Age of Empires II: Definitive Edition Update 34055[HOODLUM]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

THΞ DΛRK FΞΛR

it's over
Emektar

Age of Empires II: Definitive Edition [HOODLUM]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: HOODLUM

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 32.40 GB

:pccikistarihi: 18.12.2019

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Age of Empires II: Definitive Edition; büyüleyici 4K Ultra HD grafiklerle, tamamen yenilenmiş oyun sesleriyle, 3 yeni sefer ve 4 yeni medeniyetle gelen yepyeni içerik “The Last Khans” ile şimdiye kadarki en popüler strateji oyununun 20. yıl dönümünü kutluyor.

Benzersiz bir şekilde tüm orijinal seferlerin yanı sıra en çok satan genişletme paketlerini, 200 saatin üzerinde kapsamlı oynanışı ve insanlık tarihinin 1.000 yılını keşfedin. Çağlar boyunca dünyaya hükmetmeye yönelik görevlerinizde 35 farklı medeniyet ile diğer oyunculara meydan okumak için çevrimiçi oynayın.

Tüm zamanların en çok sevilen oyunlarından birine dair bu kapsamlı yeniden düzenlemeyle zafere giden yolunuzu seçin.

Güncelleme Notları
Age of Empires II: Definitive Edition için ilk büyük güncellemeye, arkadaşlar ve ortaçağ tarihçilerine hoş geldiniz! * Looooong * hata düzeltmeleri listesinin eşlik ettiği Aralık oyun güncellemesini, ilk büyük uygarlık dengesi değişikliklerimizi ve Age of Empires II için hazırladığımız yeni oyun eklerini ve özelliklerini tanıtmaktan gurur duyuyoruz.

Bugünkü yapıda neler değişti?

Oyunun geçen ay piyasaya sürülmesinden bu yana ilk büyük güncelleme olarak kısa cevap: LOT! Takımlar, daha güçlü medeniyetlerin bazılarını listenin geri kalanıyla aynı seviyeye getiren değişiklikleri dengelemek için oyunun istikrar ve performansından her şeyi geliştirmek için çok çalışıyorlar. Bu (elbette), geçen ay boyunca büyük bir çekişme noktası olan Steppe Lancer'e çok ihtiyaç duyulan (ve çok istenen) bir aşkı içeriyor.

Ayrıca, bugünün yaması ile birlikte uygulanan birkaç yeni özellik ve oyun iyileştirmesi göreceksiniz. Dereceli çöpçatanlık birkaç yeni harita kazanmanın yanı sıra oyuncu sayısını temel alarak haritaları yasaklama özelliği kazandı. Tek oyunculu cephede, kampanyalar artık tamamladığınız zorluklara bağlı olarak tamamlama madalyaları gösterecek ve bazı başarılar düzeltildi, böylece% 100 tamamlama için çaba göstereceksiniz.

Genel olarak, bugünkü yapıda 100'den fazla düzeltme var; en önemli olayları aşağıda bulabilirsiniz. Güncelleme notlarının geri kalan kısmı, Age of Empires II'ye gelen her şeyi vurgulamaktadır.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
İşlemci: Intel Core 2 Duo or AMD Athlon 64x2 5600+
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GT 420 or ATI™ Radeon™ HD 6850 or Intel® HD Graphics 4000 or better with 2 GB VRAM
Bellek: 4 GB
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 40 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
İşlemci: 2.4 Ghz i5 or greater or AMD equivalent
Ekran Kartı: Nvidia® GTX 650 or AMD HD 5850 or better
Bellek: 8 GB
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 40 GB

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Doc10K

Seviye 2
Bunun CODEX sürümünü indirmiştim ne farkı var ki?
Oyunun son patch ile güncellenmiş hali.Yani bazı birimlerin gücünde oynama(can azalması saldırı artması vb.).Bazı görevlerde ufak değişiklikler var.Yapay zeka ve grafikle ilgili iyileştirmeler olması lazım.

age of empires 2 definitive edition 34055 bu şekilde arama yerine yazınca ilk sitede patch notları var orda detaylı yazıyor ben indiriyorum bu sürümü şahsen :))

Kaspersky, oyunun setup.exe dosyasında trojan buldu.

Son düzenleme:

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
HOODLUM SÜRÜMÜNDE VİRÜSLER BULABİLİYOR FAKAT SIKINTI ETMENİZE GEREK YOK.

If our installer gives you a virus alert,its a false positive.

Buradan bir sürü oyun indirdim, hiçbirinde böyle virüs bulmadı. Sadece bir şey olur mu diye paylaştım.

klasörü antıvıruste taratmayı devre dışı bırak klasör koruması yap gırer

Doc10K

Seviye 2
İndirdim,oynadım ve şunu söyleyebilirim bu sürümle birlikte daha stabil çalışıyor.İlk çıkan Codex indirdiğimde hafif kasmalar yaşıyordum bu yeni patch ile hiçbir sorun yaşamadım daha stabil çalışıyor.Tavsiyem bunu indirmeniz yönünde :))

Arkadaşlar oyun gayet stabil çalışıyor. Kasma donma 0. Türkçe dil desteği de mevcut.

afacan10000

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar bu oyun win10 64 bitte çalışmıyor sanırım kurdum olmadı
ne yapmam gerek acaba

e:\\ phoenix?\2\aoc source engine file sistem diye yazıyor bende

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt