Ancestors The Humankind Odyssey türkçe yama ?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |

Transient Ghost

1.3 uyumlu var birde 1.0-1.1-1.2 uyumlu var benimki 1.4 hanigisini indirmeliyim
1.3'ü dene.Denemeden önce değişecek dosyaların yedeğini alarak dene ki tekrar eski haline geri dönebilesin.Setupluysa zaten kaldırınca eski haline dönecektir.Bir sorun olursa buraya ve Discord kanalına yazarsın.

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru

Transient Ghost

En iyisi Steam toplulukta yayınlanan tr yamalar, oradan bakmanı tavsiye ederim. Hem birçok oyununda tr yaması mevcut.
Genel yamalar için öneriyorsan sorun yok fakat benim attığım link; şuan aktif olarak görev almasam da bizzat içinde bulunduğum grubun sitesindeki yama (Apex Çeviri).Bilinmedik bir site tavsiyesinde bulunsaydım bir nebze anlayışla karşılardım fakat yaptığın öneri, sanki güvensiz bir yama paylaşımı yaptığım izlenimi uyandırıyor. Bilerek yaptığını düşünmüyorum ama dışardan görünümü böyle maalesef.

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Genel yamalar için öneriyorsan sorun yok fakat benim attığım link; şuan aktif olarak görev almasam da bizzat içinde bulunduğum grubun sitesindeki yama (Apex Çeviri).Bilinmedik bir site tavsiyesinde bulunsaydım bir nebze anlayışla karşılardım fakat yaptığın öneri, sanki güvensiz bir yama paylaşımı yaptığım izlenimi uyandırıyor. Bilerek yaptığını düşünmüyorum ama dışardan görünümü böyle maalesef.

Nasıl anlıyorsan öyle anla. Sıkıntı yok benim için.

Transient Ghost

Nasıl anlıyorsan öyle anla. Sıkıntı yok benim için.
Niyetinin kötü olmadığı konusunda ısrarcıyım (zorluyorum).Bu durumu da forumda yaşadığın tartışmaların verdiği rahatsızlığa bağlıyorum.Ama bu şekilde devam edersen (tehdit olarak algıma bunu) herkesle tartışma yaşayıp kötü zamanlar geçirirsin, benden söylemesi.

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Niyetinin kötü olmadığı konusunda ısrarcıyım (zorluyorum).Bu durumu da forumda yaşadığın tartışmaların verdiği rahatsızlığa bağlıyorum.Ama bu şekilde devam edersen (tehdit olarak algıma bunu) herkesle tartışma yaşayıp kötü zamanlar geçirirsin, benden söylemesi.

Beni hepiniz birleşseniz bile yıkamazsınız. Altını çiziyorum hatta büyük harfler ilede yazayım. YIKAMAZSINIZ. Dahada bundan sonraki yorumunu cevaplama zahmetine girmeyeceğim.

Transient Ghost

Bu yorumlardan bile nem kapıp iyi-kötü ayırt etmeksizin herkesi düşman bellediysen, benim için de sorun yok.Yeter ki bana çatma.Çatılacak kapı değilim çünkü!

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt