Amnesia Rebirth [CODEX] | FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Veirelis

Night Owl.
Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
513566.png

Amnesia Rebirth [CODEX]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 19 GB

:pccikistarihi: 20.09.2020

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

Efsanevi Amnesia serisinin yaratıcılarının elinden çıkan Amnesia: Rebirth ile karanlığın içine yeniden dalın. Umutsuzluk ve yalnızlıkla dolu bu ızdırap verici yolculukta insanoğlunun olumsuzluklara dayanma sınırını keşfedin.

Nefes bile almayın. Yaratık sadece birkaç santim uzağınızda. Tek bir amacı var, o da korkularınızdan beslenmek. Böylece karanlıkta sinmiş, içinizdeki sesi susturmaya, korkularınızı bastırmaya çalışıyorsunuz.

“Seni tanıyorum. Neler yapabileceğini biliyorum.”

Amnesia: Rebirth’te Tasi Trianon rolünde Cezayir çölünün ortasında uyanıyorsunuz. Günler geçmiş. Neredeydiniz? Neler yaptınız? Diğerleri nerede? Yolculuğunuzda geriye doğru giderek geçmişinizin parçalarını toplamaya çalışın. Bundan sağ kurtulmanın tek yolu sizi içten içe yiyen korkunun üstesinden gelmek.

“Ne öfkelenebilir ne de korkuya kapılabilirsin.”

Zaman aleyhinize işliyor. Kendinizi Tasi’nin yerine koyup kişisel korku ve acılarla dolu yolculuğunda ona rehberlik edin. Bu ıssız yerde yolunuzu bulmaya çalışırken umut, korku ve içinizi yakan pişmanlıklarla da mücadele edeceksiniz. Başarısız olursanız her şeyinizi kaybedeceğinizi bilerek bu yolculukta adım adım ilerlemek zorundasınız.​

:sistem_gereksinimleri:

111545.png

:oyunfragmani:

Güncelleme
SpaceX Repack ve Xatab Repack eklenmiştir.Normal sürüme göre sadece boyut farkı vardır.İstediğinizi indirebilirsiniz.İyi oyunlar.

Güncelleme 2
12,7 GB'lık DODI Repack eklenmiştir.

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt