TO Haber | Açık Dünya Oyunu One Piece: World Seeker için Yeni Bir Video Yayınlandı!

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Perdikkas

Süper Editör
ggrgrg.png

One Piece: World Seeker için Yeni Bir Video Yayınlandı!

Ganbarion ekibinin geliştirdiği aksiyon ve macera oyunu ''One Piece: World Seeker'' için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Çizgisellik yerine açık tamamen açık dünya bir oynanışa sahip olacak olan yapımda Luffy, Jet Pistol, Gatling Gun gibi özelliklerini sergileyecek ve Gear Second, Fusion gibi yeteneklerini savaş alanında kullanacak. One Piece: World Seeker, 15 Mart'ta PC için, 14 Mart'ta ise PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak. Yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.​

TANITIM VİDEOSU :

Serinin diğer oyunları gibi tırt bişey çıkmayacak gibi duruyor bakalım zoro ile kimleri biçicez.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt