Ace Combat 7 : Skies Unknown [CPY] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ZeuS

* G a M e R *
Takım Lideri

Ace Combat 7 : Skies Unknown [CPY]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CPY

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 46.67 GB

:pccikistarihi: 15 Şubat 2019

:pcnot: 64 bit işletim sistemi ve Directx 11 gerekmektedir.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Birinci sınıf bir pilot ol ve 360 derece hareket ederek fotogerçekçi göklerde süzülürken düşman uçaklarını düşür ve gerçekçi sortier yapmanın heyecanını tat! Hava savaşları daha önce hiç bu kadar harika hissetirmemişti ve görünmemişti! Project Aces'ın amacı serideki bu oyunun devrim niteliğindeki gökyüzü tasarımı ile adeta gerçek bir pilotmuş hissi veren müthiş gerçekçi ve sürükleyici bir deneyim sunmak! Hava ve çevre şartları uçağını ve gösterge panelini etkileyerek daha önce hiçbir hava savaşı oyununda görülmemiş bir gerçeklik sağlar. Destansı hava savaşları seni bekliyor!

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions only)
İşlemci:Intel Core İ3-7100
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 750Ti(2GB)
Bellek: 4 GB RAM
DirectX:Sürüm 11
Boş Alan:50 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions only)
İşlemci:Intel Core İ5-7500
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 (3GB)
Bellek:8 GB RAM
DirectX:Sürüm 11
Boş Alan:50 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

karadin

MutIuIuğun değerini,onu kaybettikten sonra anIarız
iniyor Teşşekür ederim.

mankafa54

Torrent-Oyun.com
Biliyorum klişe olacak ama sizde de aşağı yukarı 10kb ile mi iniyor :D Şimdilik pek seed yok sanırım

serdaryigiter

Torrent-Oyun.com
Fifa 2019 da sorunsuz oynadığım kablolu gamepad i bu oyun görmüyor yada tanımıyor. Ayarlardan da bir tanitma seçeneği bulamadım. Gamepad ile oynaya bilen varmı acaba

zapenakpea

Torrent-Oyun.com
Civilization VI Gathering Storm -İçinde osmanlı paketi var 3 gün önce codex çıktı.metro exodus gold edition 2 gün önce çıktı.Neden bu siteye eklenmiyor.

arkadaşlar gece indirdim sabah oyunu kurdum herhangi bir problem yaşamadım CPY sonuçta sorunsuz gönül rahatlığıyla indirip oynayabilirsiniz.

uçak similasyon türünde daha önceden hiç oyun oynamadım ilgimi çekmeyen bir tür ama oyunda görevleri yapmaya başlayınca oyun kendisine bağlıyor sizi :)))

asi55

Düşünüyorum öyleyse varım
50 gb indireceksin bunu rardan çıracaksın onunla 100gb olcak bir anda bukadar boş yer bulmak sıkıntı biz repack bekleyelim derim :)

Veysigz

"Hoşçakal sevgili hoşçakal sevgili"
Joystik olmadan oynanıyor mu akıcı şekilde ?

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt