Torrent-Oyun | Age of Empires II - Definitive Edition + 2 DLC (build 44725) [Steam-Rip] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
AGE kapak 02.png

Age of Empires II - Definitive Edition + 2 DLC (build 44725) [InsaneRamZes_Steam-Rip]
(+Repack'ler)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum:
Definitive Edition -
build 44725+2 DLC (Lord of The West+Gelişmiş Grafik Paketi+Soundtrack)

:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 40,6 GB

:pccikistarihi: 14.11.2019 (DLC'ler: 26 Ocak 2021)

:psnot: 64 bit işletim sistemi ve Windows 10 gerektirir!

türkçe.png
TÜRKÇE

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:
https://store.steampowered.com/app/813780/Age_of_Empires_II_Definitive_Edition/

1612131432605.png

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:
AGE title (edit).png

Age of Empires II: Definitive Edition; büyüleyici 4K Ultra HD grafiklerle, tamamen yenilenmiş oyun sesleriyle, 3 yeni sefer ve 4 yeni medeniyetle gelen yepyeni içerik “The Last Khans” ile şimdiye kadarki en popüler strateji oyununun 20. yıl dönümünü kutluyor.

Benzersiz bir şekilde tüm orijinal seferlerin yanı sıra en çok satan genişletme paketlerini, 200 saatin üzerinde kapsamlı oynanışı ve insanlık tarihinin 1.000 yılını keşfedin. Çağlar boyunca dünyaya hükmetmeye yönelik görevlerinizde 35 farklı medeniyet ile diğer oyunculara meydan okumak için çevrimiçi oynayın.

Tüm zamanların en çok sevilen oyunlarından birine dair bu kapsamlı yeniden düzenlemeyle zafere giden yolunuzu seçin.

0134a130c49f019671f6d5c0db0d0d48.jpeg

header.jpg

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki linke bakınız:
https://www.ageofempires.com/games/aoeiide/
:sistem_gereksinimleri:
1612130450232.png

:oyunfragmani:

DLC OYNANIŞ VİDEOSU

AGE title (edit).png

:psnot:

Upload edilen hariç diğerleri repack sürümlerdir (torrent'tekiler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.

Age DODI.png
AGE Fitgirl.png

NOT: Repack'siz sürümün torrent dosyası 2 MB'tan büyük olduğu için upload edilmiştir.
https://dosya.co/s8sqtzqktgps/[40,6...initive_Edition_[build_44725_+_DLCs].rar.html

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Kardeşim ben yükledim oyunu ama türkçe değil
Oyun içi ayarlarına veya dosyaları arasındaki ''ini'' uzantılı dosyalara falan bak.Oyun içi ayarlarda yoksa dediğim gibi ini uzantılı text dosyasının içinde language satırını bulup karşısındaki Turkish yap.

-ÖZEL-

Torrent-Oyun.com
Oyun içi ayarlarına veya dosyaları arasındaki ''ini'' uzantılı dosyalara falan bak.Oyun içi ayarlarda yoksa dediğim gibi ini uzantılı text dosyasının içinde language satırını bulup karşısındaki Turkish yap.
Kardeş resimli olarak gösterir misin? ona göre uygulayım.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt