Torrent-Oyun | ALIENS: Fireteam Elite [FLT] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
ALIENS KAPAK 9.png

ALIENS: Fireteam Elite [FLT]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: - Steam
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: - 15,2 GB

:pccikistarihi: -24.08.2021

:psnot: 64 bit ve Windows 10 işletim sistemi gerektirir!

GPT-3 TÜRKÇE Yama Linki:

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/1549970/Aliens_Fireteam_Elite/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

Aliens - Fireteam Elite 003 512 x 512 PNG.png

ALIENS: FIRETEAM ELITE

İkonik Alien evreninde geçen Aliens: Fireteam Elite , sertleştirilmiş denizcilerden oluşan ateş timinizi, gelişen Xenomorph tehdidini kontrol altına almak için umutsuz bir savaşa sokan, işbirlikçi bir üçüncü şahıs hayatta kalma nişancı oyunudur.

İki oyuncu veya yapay zeka takım arkadaşının yanında korkunç Xenomorph ve Weyland-Yutani Sentetik düşmanlarının dalgalarıyla yüzleşin. Çok çeşitli sınıflar, silahlar, teçhizatlar ve avantajlar arasından seçim yaparak kendi Colonial Marine'inizi yaratın ve özelleştirin, bu yürek hoplatan hayatta kalma nişancı deneyiminde ezici olasılıklarla mücadele edin.

THE ULTIMATE HUNT:

UAS Endeavour'da konuşlanmış bir Colonial Marine olarak, orijinal Alien üçlemesinden 23 yıl sonra, korkunç Xenomorph tehditleriyle savaşan destansı olaylarda önemli bir rol oynayın. Çarpıcı görseller, ikonik düşmanlar, gerçekçi ortamlar, güçlü silahlar, fütüristik ekipman ve ürkütücü bir ses manzarası, bir dizi tekrarlanabilir kampanyada yeni hikayelerle bir araya geliyor, gişe rekorları kıran filmlerden hikayeyi genişletiyor.

SURVIVE THE HIVE:

Facehuggers'dan Praetorian'lara kadar her biri kendi zekasıyla savunmasız denizcileri pusuya düşürmek, alt etmek ve içini boşaltmak için tasarlanmış 11 farklı Xenomorph dahil olmak üzere 20'den fazla düşman türüne karşı ezici oranlarla yüzleşin. İtfaiye ekibinizi her açıdan ele geçirirken, kapılar ve havalandırmalardan geçerlerken, duvarlar ve tavanlar arasında dolaşırken ve karanlıktan esrarengiz bir vahşetle saldırdıklarında dünya dışı tehditlerden kurtulmak için siper ve ana ekip stratejisinden yararlanın.

CUSTOMIZE YOUR FIRETEAM:

Beş benzersiz sınıftan birini seçin - Gunner, Demolisher, Technician, Doc ve Recon - her biri kendi özel yeteneklerine ve karakter avantajlarına sahip. Uzaylı tehdidini ortadan kaldırmak için 30'dan fazla silah ve 70'den fazla mod/ekten oluşan geniş bir cephaneliği kullanın. Yenilikçi bir Perk Board, yeteneklerinizi değiştirir ve geliştirirken, benzersiz bir Challenge Card sistemi, her bir Kampanya görevine yaklaşımı değiştirerek her oyunda yeni bir deneyim sunar.

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
Bu Oyun, her yaş için uygun olmayan veya iş yerinde görüntülenmesi uygun olmayan içerik içerebilir: Sık Şiddet veya Kan, Genel Yetişkin İçerik
:sistem_gereksinimleri:
Screenshot_3.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU (ortalama 5 saat)

:psnot:
İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
2. torrent isminden de anlaşılacağı üzere hız bakımından alternatif olması amacıyla eklenmiştir.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir,
SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

Aliens - Fireteam Elite 001 512 x 512 PNG.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

kemal11q

Torrent-Oyun.com
Steam versiyonunu indirdim fakat oyun rusça.Tama türkçe beklemiyorum zaten ama en azından ingilizce olsa güzel olurdu.ayarlar kısmından iki saat uğraştım altyazı değiştirmek için fakat sanırsam altyazının boyutunu felan değiştirebiliyoruz ama rusça dan başka bir dile çeviremiyoruz.Benmi yanlış bişey yaptım anlamadım.Bilen biri yarıdmcı olabilirmi acaba ?Bu altyazıyı nasıl ingilizce yapıyoruz ?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Steam versiyonunu indirdim fakat oyun rusça.Tama türkçe beklemiyorum zaten ama en azından ingilizce olsa güzel olurdu.ayarlar kısmından iki saat uğraştım altyazı değiştirmek için fakat sanırsam altyazının boyutunu felan değiştirebiliyoruz ama rusça dan başka bir dile çeviremiyoruz.Benmi yanlış bişey yaptım anlamadım.Bilen biri yarıdmcı olabilirmi acaba ?Bu altyazıyı nasıl ingilizce yapıyoruz ?
Aşağıdaki dosya konumundan ''steam_emu.ini'' dosyasını bulup açarak, içindeki language satırının karşısındaki Russian'ı, English olarak değiştirip kaydederek bu sorunu çözebilirsin hocam.

Dosya konumu: Aliens Fireteam Elite / Engine / Binaries / ThirdParty / Steamworks / Steamv151 / Win64 /
1629847122394.png
Screenshot_1.png
Yapamazsan değişiklik yapılması gereken dosyayı upload ederim öyle kullanırsın hocam.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Dreamblack55

Torrent-Oyun.com
S.a herkeze emeiğne sağlık yükleyen kardeşimize teşekkürler şimdiden oyun hakkında sorucğım şu oyunda hikaye modu varmı yoksa bazı oyunlarda dalga dalga düşmanlar gelir öldür başka seviye geç şeklindemi acaba videosunu izledim ama pek anlayamadım bilgisi olan arkadaşlar söylerse memnun olurum şimdiden teşekkürler herkeze iyi oyunlar bol eğlenceler dilerim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
S.a herkeze emeiğne sağlık yükleyen kardeşimize teşekkürler şimdiden oyun hakkında sorucğım şu oyunda hikaye modu varmı yoksa bazı oyunlarda dalga dalga düşmanlar gelir öldür başka seviye geç şeklindemi acaba videosunu izledim ama pek anlayamadım bilgisi olan arkadaşlar söylerse memnun olurum şimdiden teşekkürler herkeze iyi oyunlar bol eğlenceler dilerim
Teşekkür ederim hocam.Konuya eklediğim videodan anladığım kadarıyla oyunun ilerleyişi Gears of War gibi, yani hikayenin çok önemli olmadığı, genel itibariyle önümüze çıkan düşmanları ilerleye ilerleye temizlediğimiz bir oynanış yapısı var.Tabi ki Gears of War kadar ağırlığı olan bir oyun da beklememek lazım ama oynanış tarafından keyifli olan bir oyun olabilir.Gears of War'a benzeyen bir yanı da co-op oynanış tarafı.Videodaki gibi co-op oynanış üzerine tasarlanmış bir oyun gibi geldi bana.Yine de Gears of War'daki gibi tek kişi de oynanıp zevk alınabilir orasını bilmiyorum.Bir de oyunda hikayenin arka planda olduğunu hissettiren bir diğer husus da gördüğüm kadarıyla oyunda ara sahnelerin olmayışı.Oynanış anında npc konuşmaları mevcut ama hikayeye etkisi pek yok bence.

Bu arada 'herkez' değil hocam, 'herkes'.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
bu oynu nasıl onlıne oynayabılırz varmı onlıne oynayan yardımcı olurmusun
Aşağıdaki ana dili Rusça olan sitedeki adımları takip ederek oynamak mümkün.Site dilini değiştirme yöntemini aşağıdaki ss'te gösterdim.Bu arada DODI veya Fitgirl indirerek bu adımları uygulaman gerekmiyor diye tahmin ediyorum (tavsiyem DODI Repack).Her şey o sitede mevcut, dikkatlice incelemeni ve eksiksiz uygulamanı öneririm (oyunu indir maddesi hariç).
1630091269175.png

Yoo bıı sıkıntı olmadı oyna gırıyorum onlıne ıcın sormustum steam İd
32828332 benı ekleyın bı deneme yapalım kardesım yardımın ıcın tskur ederım emegıne saglık

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
güncelleme.png

GPT-3 Türkçe yama linki eklenmiştir.
iyi oyunlar herkese.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt