Apex Legends | TO Yardım ve Oyuncu Konusu | Bedava Prime alma ! Güncell

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

karadin

MutIuIuğun değerini,onu kaybettikten sonra anIarız
APEX_BANNER.jpg

Merhaba Arkadaşlar Gördüm kadarıyla Forum sitemizde Bir cok kişi yeni çıkan APEX LEGENDS oyununu sevmiş bulunmakta.

Oyun ile ilgili bir cok konu açılmakta ve bu konular altında oyuncu arayışı , oyun hataları vb. gibi konular gördüm.
Bu konular yerine açılmış olan mevcut konu altında oyun hatalarınız ve oyuncu arayışınız bu konu altında toplanacaktır.
Apex ile ilgili açılan diğer konular kilitlenecek ve bu konuya yönlendirilecektir.

Oyun içi Hatlarınız için aşağıdaki kişiler destek vermektedir. Forum sitemizdende bize yardımcı olmak isteyen arkadaşlar bana ÖM gönderebilirler.
Konuya eklerim .

DESTEK EKİBİ
@karadin
@ZeuS

Hatalar ve çözümler .

Sol üstteki Origin'e tıklayıp Aplication Settings'e geliniz. Install & Saves bölümünden Saves'i kapattığınız takdirde oyun sorunsuz çalışacaktır.
Apex Legends party not ready hatası çözümü Ne yazık ki henüz EA tarafından bu hatayla ilgili resmi bir çözüm yolu paylaşılmadı. respawn veya EA geliştirme ekiplerinin bu hata ile ilgili küçük bir yama yayınlanması bekleniyor. Ancak bu soruna en iyi geçici çözüm, partiden çıkarak ana menüye geri dönmek ve daha sonra tekrar denemek. İkinci bir alternatif olarak ise Apex Legends’ı kapatıp yeniden başlatmanız bu hatayı şimdilik çözecektir ancak kalıcı olmayabilir. Her ne kadar can sıkıcı bir durum olsa bile en iyi geçici çözüm bu. EA tarafından hatayla ilgili bir çözüm yolu veya yama yayınlandığı zaman sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz."]

FPS ARTTIRMA .

Öncelikle Apex Legends Grafik ayarları ile başlayacağız. Bunun için oyundaki “Setting > Video” kısmına girerek, aşağıdaki bilgileri birebir uygulayın.

• Display Mode: Full Screen
  • Aspect Ratio: Bu seçeneği çözünürlüğe göre tercih etmeniz gerekiyor. Varsayılan kalabilir.
  • Resolution: Varsayılan kalabilir ancak yine de sistem zorlanmaları yaşıyorsanız düşük bir seçim yapabilirsiniz. Ama hatırlatalım ki çözünürlükleri düşürdükçe görüntü kaliteniz düşecektir.
  • Field of View: Bu seçeneği 90 veya altı tercih etmelisiniz. Düşürdükçe FPS’iniz yükselecektir ancak bir yandan da görüş açınız azalır. Bunu deneme yanılma yoluyla en orta yolu bularak kullanın.
  • Color Blind Mode: Bu ‘Renk Körü Modu’ seçeneği olmakla birlikte istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
  • V-Sync: Disable yapın.
  • Adaptive Resolution FPS Target: Bunun için 0 yapmanızı tavsiye ediyoruz ancak sisteminizin yetmediği taktirde 60 ile 100 arasında bir değer tercih edebilirsiniz. Ayarı yükselttikçe görüntü bulanıklaşması olacak ve uzak mesafeyi görmeniz zorlaşacaktır.
  • Adaptive Supersampling: Disabled yapın.
  • Anti-aliasing: None yapın.
  • Texture Streaming Budget: Bu seçeneği None veya Very Low yapabilirsiniz. Önce ikisini de deneyip oyuna girin. Eğer oyun yine de akıcı geliyorsa Medium’a çekebilirsiniz.
  • Texture Filtering: Bilinear yapın.
  • Ambient Occlusions Quality: Disabled yapın.
  • Sun Shadow Coverage: Low yapın.
  • Sun Shadow Detail: Low yapın.
  • Spot Shadow Detail: Disabled yapın.
  • Volumetric Lighting: Disabled yapın
  • Dynamic Spot Shadows: Disabled yapın.
  • Model Detail: Low yapın.
  • Effects Detail: Low yapın.
  • Impact Marks: Disabled yapın.
  • Ragdolls: Low yapın.
OYUN HABERLERİ GÜNCELLEMELER !

Titan Eklenecek Mi?
Yapımcının yaptığı açıklamaya göre oyundaki güç dengesini korumak adına henüz böyle bir düşünce yok. Oyuna bir çok yeni özelliğin ve mekaniğin ekleneceğinden bahseden yapımcı Titan kullanımı için oldukça negatif düşünüyor. Fakat ileride dengelerin değişmesiyle belki böyle bir adım atmak mümkün olabilir.

Birlikte oynamak için konu altında Origin İD : ...... diye yazarsanız konuya ekleneceksiniz. Ekleme yaparken @karadin diye etiket yapıp atarsanız daha iyi olur aradan kaçmamış olur.

Apex Legends Oynamak isteyen Kişiler.

@ZeuS ORGİN İD : Tayfa1907
@karadin ORGİN İD : KARADİN66
@Qirixcv ORGİN İD : Qirixcv
@longec12 ORGİN İD : longec12
@Tolga7474 ORGİN İD : Tolgakgn
@DamnedSuirrel ORGİN İD : DamnedSquirrel
@SelamOlsunDostlar ORGİN İD : @killshot011
@lanetim123 ORGİN İD : GodsClowns
@kerkemsi ORGİN İD : prof_gasap
@Re7olutioN ORGİN İD : Re7olutioN1
RESME TIKLAYARAK APEX TOPLULUĞU OLAN DİSCORD KANALIMIZA GELEBİLİR
VE ARKADAŞLARLA BİRLİKTE OYNAYA BİLİRSNİZ. TAMAMEN TO İÇİN TASARLANMIŞTIR.
ARA SIRA ETKİNLİKLER BU KANALDA OLACAKTIR.
KANAL İSMİ KENDİ ÜZERİME AİT.

DİSCORD.png

A)pex Legends twitch prime

(A)pex Legends twitch prime setini bedavaya alma methodu Origini açın My Game Libraryi açın Apex legendsa sağ tıklayıp game propertiese girin Advanced Launch Options a girin altta verdiğim kodu yazın oyunu açtığınız zaman twitch prime skinleri hesabınıza eklenicek: +twitch_prime_linked 1 @Apex Legends oluyor beyler fixlenmeden yapın @Mustafa/23 Kardeşimize Teşşekür ederiz.

Son düzenleme:

ZeuS

* G a M e R *
Emektar
Apex Legends oynamak isteyenler originden ekleyebilir. İyi Oyunlar..

SelamOlsunDostlar

https://steamcommunity.com/id/Originalkillshot
Forum yetkilileri çalışıyor.

Origin İD : @killshot011

Edit : Dostlar ben kendi adımı arattıgımda bulamıyorum kendi profilimi. Bir arkadaşım da bulamadı beni. Bir deneyip yazar mısınız bana acaba

Son düzenleme:

karadin

MutIuIuğun değerini,onu kaybettikten sonra anIarız

SelamOlsunDostlar

https://steamcommunity.com/id/Originalkillshot
Profilim açık olmasına rağmen aratıldıgında bulunamıyor. Nedenini bilen var mı?

Ekli dosyalar

Library_367158

Profilim açık olmasına rağmen aratıldıgında bulunamıyor. Nedenini bilen var mı?
Niki değiştirip bir daha dener misin, belki nikle ilgili sistemsel bir sorun vardır.
Hesap işlerinden pek anlamam ama yanlış bilmiyorsam karşıdaki seni eklemek için isim arattığında bulamıyorsa, sen onu aratıp eklersen yine eklenmiş olacaktır herhalde [geçici çözüm].

Bir de biraz araştırdım ama net bir sonuca varamadım.Aşağıdaki linkte benzer bir sorun ve çözümü var, belki çözümle alakalı biraz ipucu verir diye ekledim.Son çare olarak sorununu Origin'e bildirmen gerekiyor galiba.

https://answers.microsoft.com/tr-tr...çlarında/6c8655c0-8a95-4e10-86ce-beb55e5c7b41

Re7olutioN

The Dark Knight
Oyuna alışamadık hala. Solo modunun acilen gelmesi lazım. Re7olutioN1 origin kullanıcı adım.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt