AMD Ryzen 5 3500X 3.6GHz, RTX2060 SUPER 8GB, 16GB Ram, 512GB SSD Oyuncu Bilgisayarı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

LΛWLER

Doğru olanı yap, kolay olanı değil.
Ekip Lideri
Merhabalar dostlarım ben Fırat.

geçen aylarda buradan topladığımız pc'mi satma kararı aldım

Letgo ve Sahibinden'e koydum şuan beklemedeyim fakat birde buraya danışayım dedim almak isteyen olursa diye direkt Letgo linkini veriyorum:

Ürünlerin, parçaların her birinin garantisi ve faturası vardır, gram sorunu yok, alıcısı izmir'den olursa bir sıkıntısı olduğu durumda beni bulması yeter

Fiyat 6500 Tl dir belki 3 5 daha oynar fakat inanın zararına satmak zor bir durum hele ki 3 4 aylık cihazken, her oyunu ultra da oynadım, farcry bağımlısıyım fc5 4k ultra da büyük ekranda bitirdim, alıcısına denetmeden, test ettirmeden satmam.:)

WHATSAPP UZERINDEN DETAYLI VIDEO VS ATILABILIR ARKADASLAR

https://www.letgo.com/tr-tr/i/ucuza...emsirden_7b269489-551c-461e-a732-13156f0f8ed5

Son düzenleme:

melihbass

Bilgi paylaştıkça Çoğalır
parçaları ayrı şekilde satmayı düşünüyormusun amd ryzen 3 var 5 güzel gider benım makineye.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt