Anakart, İşlemci ve Ram Önerisi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

maffay__musty

maffay__musty
Arkadaşlar başlıkta belirtmiş olduğum gibi anakart, işlemci ve ram tavsiyesi istiyorum. Elimde kasa, GTX 750 Ti ekran kartı birde Corsair VS550 güç kaynağım var. Tavsiye de bulunan herkese şimdiden teşekkür ederim...İyi forumlar...

Arkadaşlar kimse Yok mu tavsiye verecek...

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Gtx 750Ti'yi satıp minimum 2. el bile olsa 1060 3 GB falan almanı tavsiye ederim.Ha yok ben çok fazla oyun oynamıyorum dersen o başka.Gtx 750Ti, yeni oyunlarda 1080p'de çok performanslı değil maalesef.
Bu arada uzun zamandır piyasayı takip etmediğim anakart ve işlemci öneremiyorum, konu up'lansın diye yazdım. :) Şimdiden hayırlı olsun, iyi forumlar.

maffay__musty

maffay__musty
Bütçem en fazla 1000 TL. Bu arada ben de fazla görüntü takıntısı yok. Oyunları minimumda açsın yeter.. Teşekkürler..

GREY

[TechGuy]
1000 liraya işlemci + anakart anca alırsın dostum. Ram için bütçe arttırman gerekir. Eğer öyle bir imkanın yoksa ikinci el ürün araştırabilirsin

maffay__musty

maffay__musty
Aslında dediğiniz doğru. 2. el almakta istiyorum ama bir türlü forum sitelerine güvenemiyorum. Hani; ya ürünü kargolamaz ise satıcı vs. diye içten içe hep şüphe duyuyorum..

GREY

[TechGuy]
Satıcıların referansları ne kadar yüksek olursa olsun ticarette hep risk vardır. Eğer güvenemiyorsanız bulunduğunuz şehir içinde arama yapıp elden alış veriş yapmanız en mantıklısı sizin için.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt