Anime Sohbet Alanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

LittleBoss

The World Can't Be Changed With Pretty Words Alone
Mirai nikki arkadaşıma bir türlü izletemediğim ama akıl almaz olayların yaşandığı bir anime

tokyo ghoul nasıl diyim, utangaç küçük çocuk var, aşırı cool op, kendine aşık aşırı güzel bir kızı takmayan kişi var, milyonlarca level up var ama bu level up ı sadece ana karakter alıyor falan. Neden bilmiyorum ama izlerken sardı ama. Hiç tarzım değil.
Sen izlerken de ben kanser oldum. Ne zaman bitti mi diye sorsam sindire sindire cevabını veriyordun. Çnerdiğime önereceğime pişman etmiştin :D Şunu bırakam şuraya:

Tokyo Ghoul'a gelecek olursak mangasını okumadım ama ilk sezon fena değildi. İkinci sezon kötüydü. :re sezonu ise bana göre ilk sezondan hafif bir tık daha iyiydi ki onun nedeni de adam akıllı konu işlemeye başlamasıydı.

mirai nikki ,elfen lied,blood c,tokyo ghoul, ve persona serisi hakkında ne söyleyebilirsiniz ( oyunu daha iyi demeyin lütfen oyunlarını oynayabilecek ingilizce + konsol yok bende ) bu arada konu bağlantısı yokmuş galiba haklı mı o yorum
Elfen Lied'ı izlemedim. Hem çizimleri hoşuma gitmedi, hemde üzücü bitecek gibi duruyordu. Mirai Nikki'yi kesin izle. Blood C'yi izlemedim ama Hellsing'e benziyor. Hellsing ve Helsing Ultimate'i de öneririm. Persona'Nın oyunu daha iyi moruq :D İzlemedim ama oyunu güzeldi.

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Hepinize tek tek teşekkürler arkadaşlar yeni konusubayı bitirdim gerçekten hoş bir animeydi . elfen lied baya sardı beni umarım sonu kötü bitmez banada kötü bitecek gibi geliyor :( elfen liedden sonra tokyo ghoul yada mirai nikki izleyeceğim
adam haklı abi :D
hahaha.jpg

LittleBoss

Hepinize tek tek teşekkürler arkadaşlar yeni konusubayı bitirdim gerçekten hoş bir animeydi . elfen lied baya sardı beni umarım sonu kötü bitmez banada kötü bitecek gibi geliyor :( elfen liedden sonra tokyo ghoul yada mirai nikki izleyeceğim
adam haklı abi :D
Haykırdım. Mirai Nikki'ye başla. Tokyo Ghoul'dan birkaç kat daha üst bir seviyede.

elfen lied tarzı dramı en içten yaşatacak anime varmı arkadaşlar ben olayının sadece vahşet kan diye beklerken her bölümü olmasada genel olarak dramı en çok yaşatan animeydi birde 2004 yılında çıkmış bu anime ben daha yeni bitirdim kesinlikle efsaneydi angel beast ve plastic memoriesi bitirdim

LittleBoss

elfen lied tarzı dramı en içten yaşatacak anime varmı arkadaşlar ben olayının sadece vahşet kan diye beklerken her bölümü olmasada genel olarak dramı en çok yaşatan animeydi birde 2004 yılında çıkmış bu anime ben daha yeni bitirdim kesinlikle efsaneydi angel beast ve plastic memoriesi bitirdim
Çok sayılmasa da 91 Days'e bakabilirsin ki orijinal seridir. Ne mangası nede Visual Novel'ı yok. Movie olarak Hotaru no Haka şu ana kadar izlediğim en duygusal yapımdır. Beni bu kadar üzen başka bir çalışma yok yani. Her ne kadar eksiklikleri olsa da movie olarak Koe no Katachi'de iyidir. He birde Zankyou no Terror'e bak. Değişik bir konusu var.

Çok sayılmasa da 91 Days'e bakabilirsin ki orijinal seridir. Ne mangası nede Visual Novel'ı yok. Movie olarak Hotaru no Haka şu ana kadar izlediğim en duygusal yapımdır. Beni bu kadar üzen başka bir çalışma yok yani. Her ne kadar eksiklikleri olsa da movie olarak Koe no Katachi'de iyidir. He birde Zankyou no Terror'e bak. Değişik bir konusu var.
çok teşekkürler gerçekten güzel bir yapım ama bana çok fazla overrated geldi Hotaru no Haka aslında bu siteden biri kesinlikle ağlamadan duramazsın demişti bana onun için sırf ondanmıdır bilmiyorum çizimleride benim tarzım değildi belki oda etkilidir ön yargı oluştu ve filmi sıkıla sıkıla izledim dramı iyiydi ama ön yargıdan o duyguları yaşayamadım Koe no Katachi benim favorilerimdendir Zankyou no Terrore bakacağım teşekkürler 91 daysede bakacağım

LittleBoss

ya dediğim işte ana karakterin sevdiceği ölsün ana karakter intihar etsin anime final yapsın falan

KOE NO KATACHININ TAM TERSİ yani

laned olzun koe no katachi nin yapımcıları
Mesajını okurken telefon çöktü ya la! Akame ga Kill izle dur habure o zaman. Şaka bir yana code Geass' a bak. Bayağı üzücü sahneler var sonuda fahil olmak üzere. Ve internette aratma bölümlerini çünkü direk spoilerlı sahne çıkıyor. Benim gözlerimi dolduran nadir animelerdendir. Hotaru no Haka'ya bak. Angel Beats her ne kadar beni pek sarmasada ağlayanı çoktur.

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez
Reborn reyiz...

Meruem...

- Sövmeye başladı canını seven kaçsın.
- Ne, nasıl?
- Bırak soru sormayı da koşmaya başla.
- İyi de ne oluyor?
- Kurtulursak anlarsın ne olduğunu.

Adam küfrettikçe power up alıyo :D

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.