Torrent-Oyun | Anno 1800 - Complete Edition [EMPRESS] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
anno crackfix v1-1.png

Anno 1800 - Complete Edition [EMPRESS]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Complete Edition (v9.2.972600)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 58,3 GB

:pccikistarihi: 16.04.2019

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:
https://www.epicgames.com/store/tr/product/anno-1800/home

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

YENİ BİR DÖNEMİN ÖNCÜLERİ

Anno 1800 ile Sanayi Devrimine Öncülük Et!

Sanayi Çağının doğuşuna hoş geldin. Seçtiğin yol, dünyanı belirleyecek. Yenilikçi mi, yoksa sömürgeci misin? Bir fatih mi, yoksa kurtarıcı mısın? Adının dünyada nasıl hatırlanacağı tamamen sana kalmış.
Anno 1800'de, oyuncular hızla gelişen teknolojinin ve yıkıcı siyasi çalkantıların hâkim olduğu 19. yüzyılın dünyasında, sahip oldukları sermayeyi doğru kullanarak, doğru zamanda doğru kararları vererek, fabrika dumanlarına boğulmuş Avrupa şehirlerinden Güney Amerika'nın bereketli, balta girmemiş ormanlarına uzanan bir imparatorluk kurma mücadelesi veriyor.
Sevilen özelliklerini yenilikçi oynanışla birleştiren, oyunculara insanlık tarihinin kritik bir dönemine damga vurma imkanı sunan Anno 1800, Anno serisinde yeni bir dönemin başlangıcıdır.

DLC'LER:

> Amusements Pack
>
Holiday Pack
> City Lights Pack
> Sunken Treasures
> Botanica
> The Passage
> Seat of Power
> Bright Harvest
> Land of Lions
:sistem_gereksinimleri:
1609811100938.png

:oyunfragmani:

UZUN OYNANIŞ VİDEOSU

anno1800v1.jpg

:psnot:

İlki hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.

crackfix.png

Aşağıdaki linkteki post'ta linkler mevcut.

https://www.torrent-oyun.com/thread...-indir-download-pc.537936/page-3#post-4627427

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Uzun zamandır bekliyordum ve çıkmıyordu. Çıkmayacak herhalde diye gittim satın aldım , 1hafta sonra kırıldı oyun. Bu kadar bahtsız olmak...
Elinize sağlık.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Kaan1840

"Bin Cihana değişmem, şu öksüz Türklüğümü."
bu olay bence şunu gösterdi bize bu devirden sona free DRM dısında ki oyunlar 1 sene geçmeden kırılamıyor artık RDR 2,MORTAL KOMBAT 11,ANNO 1800 tarzı AAA oyunlar için epey bekliyecez gibime geliyor.
Aynen öyle hocam. Eskiden DRM koruması diye bir şey yokken oyun çıkınca gece 2-3 gibi bilemedin 2 gün sonra kırılıyordu. Şimdi ise DRM koruması olan oyunlar 6-7 aydan önce pek kırılmıyor.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Yalnız dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama ZA 4 testinden sonra bir Ubisoft oyunu kırması, bence gelecek adına bir ipucuyu işaret ediyor.

Not: Bu arada oyunu indirip çalıştıran veya çalıştıramayanlar buraya not düşerlerse sevinirim.Gerçi çalıştıramayan her türlü yazacak da. :) Sorunsuz çalıştırabilen varsa yazmasını rica ederim.

SpAwN17

Torrent-Oyun.com
Bu küçük boyutlu sürümlerden hangisini indirsem çıkarması çok sürmez? Bilen biri yardımcı olabilir mi?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bu küçük boyutlu sürümlerden hangisini indirsem çıkarması çok sürmez? Bilen biri yardımcı olabilir mi?
Fitgirl hariç diğerlerinden herhangi birini indirebilirsin.Uzun sürme olayı bir tek Fitgirl'de var.Tavsiyem DODI Repack.

TheFafu

Apple Developer
Cities'den sıkılmaya başlamıştım zaten şimdi sabahlatacak bir oyun olması iyi oldu. Teşekkürler indirip kurunca geri dönüş yaparım tekrar. Empress indiriyorum bu arada.

SpAwN17

Torrent-Oyun.com

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt