Apex Legends | TO Yardım ve Oyuncu Konusu | Bedava Prime alma ! Güncell

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

SelamOlsunDostlar

https://steamcommunity.com/id/Originalkillshot
Niki değiştirip bir daha dener misin, belki nikle ilgili sistemsel bir sorun vardır.
Hesap işlerinden pek anlamam ama yanlış bilmiyorsam karşıdaki seni eklemek için isim arattığında bulamıyorsa, sen onu aratıp eklersen yine eklenmiş olacaktır herhalde [geçici çözüm].

Bir de biraz araştırdım ama net bir sonuca varamadım.Aşağıdaki linkte benzer bir sorun ve çözümü var, belki çözümle alakalı biraz ipucu verir diye ekledim.Son çare olarak sorununu Origin'e bildirmen gerekiyor galiba.

https://answers.microsoft.com/tr-tr/skype/forum/all/hesap-adım-arama-sonuçlarında/6c8655c0-8a95-4e10-86ce-beb55e5c7b41
İsmi değiştirme ile olmadı. Başkaarını ekleme konusunda sorun yaşamıyorum , e-mail adresimle de aratıldıgı zaman kolayca bulunabiliyorum ama kullanıcı adı'yla bulunamama bug'ı neden Origin'i kullanmadıgımı hatırlatıyor bana ...

ZeuS

* G a M e R *
Emektar
Bugün doğru düzgün oynayamadım. Ya oyun kapanıyor ya server hatası veriyor. Bu sorunları başkası yaşadı mı ?

The Flash Barry

Torrent-Oyun.com
Oyuna giremez oldum sürekli atıyor sinirlerimi bozdu ya sabah indirdim sıkıntı yoktu şimdi sürekli oyundan atıyor

ZeuS

* G a M e R *
Emektar
Masaüstünde oyunun kısayolu var. Oyunu kısayoldan Yönetici olarak çalıştır diyip oyuna girdim. Bu sefer sıkıntı çıkarmadı. Serverdan atmadı.

Re7olutioN

The Dark Knight
Sanırım az önce 10.Oyunumu oynadım (fazla da olabilir) ve ilk galibiyetimi aldım şansıma takım bu sefer iyiydi. Yorumlarımı tekrarlıyorum oyun tamamen aksiyon odaklı bir oyun. Haritanın boş yerlerine atlamazsanız aksiyonu dibine kadar hissedersiniz. Hareket kabiliyetleri ve oyunun kendine has mekanikleri oyunu daha da oynanabilir yapıyor şu oyundan sonra çıkarım dedikten sonra çıktığım olmadı hiç kolay kolay.

Bu oyunu oynayın, oynatın Abi o kadar yani.

Lifeline karakteri ile oynarsanız ultimate yeteneğinizi dolduğu anda kullanmaya bakın yoksa çok geç olabilir. Accelerator bulmaya da bakın ultinizin dolma hızını arttırır. Erken safhalarda ulti ile çağıracağınız care packagedan loot almak takımınızın çok işine yarar.

nokar23

Torrent-Oyun.com
bloodhoundun ultisini sevmeyen var mı benim gibi?.Özellik olarak güzel ayak izlerini filan takip ediyosun ama ekranın grileşmesini sevmiyorum

SelamOlsunDostlar

https://steamcommunity.com/id/Originalkillshot
Profilim eskiden aratıldığında bulunamıyordu , şimdi o bug gitti.
Origin hesabım : @killshot0123

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt