Almadığım oyunun Uplay hesabımda ne işi var ?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba, Bugün canım Watch Dogs oynamak istedi steam e girdim watch dogs u yükledim kurdum daha sonra uplayi falan kurdum ama The Division da oyun kütüphanemde gözüküyordu üstelik free trial falan da yazmıyor ben bu oyunu daha önce almadım ki steam hesabımda da yok acaba ubisoft bedava falan mı yaptı oyunu bir bilgisi olan var mı ? kursam sıkıntısız oynayabilirmiyim?

Veysigz

"Hoşçakal sevgili hoşçakal sevgili"
Belli süreliğine ücretsiz yapabiliyorlar ancak şuan ücretli gözüküyor bende.Steamde satın alma geçmişine bakarsan anlarsın.

Sağ üstte nick/Hesap Detayları/Satın Alma Geçmişi görüntüle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt