Torrent-Oyun | Anno 1800 - Complete Edition [EMPRESS] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
dodi indirsek türkçe yama kurulur mu?
Bunun DODI'yle falan alakası yok.Oyunun sürüm ismi ve numarası bu; ''Digital Deluxe Edition - v9.2.972600''.Türkçe yamayı yapan kişi konusunda hangi sürümle uyumlu diyorsa onda çalışıyordur.DODI dahil eklediğim torrent'lerin hepsi aynı sürüme sahiptir.

Fitgirl versiyonu nu kuruyorum bitince açıp, kapatacağım. Sonucu edit e ekleyeceğim.

Edit: Fitgirl i bonus content li video lu falan 20gb olarak indirdim kurdum, sorunsuz çalışıyor. HDD me 50 DK da kuruldu.

Son düzenleme:

vampires9889

Torrent-Oyun.com
ben 33 GB lık olanı indirdim oyunu açıyorum epilepsi uyarısından sonra masaüstüne atıyor yardımcı olabilecek var mı

Thrill

PS4 5.05 Exploit
Oyun hakkında pek bilgim yok ama strateji sevdiğim için denemek istiyorum.
Makine çevirisi de olması güzel bir artı tabi..
Bu arada yazanlar olmuş bende Fitgirl tam 10 dk'da yüklendi.

Thrill

PS4 5.05 Exploit
Bende derken SSD diye belirtirsen iyi olur, insanları yanıltmak olmasın.
Haklısın ama kurulumda sadece ssd değil diğer bileşenlerde yükleme süresi farkı yaratıyor.
Yanıltıcı bir yorum olduğunu sanmıyorum. Az çok bilgisi olan imzadan sisteme bakar ve yorumlar diye düşünüyorum.

---
Makine çevirisini denedim ve pek tatmin edici değil. Anlamsız çok fazla çeviri var.

Haklısın ama kurulumda sadece ssd değil diğer bileşenlerde yükleme süresi farkı yaratıyor.
Yanıltıcı bir yorum olduğunu sanmıyorum. Az çok bilgisi olan imzadan sisteme bakar ve yorumlar diye düşünüyorum.

---
Makine çevirisini denedim ve pek tatmin edici değil. Anlamsız çok fazla çeviri var.
Ben telefondan giriyorum ve imzan gözükmüyor.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

---
Yazılar çok küçük dostum, ben de sen söyledikten sonra fark ettim.Bi' bende mi böyle gözüküyor yoksa? (temadan dolayı vs.)

1609970249424.png

Thrill

PS4 5.05 Exploit
Ben telefondan giriyorum ve imzan gözükmüyor.
Haklısın mobilden uzun zamandır kullanmadım forumu.
Benzer bir yorum yaparsam sistemi mesaja eklerim.
Yazılar çok küçük dostum, ben de sen söyledikten sonra fark ettim.Bi' bende mi böyle gözüküyor yoksa? (temadan dolayı vs.)

Ekli dosyayı görüntüle 243084
İmzanın mesajla iç içe girmesinden hoşlanmadığım için küçük punto tercih ettim.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Haklısın mobilden uzun zamandır kullanmadım forumu.
Benzer bir yorum yaparsam sistemi mesaja eklerim.

İmzanın mesajla iç içe girmesinden hoşlanmadığım için küçük punto tercih ettim.
Sorun değil fakat fark edilmesinin zor olduğunu da bilmeni isterim.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt