Torrent-Oyun | Anno 1800 - Complete Edition [EMPRESS] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Moderatör tarafında düzenlendi:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hocam Dodi yi indirdim Bende de tam acılcakmıs gibi oluyor daha sonra direk oyundan atıyor Yardımcı olur musun ?

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)

bende giremiyorum aynı hata veriyor
Sorunun kaynağını bilmediğim için kesin bir şey söyleyemiyorum maalesef.

-Sorun işletim sistemindeki bir hata olabilir,
-İşletim sisteminin hatalı çalışmasına sebep olan bir virüs olabilir,
-Anti-virüs veya Windows Defender'ın crack'i engellemesi olabilir,
-Ekran kartı dahil, Windows güncelleştirmelerinin eksik olması olabilir,
-Sisteminin yetmiyor olması olabilir,
-İndirdiğin dosyanın eksik inmiş olması olabilir.

Sisteminin yettiğini, konudaki paylaşılan 'Crackfix'i denediğini, AdwCleaner ile sistemi taratıp virüs sorunu olmadığına emin olduğunu ve bahsettiğim güncellemeleri yaptığını farz ederek söylüyorum:

Çözüm önerisi olarak öncelikle indirdiğin dosyaları torrent programından kontrolünü yaptır.Utorrent kullanıyorsan torrent'e sağ tıkla ve ''tekrar kontrol et'' de.Kontrolden sonra eksik dosya varsa indirip tamlayacaktır.Bu işlemler sırasında anti-virüs ve Win. Defender'ı devre dışı bırakmalısın.Kontrolün ardından yüklediğin oyunu kaldırıp tekrardan yüklemeyi dene.Ayrıca kullandığın virüs programlarında oyunun kurulu olduğu dizini taramadan muaf kıl.Bu söylediklerimden sonra hala oyunu çalıştırtamadıysan üzgünüm, yapacak bir şey kalmıyor (orijinal satın almaktan başka).

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Digital deluxe edition ile complete edition arasındaki fark nedir?
Complete Edition genel olarak oyunların son versiyonu anlamına gelen sürümdür.Bu sürüme her şeyi eklerler.Bildiğiniz üzere Complete Edition diye bir sürüm kırılmadı henüz.Konudaki Digital Edition sürümündeki DLC'ler aşağıdakilerdir:

- Amusements Pack
- Holiday Pack
- City Lights Pack
- Sunken Treasures
- Botanica
- The Passage
- Seat of Power
- Bright Harvest
- Land of Lions

alibaver

Torrent-Oyun.com
Complete Edition genel olarak oyunların son versiyonu anlamına gelen sürümdür.Bu sürüme her şeyi eklerler.Bildiğiniz üzere Complete Edition diye bir sürüm kırılmadı henüz.Konudaki Digital Edition sürümündeki DLC'ler aşağıdakilerdir:

- Amusements Pack
- Holiday Pack
- City Lights Pack
- Sunken Treasures
- Botanica
- The Passage
- Seat of Power
- Bright Harvest
- Land of Lions
Cevap için teşekkür ederim. Eklerde deluxe edition ve complete edition adında torrent dosyaları konulmuş ondan dolayı sormak istedim.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Cevap için teşekkür ederim. Eklerde deluxe edition ve complete edition adında torrent dosyaları konulmuş ondan dolayı sormak istedim.
Aaa evet fark etmemişim.Aradan uzun zaman geçtiği için Complete Edition eklediğimi unutmuşum.Evet, ilk torrent hariç diğerleri Complete Edition sürümleridir.Digital D.'den daha güncel ve son sürümdür.Uyardığın için teşekkürler Digital Deluxe Edition'ı kaldırıyorum.

alibaver

Torrent-Oyun.com
Aaa evet fark etmemişim.Aradan uzun zaman geçtiği için Complete Edition eklediğimi unutmuşum.Evet, ilk torrent hariç diğerleri Complete Edition sürümleridir.Digital D.'den daha güncel ve son sürümdür.Uyardığın için teşekkürler Digital Deluxe Edition'ı kaldırıyorum.
Rica ederim. Farkında olmadan bi işe yaradık desene :)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt