Ac Unity Fps Sorunu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Beyler Monster Abra v15.2 laptop kullanıyorum.Bugün orijinal şekilde Assasins Creed Unity indirdim.Grafik ayarlarına hiç dokunmadım geforce experience kendi yaptığı ayarla girdim.17-20 fps arası oynuyorum ne yapmam lazım?

Oyunu experience düzenlese de oyunun iconu'na sağ tıklayıp nvidia ekran kartı ile aç dediniz mi acaba belki onboard ile açmış olabilirsiniz.

Oyunu experience düzenlese de oyunun iconu'na sağ tıklayıp nvidia ekran kartı ile aç dediniz mi acaba belki onboard ile açmış olabilirsiniz.
Experience ile optimize ettim.Optimize edildikten sonra direk nvidia ekran karti ile açmiyor mu?

navolta

Torrent-Oyun.com
laptopu yeni aldıysan güç ayarlarından yüksek performansı seç

Olur olmaz diyemem ama bir kerede öyle deneyebilirsin.
denedim sonuç aynı 17 fps sabit arada maks 20 21 oluyor çatıya çıkarken
laptopu yeni aldıysan güç ayarlarından yüksek performansı seç
pil ayarları en yüksek performans seçili

https://eksiup.com/p/vx170497qgp5

Beyler sorunu çözdüm şarjda oynamayı denedim ve bu ayarlarda min 45 fps alıyorum ama neden sarjda oynayınca böyle oldu biri bilgilendirirse sevinirim.

Son düzenleme:
durum normal cpu,gpu ve batarya oyun için gerekli güce ulaşamaz bu sebeple tam performans çalışamaz ve şarja takarsan performansın'da anormal bir yükselme gözlersin ben o fps'in şarja takılı halde sanmıştım ama fps yinede az gibi grafik ayarlarında 3-5 oynama yaparak 60fps'yi görebilirsin iyi forumlar.

durum normal cpu,gpu ve batarya oyun için gerekli güce ulaşamaz bu sebeple tam performans çalışamaz ve şarja takarsan performansın'da anormal bir yükselme gözlersin ben o fps'in şarja takılı halde sanmıştım ama fps yinede az gibi grafik ayarlarında 3-5 oynama yaparak 60fps'yi görebilirsin iyi forumlar.
Sizce hangi ayarlar göze az çarpar hangilerini açıyım hangilerini kapatiyim?

O konu'da pek yorum yapamayacağım ama gölgeleri en aza indirmen performansını çok etkiler ayrıca çok büyük bir etki değil, teker teker deneyip görebilirsin alan keskinliği vsync gibi şeyler'de kapalı olursa iyi olabilir.

O konu'da pek yorum yapamayacağım ama gölgeleri en aza indirmen performansını çok etkiler ayrıca çok büyük bir etki değil, teker teker deneyip görebilirsin alan keskinliği vsync gibi şeyler'de kapalı olursa iyi olabilir.
Reis kusura bakma senide rahatsiz ediyorum sürekli son bir sorum olucakti bende karakter cizimleri cok belli oluyor onun icin ne yapmam lazim?

Son düzenleme:

The Flash Barry

Torrent-Oyun.com
oyunda optimizasyon sorunu var herkes söylüyor bunu ama üzülerek söylüyorum ki durum bundan ibaret bende orjinal vardı free dağıttıklarında ama sorun lu oyun söyle yeyim gtx 1060 6gb 16 gb ram var yinede manyak kasıyordu

oyunda optimizasyon sorunu var herkes söylüyor bunu ama üzülerek söylüyorum ki durum bundan ibaret bende orjinal vardı free dağıttıklarında ama sorun lu oyun söyle yeyim gtx 1060 6gb 16 gb ram var yinede manyak kasıyordu
işlemcin neydi ve masaüstü pc de mi? Bunları cevaplarsan içim daha da çok rahatlıcak.

Library_511909

denedim sonuç aynı 17 fps sabit arada maks 20 21 oluyor çatıya çıkarken

pil ayarları en yüksek performans seçili

https://eksiup.com/p/vx170497qgp5

Beyler sorunu çözdüm şarjda oynamayı denedim ve bu ayarlarda min 45 fps alıyorum ama neden sarjda oynayınca böyle oldu biri bilgilendirirse sevinirim.
Laptoplar böyledir. İlk aldığımda ben de şarja takmadan oynuyordum sonradan pil zayıfladıkça güç kaybediyor FPS düşmeye başlıyor.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt