Torrent-Oyun | ALAN WAKE REMASTERED (v1.0) - [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Alan wake R9.png

ALAN WAKE REMASTERED - [CODEX]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: - Epic Store - Build 33793 (v1.0)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: - 27,8 GB

:pccikistarihi: -05.10.2021

:psnot: 64 bit işlemci ve Windows 10 işletim sistemi gerektirir!

türkçe.png
TÜRKÇE ALT YAZI DESTEKLİ

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:
117x134.png

https://www.epicgames.com/store/en-US/p/alan-wake-remastered

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

alan_wake_remastered_x300png.png

Alan Wake Yeniden Düzenlendi!

Bu ödüllü sinematik aksiyon-gerilimde, sorunlu yazar Alan Wake, kayıp karısı Alice'i umutsuzca aramaya başlar. Kuzeybatı Pasifik kasabası Bright Falls'tan gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasının ardından, yazdığı iddia edilen bir korku hikayesinin sayfalarını keşfeder, ancak hafızası yoktur.

REMASTERED'TA BULUNAN DLC'LER
The Signal Episode
The Writer Episode
New Director Commentary

Wake kısa süre sonra akıl sağlığını sorgulamak zorunda kalır, hikaye sayfa sayfa gözlerinin önünde gerçekleşir: Doğaüstü karanlığın düşmanca bir varlığı, bulduğu herkesi ele geçirir ve onları ona karşı döndürür. Yalnızca el feneri, tabancası ve parçalanmış zihninden geriye kalanlarla donanmış karanlığın güçleriyle yüzleşmekten başka seçeneği yoktur. Karşılaştığı akıl almaz gizemin yanıtlarını bulmak için çıktığı kabus gibi yolculuğu, onu gecenin ürkütücü derinliklerine götürecektir.

Alan Wake Remastered, ana oyun ve iki hikaye genişletmesi olan The Signal ve The Writer ile eksiksiz bir deneyim sunuyor. Gergin, epizodik hikaye beklenmedik dönüşler, kalbi durduran uçurumlar ve karanlığı kovmak için mermilerden daha fazlasının gerektiği yoğun savaş patlamaları ile doludur. Oyunun ara sahneleri, ilginç karakter kadrosu ve görkemli Kuzeybatı Pasifik manzaraları, görsel etkisi kadar sinir bozucu atmosferi de sunan bir deneyim için geliştirildi.

:sistem_gereksinimleri:
ALAN.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU
(ortalama 9-10 saat)

:psnot:

İlk torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
2.Torrent de oyunun Epic Games Store'da yayınlanan sürümüdür.Satış patformu haricinde bir farkı bulunmamaktadır.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

CHROME TEHLİKE UYARISI VERİYORSA ÇÖZÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ!

Alan Wake Remastered 001 x300.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

eylül

Maksimum Östrojen
İlk hali ile arada epey görüntü farkı var mı?

mustafa418

Torrent-Oyun.com
Paylaşım için teşekkürler, indirmek için biraz bekleyeceğim hem güncellemeler gelir diye hem de şuan indirme hızı yavaş olur diye...

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
İlk hali ile arada epey görüntü farkı var mı?
İndirip oynayan bilebilir anca.Ya da forumlarda ve Youtube'taki eleştiri videolarından da bir çıkarımda bulunulabilir.Metacritic puanı da daha belli olmamış.1-2 güne nasıl bir remastered olduğu az-çok belli olur.

Paylaşım için teşekkürler, indirmek için biraz bekleyeceğim hem güncellemeler gelir diye hem de şuan indirme hızı yavaş olur diye...
En doğrusunu yapıyorsun hocam.Belki ilk hali sorunlu olabilir, yorumlara ve hıza bakıp öyle indirmek en iyisi.

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Bitirmeseydim oynardım gerçekten güzel oyun ama bir kere bitirilir ikincide sıkar .ve remasteredin hakkını vermişler gibi duruyor bana göre hatta direk Türkçe çıkmasıda iyi control gibi başka bir oyun gelirse birde Türkçe çıkarsa direk alırım umarım remedynin bundan sonraki oyunları Türkçe gelir

koca kafa

Her şeyi salla ama çayı demle hacı
yakın bir zamanda yıllar sonra tekrar bitirmiştim bence eski grafikleri bile hala iş görür. ben de yeri ayırıdır. bu umarım yalandan bir remaster olmamıştır ilerleyen zamanlarda denerim . teşekkürler @Transient Ghost

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Metacritic puanı da daha belli olmamış.1-2 güne nasıl bir remastered olduğu az-çok belli olur.
PC için incelenmemiş ama konsollarda puanı belli şu an.

Grafik farkını görmek isteyenler alttaki videoyu izleyebilir. Bence çok bir fark yok. @eylül
Bitirmeseydim oynardım gerçekten güzel oyun ama bir kere bitirilir ikincide sıkar .ve remasteredin hakkını vermişler gibi duruyor bana göre hatta direk Türkçe çıkmasıda iyi control gibi başka bir oyun gelirse birde Türkçe çıkarsa direk alırım umarım remedynin bundan sonraki oyunları Türkçe gelir
Siz yazana kadar oyunda Türkçe olduğunu bilmiyordum, baya iyi olmuş bu tür hikaye ağırlıklı oyun için. Epic Games'in etkisi oldu sanırım, Remedy'nin diğer çıkacak oyunları da Epic Games tarafından destekleniyor onlar da Türkçe gelebilir.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
PC için incelenmemiş ama konsollarda puanı belli şu an.

Grafik farkını görmek isteyenler alttaki videoyu izleyebilir. Bence çok bir fark yok. @eylül

Siz yazana kadar oyunda Türkçe olduğunu bilmiyordum, baya iyi olmuş bu tür hikaye ağırlıklı oyun için. Epic Games'in etkisi oldu sanırım, Remedy'nin diğer çıkacak oyunları da Epic Games tarafından destekleniyor onlar da Türkçe gelebilir.
Oyunda Türkçe dil desteği mi varmış? :) Arkadaş söyleyince ben de ''olsa iyi olur'' gibisinden anladım yazıyı.Konuyu düzenleyeyim o zaman.

velatt

Seviye 1
Umarım silent hill 2'den sonra bu oyun tatmin edebilir.Korku/psikoloji oyunlarını öyle bir zzirveye taşıdı ki benim için silent hill 2

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Umarım silent hill 2'den sonra bu oyun tatmin edebilir.Korku/psikoloji oyunlarını öyle bir zzirveye taşıdı ki benim için silent hill 2
Korku oyunu olarak bakarsak tatmin etmez çünkü bu oyun daha çok psikolojik ve atmosferik anlamda gerebilen bir oyun.Zaten etiket olarak korku yerine psikolojik korku etiketini ekledim.Oyunun olayı gerilimli hikaye anlatımı ve aksiyon, yani korku odaklı değil.

Korku oyunu olarak bakarsak tatmin etmez çünkü bu oyun daha çok psikolojik ve atmosferik anlamda gerebilen bir oyun.Zaten etiket olarak korku yerine psikolojik korku etiketini ekledim.Oyunun olayı gerilimli hikaye anlatımı ve aksiyon, yani korku odaklı değil.
Aynen öyle.

SELEN

If you think you can then you can.
Oyunun korku / gerilim derecesi sizce 10 üzerinden kaçtır? Oyunu merak ediyorum bir ara yeltendim ama gerilim korku çok karanlıkta geçen oyunlar çok oynayamıyorum.

Oyunun korku / gerilim derecesi sizce 10 üzerinden kaçtır? Oyunu merak ediyorum bir ara yeltendim ama gerilim korku çok karanlıkta geçen oyunlar çok oynayamıyorum.
Oyunda zaten ana silahın el feneri olduğu için karşılaştığın her mekan karanlık. Ama öyle Outlast gibi korkunç değil. Sadece geriyor biraz. Yani oynayabilirsin. Hikayesi için oynanacak bir korku gerilim oyunu. Ama tabi yapımcı, Stephen King'in anlatım tarzını benimsediği için senaryodan bir halt anlamama ihtimalin yüksek.

Oyunda sizi gerim gerim gerek tek unsur mermi derdine düşmeniz :D Ve bir sonraki autosave bölgesine kazasız belasız gelebilmeniz. Silent hill ile alakası yok anlayacağınız ama; hikaye anlatımı olsun, oldukça derin bir hikaye bütünlüğü olsun baya baya üst düzeydir. Yani aksiyon ve gizemi bir arada barındıran görsel efektleri ile dönemine damga vuran yegane oyundur Alan wake! Orijinal sürümü dahi oynasanız grafiksel anlamda hala tatmin edecektir. Yani demem o ki grafik ve efektler anlamında, döneminin ilerisinde bir oyundu kendisi..

Oyunda sizi gerim gerim gerek tek unsur mermi derdine düşmeniz :D Ve bir sonraki autosave bölgesine kazasız belasız gelebilmeniz. Silent hill ile alakası yok anlayacağınız ama; hikaye anlatımı olsun, oldukça derin bir hikaye bütünlüğü olsun baya baya üst düzeydir. Yani aksiyon ve gizemi bir arada barındıran görsel efektleri ile dönemine damga vuran yegane oyundur Alan wake! Orijinal sürümü dahi oynasanız grafiksel anlamda hala tatmin edecektir. Yani demem o ki grafik ve efektler anlamında, döneminin ilerisinde bir oyundu kendisi..
Evet 2008 de xbox a çıktığında çok etkileyiciydi grafikleri falan. Uzuuun zaman bekledim pc ye gelmesini. 4 yıl sonra geldi..

Evet 2008 de xbox a çıktığında çok etkileyiciydi grafikleri falan. Uzuuun zaman bekledim pc ye gelmesini. 4 yıl sonra geldi..
Oho onu geç ben te 2000ler başında dergide görmüştüm ilk duyurusunu. Yıllarca sürdü yapımı ve sürekli ertelenmişti. Hatta Oyunun lakabı "Alan Fake" bile olmuştu :D Baya makarasını yapmıştık forumlarda ve 2010 da da çıkışını yapmıştı oyun. Hafızam beni yanıtmıyorsa 2 yıl sonra "2012" gibi de pclere gelmişti. Özetle; kafadan bir 8 sene bekledik oyunun çıkmasını hocam :)

Oho onu geç ben te 2000ler başında dergide görmüştüm ilk duyurusunu. Yıllarca sürdü yapımı ve sürekli ertelenmişti. Hatta Oyunun lakabı "Alan Fake" bile olmuştu :D Baya makarasını yapmıştık forumlarda ve 2010 da da çıkışını yapmıştı oyun. Hafızam beni yanıtmıyorsa 2 yıl sonra "2012" gibi de pclere gelmişti. Özetle; kafadan bir 8 sene bekledik oyunun çıkmasını hocam :)
Aynen doğru 2010 da çıkmıştı. 2008 de oyunu ilk kez görmüştüm.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt