Anakart Ez Debug Led - VGA sorunu!

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Web sitesi
www.facebook.com
Arkadaşlar bu sabah dışarıya çıkmadan önce bilgisayara Origin'den BF1 indirdim ama eve geldiğimde bilgisayarı açtım ve kasadan garip bir ses çıkıyordu ne olduğunu anlayamadım. Sonra bilgisayarın içini temizleyip tekrar kurdum yine aynı sorun. Anakartta Ez Debug Led - VGA ışığı bilgisayar açıldığında bir kez yanıyor sönüyor ve 2 saniye sonra tekrar yanıyor ve sönüyor. Ekranda görüntü var sıkıntı yok yani ama rahatsız edici derecede ses çıkarıyor bunun nedeni nedir acaba?

(Bilgisayarda , Anakart, Ekran kartı, İşlemci ve Ram gözüküyor.)

Web sitesi
www.facebook.com
[UPDATE] Ekran kartını devre dışı bırakıp tekrardan denedim yine görüntü veriyor. Ama hala ses çıkarmaya devam ediyor.

IMBiberci

AEMC / Motocycle Rider / Kız BABASI
@Maveraun.Nehr sağol hocam hemen ilgileniyorum.
Arkadaşlar bu sabah dışarıya çıkmadan önce bilgisayara Origin'den BF1 indirdim ama eve geldiğimde bilgisayarı açtım ve kasadan garip bir ses çıkıyordu ne olduğunu anlayamadım. Sonra bilgisayarın içini temizleyip tekrar kurdum yine aynı sorun. Anakartta Ez Debug Led - VGA ışığı bilgisayar açıldığında bir kez yanıyor sönüyor ve 2 saniye sonra tekrar yanıyor ve sönüyor. Ekranda görüntü var sıkıntı yok yani ama rahatsız edici derecede ses çıkarıyor bunun nedeni nedir acaba?

(Bilgisayarda , Anakart, Ekran kartı, İşlemci ve Ram gözüküyor.)
İlk önce yapılması gereken iş ekran kartı bağlantılarını sökmek ve ekran kartını anakart üzerinden çıkartmak olacak. Ardından anakart üzerindeki HDMİ veya görüntü girişi üzerinden ekran kartsız sistem açılışı yapmalısın. Bu şekilde uyarı sesi gelmiyorsa sorun vga girişinden kaynaklıyordur. Geliyorsa da bildiğin üzere sorun anakarttadır.. Ek olarak görüntü var demen bir şeyi değiştirmiyor ne yazık ki bildiğin üzere ekran kartsız da sistemler açılıp monitör veya görüntü aygıtına görüntüyü aksettirebiliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt