AM4 Soket Sıvı Soğutucu,Termal Macun Ve Kasa Önerisi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

saw33

Torrent-Oyun.com
Merhaba arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi am4 soket işlemciye cazip sıvı soğutucu arıyorum 2. olarak da ekran kartına sürebileceğim iyi bir termal macun arıyorum ekran kartım msi 1060 gaming x şu sıralar çok ısınmaya başladı 3. olarak ise havadar bir kasa önerisi termal macunun fiyatı çok önemli değil ama diğerleri çok uçuk fiyat olmazsa sevinirim.Şimdiden teşekkür ediyorum yardımcı olan arkadaşlar :)

ccengizps4

Torrent-Oyun.com
İşlemcinizin modeli nedir, ekran kartının termal macununu değiştirmek biraz riskli, ekran kartını alalı ne kadar süre geçti.

saw33

Torrent-Oyun.com
İşlemcinizin modeli nedir, ekran kartının termal macununu değiştirmek biraz riskli, ekran kartını alalı ne kadar süre geçti.
Dostum sanırsam 1 yada 1,5 yıl oluyor tam hatırlamıyorum işlemci de ryzen 5 1400 idare eden bir işlemci.

ccengizps4

Torrent-Oyun.com
Dostum sanırsam 1 yada 1,5 yıl oluyor tam hatırlamıyorum işlemci de ryzen 5 1400 idare eden bir işlemci.
O işlemci için sıvı soğutma lüks olur, o yüzden almanı tavsiye etmem onun yerine hava soğutma alabilirsin. Ekran kartınının macununu değiştirmeni tavsiye etmem zaten alalı da uzun bir süre olmamış, oyun içinde ve furmark testlerinde kaç dereceyi görüyorsun.

saw33

Torrent-Oyun.com
O işlemci için sıvı soğutma lüks olur, o yüzden almanı tavsiye etmem onun yerine hava soğutma alabilirsin. Ekran kartınının macununu değiştirmeni tavsiye etmem zaten alalı da uzun bir süre olmamış, oyun içinde ve furmark testlerinde kaç dereceyi görüyorsun.
Tamamdır hocam o zaman hava soğutmaya dönelim önerebileceğin hava soğutma var mı? Normalde 75 sabit fps de oynadığım oyunda en fazla 72 görüyordum şimdilerde 81 82 görür oldum yenileme vakti geldi diye düşündüm bende.

ccengizps4

Torrent-Oyun.com
Tamamdır hocam o zaman hava soğutmaya dönelim önerebileceğin hava soğutma var mı? Normalde 75 sabit fps de oynadığım oyunda en fazla 72 görüyordum şimdilerde 81 82 görür oldum yenileme vakti geldi diye düşündüm bende.
https://www.teknobiyotik.com/silver...md-uyumlu-islemci-sogutucusu-sst-ar01-v2.html bu ürün işini çok rahat görecektir, kasa modeliniz nedir. Kasayı temizlemeyi denediniz mi aslında Ryzen 5 1400 işlemcisi yüksek derecelere çıkmaması gerekiyor oyun içinde. Overclocklu mu çalışıyor işlemci.

saw33

Torrent-Oyun.com

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt