[Apex Çeviri Translate Çeviri] AC III Remastered: The Tyranny of King Washington DLC TR Yama

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Selamın Aleyküm, merhabalar. Bu yamanın indirme linki maalesef çalışmıyor, başka bir link verme şansınız var mı?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Selamın Aleyküm, merhabalar. Bu yamanın indirme linki maalesef çalışmıyor, başka bir link verme şansınız var mı?
Aleyküm selam.Maalesef elimde olmadığı için paylaşamıyorum, indiren veya başka sitede bulan arkadaşlar mesajınızı görünce yardımcı olacaktır.

Cevabınız için çok teşekkürler. İnşaAllah elinde olan biri çıkar. Assassin's Creed 3 Remastered bitirdim ama DLC bölümünü maalesef bitiremiyor, oyunda her şey Türkçe ama karakter diyalogları maalesef Türkçe değil, sanırsam çeviri yapan arkadaşlar o diyalogları çevirmemiş.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Cevabınız için çok teşekkürler. İnşaAllah elinde olan biri çıkar. Assassin's Creed 3 Remastered bitirdim ama DLC bölümünü maalesef bitiremiyor, oyunda her şey Türkçe ama karakter diyalogları maalesef Türkçe değil, sanırsam çeviri yapan arkadaşlar o diyalogları çevirmemiş.
Rica ederim, isterseniz DH'de de konu açabilirsiniz, hem daha fazla kişiye ulaşmış olursunuz.

Selamın Aleyküm, merhabalar. Ben linki buldum ve indirdim ama şifre istiyor, Apex Çeviri adını kullanarak denemeler yaptım ama şifreyi maalesef bulamadım. Bu konu hakkında bilginiz var mı, yardıma vesile olursanız çok sevinirim. Tekrardan teşekkürler.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Selamın Aleyküm, merhabalar. Ben linki buldum ve indirdim ama şifre istiyor, Apex Çeviri adını kullanarak denemeler yaptım ama şifreyi maalesef bulamadım. Bu konu hakkında bilginiz var mı, yardıma vesile olursanız çok sevinirim. Tekrardan teşekkürler.
As.Dostum, gruptaki bu işlerle sorumlu olan kişi biraz marjinal, değişik biriydi.Ya kendi niki olan extrmesports koymuştur ya da oyundaki baş karakterlerden birinin ismini koymuştur.Belki de 1 2 3 4 5 gibi basit bir şey koymuştur.Bu arada nerden buldun, orda yazmıyor muydu?

Donanım Haber formunda biri paylaştı lakin şifreyi maalesef bilmiyormuş, bakıp döneceğini söyledi. Bende ne olur ne olmaz buraya sormak istedim. Bu arada cevap için teşekkürler, deneyeceğim. :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Donanım Haber formunda biri paylaştı lakin şifreyi maalesef bilmiyormuş, bakıp döneceğini söyledi. Bende ne olur ne olmaz buraya sormak istedim. Bu arada cevap için teşekkürler, deneyeceğim. :)
Dostum istersen rar kırıcı programlarla da şifreyi çözmeyi deneyebilirsin.Belki işe yarar.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt