Ancestors Legacy Saladins Conquest [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
0.png

Ancestors Legacy Saladins Conquest [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu:Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform:PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 16.97 GB

:pccikistarihi: 21.05.2019

:pcnot:Tüm güncellemeler ve DLC'ler dahildir.

:pcoyungoruntuleri:

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

:pcoyunhakkinda:

19ca14c7548d2075b96bde4062d04f2e8373a7db~1.jpg

Oyun Hakkında :

Orta Çağ Avrupa’sı boyunca ordunuzu yönetin. Mevcut dört ulustan birini (Viking, Anglo-Sakson, Alman, Slav) seçmek, düşman kamplarını, köylerini ve kasabalarını fethetmek, basmak ve yağmalamaktan çok daha fazlası ile görevlendirileceksiniz. Tüm mevcut taktik seçeneklerini kullanarak, çevrenin stratejik avantajlarından faydalanarak ve geçici üslerinizi ve yerleşimlerinizi yöneterek, muzaffer olarak ortaya çıkacaksınız.

Ancestors Legacy, Orta Çağlardaki tarihi olaylardan etkilenen, tarihten esinlenmiş bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Oyun, Unreal Engine 4 teknolojisi sayesinde kaynak yönetimini ve temel binayı geniş savaş alanlarındaki büyük çaplı, kadro temelli savaşlarla birleştiriyor. Bir düğmeye basarak sizi savaşın tam ortasına yerleştiren sinematik kamera sayesinde, daha önce hiç olmadığı gibi ortaçağda kan dökülmesini yaşayın.

Özellikler:

- Tarihsel olaylardan ilham alan geniş kapsamlı tek kişilik bir savaşta 4 oynanabilir ülke.

- Arazi, deneyim ve moral kullanımını birleştiren gelişmiş taktik seçenekler.

- Sinematik savaş kamera görüntüsü, sizi eylemin tam merkezine yerleştirir.

- Unreal Engine 4 ile güçlendirilmiş üstün görsel kalite.

- Yoğun çok oyunculu savaşlar.

- Kolaylaştırılmış kaynak yönetimi ve köy inşaatı.

- Gamepad desteğiyle hassas kontroller.

- Steam ve GoG arasında çapraz oynatma desteği.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows® 7 (Service Pack 1) , Windows 8.1 and Windows 10 - (64-bit only).

İşlemci: 2.6 GHz Intel® Core™ i5-750 or 3.2 GHz AMD Phenom™ II X4 955

RAM: 4 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD5850 (1 GB VRAM)

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 21 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: Integrated or dedicated DirectX 11 compatible soundcard

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows® 7 (Service Pack 1) / Windows® 8 / Windows® 8.1 / Windows® 10 / (64-bit only)

İşlemci: AMD Octa-Core / Intel Quad-Core processor running at 3.4 GHz (AMD FX X8 8350 or Intel Core i5 3570 or newer architectures are recommended)

RAM: 8 GB RAM

Ekran Kartı: AMD/NVIDIA dedicated with at least 2048MB of dedicated VRAM and with at least DirectX 11 and Shader Model 5.0 support. AMD Radeon R9 285 and NVIDIA GeForce GTX 670 and above are recommended graphic cards.

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 21 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: Integrated or dedicated DirectX 11 compatible soundcard

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

asi55

Oyun Oynamak Güzel
yarin total war deniyecem begenmezsem yüklerim elinize saglık

polat_ketur

Torrent-Oyun.com
Crack yaptım direk steama atıyor yapabilen varmı acba ayrıntılı olarak anlatabilir mi arkadaşlar ?

Arkadaşlar oyunu online oynayabilmemiz mümkün yazılmış nasıl yapabiliriz bilen biri anlatabilirmi ?

ouzqan

Lütfen Teşekkürler butonuna basmayı unutmayın. Şim
Sistem olarak zorlayıcı bir oyuna bir benzemiyor üstüne oyun için görüntüler de güzel. Paylaşım için teşekkürler.

Karuna

Torrent-Oyun.com
Oyun steam'e yönlendiriyor, yeni eklenen update'yi yaptım ancak sonuç değişmedi, oyunu steame ekleyip denedim yine açılmadı oyunu açabilen varsa nasıl yapıldığını yazabilir mi ? yoksa yeni bir crack'mi beklememiz gerekecek.

Oyun steam'e yönlendiriyor, yeni eklenen update'yi yaptım ancak sonuç değişmedi, oyunu steame ekleyip denedim yine açılmadı oyunu açabilen varsa nasıl yapıldığını yazabilir mi ? yoksa yeni bir crack'mi beklememiz gerekecek.
Oyunu silip tekrar yüklemeyi dene. Sonra updateyi kur crack at.

XsanBayar

Facebook: xsanbayar
Oyunu silip tekrar yüklemeyi dene. Sonra updateyi kur crack at.
Ben bi indireyim de deneyim. Büyük ihtimal bu arkadaş beceremedi ama bilemedim tabi :D

Kardeş sende bi sorun var oyunda falan değil öncelikle. Senin bu mesajlardan sonra ben de oyunu indirip denedim, update yapmadan önce de sonra da çatır çatır açtı oyunu. Büyük ihtimal ya crack yapmayı bilmiyorsun ya da virüs programın crack dosyalarını siliyor başka bir açıklaması yok

Son düzenleme:

make

Seviye 1
s.a arkadaşım bunun icinde crack yok codex sin içindekileri oyunun kurulu olduğu yere atıyorum yine olmuyor oyun tam açılacakken steam atıyor yardım edermisin

nikopol2041

Torrent-Oyun.com
bu oyunu 3 farklı versiyonu indirdim bunu da daha indirmem,strateji severler beğenecektir

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt