Anket | Asrın En İyi İcadını Seçiyoruz!

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Asrın En İyi İcadı;

• Kullanılan toplam oy
    736
Tesla Bobini

Bilgisayar

İnternet

Cep Telefonu

Ampul

Otomobil

Uçak

-Ankete ekletmek istediğiniz icat varsa, konu altına bildirebilirsiniz.

Ynt: Anket | Asrın En İyi İcadını Seçiyoruz!

Elektronik kartlardır. :)) Oy olarak Bilgisayara verdim çünkü nerdeyse tüm ürünler artık bilgisayar sayesinde gelişiyor.

Æon Flux

unluku maluku
Moderatör

Şöyle genel olarak düşününce ''asrın'' icadı ateş olabilir kimisi de yazı diyebilir,tekerlek diyebilir,avlanma araç-gereçleri olabilir büyük düşününce bu sonuca vardım bunlarda eklenebilir. :))

Aşağıdakilerde büyük icatlar dır ona lafım yok !

Şöyle genel olarak düşününce ''asrın'' icadı ateş olabilir kimisi de yazı diyebilir,tekerlek diyebilir,avlanma araç-gereçleri olabilir büyük düşününce bu sonuca vardım bunlarda eklenebilir. :))

Aşağıdakilerde büyük icatlar dır ona lafım yok !
Bunlar daha çok, teknolojik icatlar. Tabi saydıklarınız da önemli buluşlar.

Son düzenleme:

Sehmus Talay

İnanç, size yoldaşlık yapan birer dosttur!
Bilgisayar derdim ancak bilgisayar icadını ileri seviyeye taşıyan internet varken bilgisayar demenin bir mantığı kalmıyor aslında.

TheFafu

fafugndz@gmail.com
Oyunu değiştir mi gelmiş :D desenize döneklikler başlayacak

Gamer41x

Torrent-Oyun.com
Tarihin en büyük icadı elektriğin bulunmasıdır. Elektrik olmasa bunların hiçbiri olmazdı zaten.

Mantıklı düşünen biri Ampül der çünkü ampül ordaki seçenekler arasında en farklısı,cevabım ampül ;)

talhax98

Torrent-Oyun.com
Asrın demişsiniz ama Ampul Tesla bobini otomobil ve uçak icat edileli 1 asırı geçti

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.