TO Haber | Apex Legends'a Optimizasyon Güncellemesi Geldi !

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

депрессия

Two Men Enter, One Man Leaves
Editör
haber.png

Apex Legends'a Optimizasyon Güncellemesi Geldi !

Respawn'ın topluluk yöneticisi Jay Frechette, Reddit'te Apex Legends için " Artık oyununuz çöktüğünde Belgelerim klasörüne apex_crash.txt isimli bir dosya kaydedecek. Oyunculardan aldığımız bu dosya sayesinde ihtiyacımız olan birçok bilgiyi topladık. Daha önce ön testlerimizin hiçbirinde çökme sorunu görmemiştik, ama şimdi nihayet bu dosya sayesinde bug'ları çoğaltabiliyoruz.. Bu da sorunu göreceğimiz ve çözeceğimiz anlamına geliyor. " şeklinde konuştu. Yazdığı yazıda, yeni gelen güncellemenin sıkça şikayet edilen çökme sorununun çözümüne yönelik olduğunu belirtti. Gelecek hafta Apex Legends için bir güncelleme daha çıkması bekleniyor. Jay Frechette konuyla ilgili detay vermemiş olsa da, Respawn'ın oyun sesleriyle ilgili bir hatayla ve fps'in 300 yerine 144'e sabitlenmesini sağlayan bir hatayla ilgili çalışmalar yaptığını belirtti.

Qirixcv

Saudade
Moderatör
Güzel haber de halen %100 aim aldığım zaman sanki hile kullanıyor muşum gibi easy ANTI CHEAT tarafından oyunum kapatılıyor buna bir çözüm bulmaları gerekiyor artık!

Stalker.Caglaネコ

Stalker.Caglaネコ
Oyundan atma hatalarını düzeltmeleri çok hoş ama şuan önemli olan hileler olduğunu düşünüyorum. Bir kaç gün önce adam uçuyor ve hızlı hareket ediyordu. Wallhack,Aimhack gibi basit şeyler de değil bu. Bildiğin uçuyordu be ! Artık öldüğüm her adama hile gözüyle bakıyorum yalan yok : )

karadin

MutIuIuğun değerini,onu kaybettikten sonra anIarız
Ben yaşamıyordum ancak Baya kişi yaşıyormuş AMD işlemci kulananlar coğunluklu . Şu oyunda 100 leveden sonra level içerigi gelse cok iyi olur sankim.

SHYΛH

El. Psy. Congroo.
2 oyunda bir hata vermeden masaüstüne atıyordu, inş düzelmiştir

FeaRimbor

Altın olan her şey parıldamaz.
Oyundan atma hatalarını düzeltmeleri çok hoş ama şuan önemli olan hileler olduğunu düşünüyorum. Bir kaç gün önce adam uçuyor ve hızlı hareket ediyordu. Wallhack,Aimhack gibi basit şeyler de değil bu. Bildiğin uçuyordu be ! Artık öldüğüm her adama hile gözüyle bakıyorum yalan yok : )
Oyunda uçulmuyor mu zaten?

Stalker.Caglaネコ

Stalker.Caglaネコ
Çok oynamadım oyunu zaten ama aklımda öyle kalmış. :D Pathfinder'ın q yeteneği ile karıştırdım heralde.
Oyunda şuan uçabilen bir karakter yok. Süzülme ve zıplama var. Süzülürken ateş edemiyorsun zaten. Oyun iyi hoşta hile can sıkıyor ya... Dur bakalım,takipteyim neler olacak. Bir de 100+ level için kutu almayı da ekleseler keşke. 120 level oldum kutu vermiyor hala : (

FeaRimbor

Altın olan her şey parıldamaz.
Oyunda şuan uçabilen bir karakter yok. Süzülme ve zıplama var. Süzülürken ateş edemiyorsun zaten. Oyun iyi hoşta hile can sıkıyor ya... Dur bakalım,takipteyim neler olacak. Bir de 100+ level için kutu almayı da ekleseler keşke. 120 level oldum kutu vermiyor hala : (
Kaç saatin var?

ouzqan

Lütfen Teşekkürler butonuna basmayı unutmayın. Şim
Moderatör
Oynayan arkadaşlara hayırlı olsun. Umaraım sorunlarınız çözüme ulaşmıştır.

Qirixcv

Saudade
Moderatör
Sorunlarım halen çözülmedi garip bir şekilde %100 aim aldığım zaman oyunum kapanıyor. Refleks olarak atış kaçırmaya başladım ve bu durum aim oranımı kötü etkiliyor :).

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt