Anket | Asrın En İyi İcadını Seçiyoruz!

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Asrın En İyi İcadı;

• Kullanılan toplam oy
    736
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serdar_gs

Torrent-Oyun'cu
Evet elektrik olmasa bunların hiç biri olmazdı o bir gerçek fakat elektriğin olduğu ve bilgisayarın olmadığı bir dünya düşünecek olursak sayısız ürün ve yazılım olmaz dünya şimdikinden baya geride olurdu. Ayrıca bilgisayarsız bir internet kanatsız kuş gibidir bana göre :)

STR4NGE

✯✯Why so Serious❓✯✯
Hepsi birbirinden önemli fakat ampul olmasa karanlık çöktüğü an ne yapardık? Bilgisayar mı taşıyacaktık yanımızda :D

DeidaraSenpai

ART IS A BANG!
Ynt: Anket | Asrın En İyi İcadını Seçiyoruz!

Şöyle genel olarak düşününce ''asrın'' icadı ateş olabilir kimisi de yazı diyebilir,tekerlek diyebilir,avlanma araç-gereçleri olabilir büyük düşününce bu sonuca vardım bunlarda eklenebilir. :))

Aşağıdakilerde büyük icatlar dır ona lafım yok !

insanlık tarihi diye sorsaydı daha mantıklı bence bu cevaplar

asi55

Düşünüyorum öyleyse varım
gök yüzüne çıkmak uçak insanlar her zaman uçmayı hayal etmiştir. uçaklar uzaya gitmeye öncülük etmiştir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt