AC:Valhalla Hikaye ilerlemiyor (Çözüldü)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sawyer_syler

Torrent-Oyun.com
Bu oyunda bi yere geliyorum orda takılıyo oyun... yani taş inşa ediyorum sonra hermit ile konuşması lazım orda kalıyo onay veriyorum taşları üst üste koyduktan sonra görev simgesi orda takılı kalıyo ölece duruyo hikaye devam etmiyo bu konuda yardımcı olabilecek var mı acaba... youtube dan baktım görevin ingilizcesi adorning the adorned... bu görevde kalıyorum ilerlemiyo bi türlü... yardım ederseniz sevinirim...

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Geçenlerde bir arkadaş yanlış hatırlamıyorsam bir görevde ayarları yükselterek ordaki bug'ı bu şekilde geçmeyi başarmıştı.Ayarları yükseltmek veya düşürmek çözüm olabilir belki.

sawyer_syler

Torrent-Oyun.com
Geçenlerde bir arkadaş yanlış hatırlamıyorsam bir görevde ayarları yükselterek ordaki bug'ı bu şekilde geçmeyi başarmıştı.Ayarları yükseltmek veya düşürmek çözüm olabilir belki.
ayar yükseltmek derken tam olarak ne demek istediniz acaba... grafik ayarları mı zorluk ayarı mı anlamadım kusura bakmayın

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
ayar yükseltmek derken tam olarak ne demek istediniz acaba... grafik ayarları mı zorluk ayarı mı anlamadım kusura bakmayın
Graifk ayarları.Fazla zora sokmayacak şekilde yükselterek ve düşürerek iki şekilde de deneyebilirsin.Mesela ben de AC Unity'de bir görevdeki bug sorununu, oyunu pencere moduna alarak çözmüştüm.

sawyer_syler

Torrent-Oyun.com
Graifk ayarları.Fazla zora sokmayacak şekilde yükselterek ve düşürerek iki şekilde de deneyebilirsin.Mesela ben de AC Unity'de bir görevdeki bug sorununu, oyunu pencere moduna alarak çözmüştüm.
şu an fullde oynuyorum zaten ekran kartım msi rx 5700 o zaman düşürmem gerekiyo sanırım bi de dediğiniz gibi deneyelim bakalım acaba olacak mı çok tşk ederim olmazsa yazarım olursa da tşk için yazarım tekrardan

Adorning the Adorned Walkthrough | Assassin's Creed Valhalla|Game8 burada kı adımları yapıp da hala sorun varsa oyun bugdan dolayı ilerlemiyor gibi.
açtım verdiğinizi orda oyunu geçmek için neler yapacağım yazıyo sanırım orda yazılanların hepsini yaptım şu anda mağaranın içine giriyorum orda taşları üst üste dizmemi istiyo görev onu yapıyorum onay veriyorum orda görev simgesi duruyo youtube da izlediğimde taşları üst üste koyduktan sonra onay verince otomatikman yanındaki adam ile konuşmaya başlıyodu... bende hiç bi şey yapmıyo görev simgesi taşların üstünde durmaya devam ediyo... tşk ederim ilgilendiğiniz için...

Attığınız iletinin üzerinden en az bir saat geçmedikçe, bir başka ileti attığınız sürece flood yapmış sayılırsınız. İletileriniz birleştirildi.
Bir dahaki sefere iletinizin hemen altındaki "Düzenle" kısmını kullanarak, flood yapmadan iletinize ekleme yapabilirsiniz.

hocam olmadı yaa yine de tşk ederim ilgileniyosunuz bi şekilde... daha önce de ac originin son bölümlerine doğru böle olmuştu onu da tam bitiremedim :) odysey de böle bi şey olmadı bunda yine oldu acaba başka crack bulsam olur mu save dosyasını alsam yeni crackten sonra saveleri tekrar eski yerine atsam.. mantıklı mı yoksa versiyon değişince save dosyalarıını tanımayabilir mi

hocam olmadı yaa yine de tşk ederim ilgileniyosunuz bi şekilde... daha önce de ac originin son bölümlerine doğru böle olmuştu onu da tam bitiremedim :) odysey de böle bi şey olmadı bunda yine oldu acaba başka crack bulsam olur mu save dosyasını alsam yeni crackten sonra saveleri tekrar eski yerine atsam.. mantıklı mı yoksa versiyon değişince save dosyalarıını tanımayabilir mi
hocam adamsın :)) oldu yaa :)) bi daha denedim de çok tşk ederim ALLAH razı olsun sayende bi şey daha öğrendim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
hocam adamsın :)) oldu yaa :)) bi daha denedim de çok tşk ederim ALLAH razı olsun sayende bi şey daha öğrendim :)
Rica ederim dostum, flood (üst üste ileti) atmak yerine yorumunun altındaki 'düzenle' butonuna tıklayıp yorumuna ekleme yaparsan sevinirim.İyi oyunlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt