Torrent-Oyun | AGE OF EMPIRES IV (STEAM+Microsoft Sürümü) [OSB79] (+Repackler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
AGE 4 KAPAK 05.png

AGE OF EMPIRES IV (Microsoft + STEAM Sürümü) [OSB79]
(+Repackler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: - UVP - Microsoft Store (v5.0.7274.0) +STEAM SÜRÜMÜ
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: - 85,6 GB (torrent boyutlarına bakınız!)

:pccikistarihi: -28.10.2021

:psnot: 64 bit işlemci ve Windows 10 işletim sistemi gerektirir!

türkçe.png
TÜRKÇE ALT YAZI DESTEKLİ

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/1466860/Age_of_Empires_IV/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

Age of Empires IV 004 512 x 512 PNG.png

Age of Empires IV ile en sevilen gerçek zamanlı strateji oyunlarından biri, sizi dünyayı şekillendiren destansı tarihi savaşların merkezine koyarak tüm ihtişamıyla geri dönüyor. Büyüleyici 4k görsel uyumluluğu ile uçsuz bucaksız manzaralarda imparatorluğunuzu genişletmek için hem tanıdık hem de yenilikçi yollar sunan Age of Empires IV, yeni bir nesle gelişmiş bir gerçek zamanlı strateji oyunu sunuyor.

ezgif.com-gif-maker.gif

Tarihe Dönün – Zafer arayışınızda İngilizlerden Çinlilere ve Delhi Sultanlığı'na kadar dünya çapında 8 farklı medeniyetin zengin tarihine daldığınız zaman geçmiş sizin için henüz bir başlangıç olacak. Karanlık Çağlardan Rönesans'a kadar 500 yıllık bir tarihe yayılan 35 görevle 4 farklı seferde şehirler inşa edin, kaynakları yönetin ve birliklerinizi karada ve denizde savaşa yönlendirin.

Tarihi Şahsiyetlerle Yüceliğe Giden Yolunuzu Seçin - Jeanne d'Arc'ın İngilizleri mağlup etme yolundaki maceralarını yaşayın veya Cengiz Han olarak kudretli Moğol birliklerini komuta ederek Asya'yı fethedin. Seçim sizin – Yapacağınız her seçim tarihin akışını belirleyecektir.

Oyununuzu Modlarla Özelleştirin – 2022'nin başlarında sunulacak olan özel oyunlar için kullanıcı tarafından oluşturulmuş içerik araçlarıyla dilediğiniz gibi oynayın.

Dünyaya Meydan Okuyun- Çevrimiçi olun ve 7 kişiye kadar arkadaşlarınızla PVP ve PVE çok oyunculu modlarda rekabet edin, iş birliği yapın veya oyun izleyin.

Tüm Oyunculara Uygun Bir Çağ – Age of Empires IV, gerçek zamanlı stratejinin esaslarını öğreten bir eğitim sistemi ve ilk kez oynayacakların kolay bir kurulum ve başarı elde etmelerine yardımcı olması için tasarlanmış bir Sefer Hikâye Modu ile yeni oyuncular için cazip bir tecrübedir. Fakat aynı zamanda da yeni oyun mekanikleri, gelişmiş stratejiler ve çarpışma teknikleriyle deneyimli oyuncular için de tatmin edici şekilde zorlu bir deneyim sunar.

:sistem_gereksinimleri:
AGE4.png

:oyunfragmani:

YERLİ OYNANIŞ VİDEOSU

Önemli Not!.png

Oyun İçin Gerekli Windows Sürümleri
Win 10 1903/1909/2004/20H2/21H1, Win11 21H2

Oyunu Oynayabilmek İçin Gerekli Adımlar
1-) Başlat/Geliştirici Ayarlar'ından Geliştirici Modu'nu aktif edin.
1635561190992.png
2-) İndirdiğiniz oyun dosyasındaki AoEIV.bat dosyasını çalıştırın.
3-) Son olarak görev çubuğundaki Başlat'ı açıp, ordan Age of Empires IV'ü çalıştırıp oynayabilirsiniz.
Not: Fake bir xbox live hesabı kullanmanız öneriliyor.

》》İNDİRME BOYUTUNU 35 GB SEVİYESİNE ÇEKMEK İÇİN YAPILMASI GEREKEN
NOT: Tüm torrent'lerde online oynama özelliği mevcuttur.
''Was not correctly launched'' Hatasının Çözümü İçin Tıklayınız!
İngilizce'niz yoksa Google Translate ile çevirebilirsiniz.
1. Make sure that you have the Microsoft Store and the Xbox application installed (you won't be able to start the game without them)
2. Enable Developer Mode (Options - Update & Security - For Developers - Developer Mode (On)
3. Run (NOT as administrator) the AoEIV.bat file from the Age of Empires IV folder; wait until the end of the process, close the window
4. Launching the game from the Start menu
5. Log in to your Xbox account when asked by the game (use a fake account)
6. The language of the game depends on your system language
7.You can play online
The Microsoft Game Runtime is not correctly installed error solution
1. Run PowerShell as administrator
2. Copy '' start ms-windows-store: // pdp /? productid = 9MWPM2CQNLHN '' and paste and press Enter
3. The Store will open, offering to install / update the Game Service
4. Install / update
5. Try to run the game

güncelleme.png

STEAM SÜRÜMÜ EKLENMİŞTİR.İLK 2 TORRENT HARİÇ GERİSİ STEAM SÜRÜMÜDÜR.MOUSE İMLECİNİZİ TORRENT İSİMLERİNİN ÜSTÜNE GÖTÜRÜP TAM İSİMLERİNE BAKARAK DA İÇERİKLERİNİ ANLAYABİLİRSİNİZ!
(LİNK) EKLENEN STEAM SÜRÜMLERİ POSTU
NOT: 3. TORRENT'İN TÜRKÇE DİL DESTEĞİ YOKTUR!
SADECE CRACK DOSYASI İÇİN TIKLAYINIZ!

NEDEN QBITTORRENT KULLANMALIYIM? (DETAYLI ANLATIM İÇİN TIKLAYINIZ!)

Age of Empires IV 005 512 x 512 PNG.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Teşekkürler. Oyun güncelleme aldığında buradan paylaşım olacak mı?
Güncellemeden önce oyunun Steam sürümü kırılırsa direkt paylaşacağım fakat ileriki zamanlarda güncellemesi kırılırsa takip etmediğim için kolay kolay haberim olmaz.Bu yüzden siz oynayan ve takip eden arkadaşların gelip gelmediğini sorarak veya bilgilendirerek güncel sürüm isteğinde bulunabilirsiniz.Malum her oyunun konusunu takip edecek olsam 100'lerce güncellenen oyunu takip etmem gerekiyor, takdir edersin ki bu da mümkün değil (karşılığı olsa belki).

İndirip deneyelim bakalım biraz yavaş indiriyor ama sabredeceğiz mecburen :D oyun için teşekkürler.
Rica ederim, muhtemelen herkes daha düzgün çalışması muhtemel (kesin değil) Steam sürümünü beklediği için yavaş indiriyor olması normaldir.Steam sürümü gelince hızı biraz daha düzelir diye tahmin ediyorum.

Bu oyuna şans vereceğim, paylaşım için teşekkürler. Dodi bekliyorum :)
DODI'nin şuan için repack hazırlığında olduğunu sanmıyorum ama belki birkaç gün içinde yayınlayabilir.Muhtemelen Steam sürümünü bekliyordur.Steam sürümü neden bu kadar gecikti bilmiyorum açıkçası.

c0bain

Torrent-Oyun.com
merhaba normalde oyun 34.7 gb değil mi ? Bir de çakma xbox hesabı konusunda bilgilendirmeniz ricadır ; bu hesap niye gerekli ? hesap açmadan da oynayabiliyor muyuz ? Yok hesap açacaksak oyun ile nasıl entegre edeceğiz ? Bilgilendirmeniz ricadır.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
merhaba normalde oyun 34.7 gb değil mi ? Bir de çakma xbox hesabı konusunda bilgilendirmeniz ricadır ; bu hesap niye gerekli ? hesap açmadan da oynayabiliyor muyuz ? Yok hesap açacaksak oyun ile nasıl entegre edeceğiz ? Bilgilendirmeniz ricadır.
Oyunun gerçek boyutu konuda yazdığı gibidir, herhangi bir şekilde müdahale etme şansımız yok.Oyunu yapan da kıran da biz değiliz, biz sadece paylaşmakla sorumluyuz.Fake xbox live hesabı da tahminimce hali hazırdaki hesabınıza zarar gelmemesi içindir (ihtimal olarak).Xbox live hesabı olmadan oynanamaz, çünkü bu bir Microsoft oyunu ve xbox live hesabı gerektiriyor.Orijinalde de bu böyledir.Normal bir crack'ten farklı olmasının sebebi de budur.Oyunu entegre etmeye gerek yok.Sadece fake hesabı açıp konuda yazan diğer 3 adımı uygulamanız yeterlidir.Gerekli adımlar kıran grup tarafından belirleniyor bu arada, bilginiz olsun.İyi oyunlar.

Bazı sitelerde yorumları okudum ve bi çok kişi oyunu açamamış. Söylenen şeyleri yapmalarına rağmen oyun tepki vermemiş. En iyisi sağlam sürümlerin çıkmasını beklemek. O yüzden bunu indirmeyi vaz geçtim.

Bir sitede en kapsamlı şekilde yapılacak adımları sıralamışlar. Ben de oradan alıp buraya atayım dedim. (Gerçi Transient Ghost arkadaşımızın kurulum için dediklerinden pek bir fazlalığı yok)

1- Microsoft Store'un ve Xbox uygulamasının kurulu olduğundan emin olun (onlar olmadan oyunu başlatamazsınız)

2- Geliştirici Modunu Etkinleştir (Seçenekler - Güncelleme ve Güvenlik - Geliştiriciler İçin - Geliştirici Modu (Açık)

3- Age of Empires IV klasöründen AoEIV.bat dosyasını çalıştırın; işlemin sonuna kadar bekleyin, pencereyi kapatın

4- Oyunu Başlat menüsünden başlatın

5-Oyun tarafından istendiğinde Xbox hesabınızda oturum açın (sahte bir hesap kullanın)

Yapılan tüm işlemlerden sonra oyuna Start üzerinden başlatmanız yeterlidir.

c0bain

Torrent-Oyun.com
Ya bilgilendirme için çok teşekkürler ; ozaman önce fake bir hesap açıp belirtilen adımları da üstüne yapmak gerekiyor değil mi ?

Forum kuralları gereği art arda ileti atmak yasak. İletileriniz birleştirildi.

ya benim hiç hesabım yokki ; direk hesap açıp oynayabilirim değil mi ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Arkadaşlar 85GB indirmek zorunda değilsiniz. Xbox Gamepass'de indirirken tek dil olarak indiriyor o yüzden boyut 35GB. Torrent ise tüm dilleri içeriyor, istemediğiniz dilleri indirmeyebilirsiniz. Alttaki resimdeki yolu izlerseniz gereksiz dilleri silebilirsiniz böylece Gamepass'deki 35GB boyutuna da ulaşırsınız.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt