit

İşlemci: Intel core i3 or equivalent AMD

RAM: 4 GB RAM

Ekran Kartı: GTX760

DirectX: Sürüm 11

Boş Alan: 8 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

altyazılar türkçe ve gerçekten eğlenceli bir oyun ben oynadım bitirdim zevk verdi bu oyun bana.

taner396

Hard Gamer
bende çok beğenerek oynadım. 4-5 saat sürüyor ama keyif veriyor. bitirip sildim :D

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt