Torrent-Oyun | Anno 1800 - Digital Deluxe Edition [EMPRESS] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Yok daha neler.EMPRESS kadın olan, ben erkeğim.Korsan alemi beni CPY olarak tanır.Şuan kış uykusundayım yalnız,Alarmı kurdum, bahara doğru uyanırım diye tahmin ediyorum.Arkadaşa da söyleyin çok bekleyip mağdur olmasın(!) boşuna, en kısa zamanda parasını iade edeceğiz.
Ya o değil de , CPY efendi sen 20:00 la 00:00 dışında offline olacaktın valla gece gündüz online sın maşallah :D

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Ya o değil de , CPY efendi sen 20:00 la 00:00 dışında offline olacaktın valla gece gündüz online sın maşallah :D
Hiç sorma dostum benim o iş yattı, o arada kısa zamanda yeni işe başlarım diye imzayı düzenlemedim.Böylesi daha iyi. :)

Bu arada bahsettiğim iş Denuvo'da hacker'lıktı ama Corona'dan dolayı yattı. @llMalHeroll

Veysigz

"Hoşçakal sevgili hoşçakal sevgili"
İşte tamda beklediğim oyun geldiii.

Hangi DLC ler var bunda en son çıkan Land of Lions varmıdır
Based on Anno.1800.Digital.Deluxe.Edition-EMPRESS ISO
Game version: v9.2.972600
DLCs
Amusements Pack
Holiday Pack
City Lights Pack
Sunken Treasures
Botanica
The Passage
Seat of Power
Bright Harvest
Land of Lions

Crack fix çıkmış!!
Sıkıştırılmış crack fix;
https://www48.zippyshare.com/v/HaYhAFKr/file.html

1 MB :D

Bin klasörünü oyunun ana dizinine atın çıkan soruya Değiştir diyin.
-Yükleme ekranın da çökmeleri çözmüş
- lisans algoritmasını güçlendirmiş
Empress

@Transient Ghost dostum sen eklediğin de benim kini silersin.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Based on Anno.1800.Digital.Deluxe.Edition-EMPRESS ISO
Game version: v9.2.972600
DLCs
Amusements Pack
Holiday Pack
City Lights Pack
Sunken Treasures
Botanica
The Passage
Seat of Power
Bright Harvest
Land of Lions

Crack fix çıkmış!!
Sıkıştırılmış crack fix;
https://www48.zippyshare.com/v/HaYhAFKr/file.html

1 MB :D

Bin klasörünü oyunun ana dizinine atın çıkan soruya Değiştir diyin.
-Yükleme ekranın da çökmeleri çözmüş
- lisans algoritmasını güçlendirmiş
Empress

@Transient Ghost dostum sen eklediğin de benim kini silersin.
1 MB olan Fitgirl tarafından revize edilmiş hali, asıl crackfix 170 MB.İsteyen onu da indirebilir ama sorun yok.

1 MB olan Fitgirl tarafından revize edilmiş hali, asıl crackfix 170 MB.İsteyen onu da indirebilir ama sorun yok.

Evet, bir farkı yoksa neden 150-250 MB daha fazla indireyim ki? sadece bir crack zip e koymuş o kadar eksik falan olma şansı yok. Tek farkı zip.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Evet, bir farkı yoksa neden 150-250 MB daha fazla indireyim ki? sadece bir crack zip e koymuş o kadar eksik falan olma şansı yok. Tek farkı zip.
Dostum ikisini indirip baktım, ikisi de sıkıştırılmış dosya.Fitgirl'ün CS.Rin'de söylediği gibi sadece bir dll dosyasını upload ettiği için 1 MB.

Screenshot_2.png

1610069067336.png

Son düzenleme:

TheFafu

Apple Developer
Empress sürümünü indirdim sorunsuz kuruldu oyunu yaklaşık 7 saat oynadım bir problem yaşamadım teşekkürler.

Makine çevirisi ni kullananlar var mı? Nasıl çeviri?
İyi Akşamlar.Anno 1800 Türkçe yama çevirisi harika ötesi olmuş arkadaşlar bizzat denedim oyundanda acayip keyif alıyorusunuz ama çeviren arkadaşın hakkı ödenmez .Adam otomatiğe bağladı en baba oyunları makimeye deli gibi çevirtiyor.Ortalık yakında yangın yeri olmaz umarım...Buradan da teşekkürü borç bilirim..

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt