AC Serisi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

taylansimdi

Torrent-Oyun.com
Merhaba arkadaslar tek bitirmediğim seri bu oyun kaldı çok fazla oldugu için 1. oyundan baslamak istemiyorum.hangisinden itibaren başlamam daha mantıklı olur

Ynt: AC Serisi

assassins creed 2 den baslaman daha ıyı olur serının en ıyı oyunları hıkaye bakımından ac brotherhood ve ac 2 dir

BlackDark

oyun delisi

Seriyi yukarıdan aşağıya doğru oynayabilirsin bu arada çok iyi bir oyun serisidir. tabi kişiye göre degişiyor beim favorı oynumdur

Assassin's Creed
Assassin's Creed II
Assassin's Creed: Brotherhood
Assassin's Creed: Revelations
Assassin's Creed III

bunlar ayrı ama yınede oyna

Assassin's Creed IV: Black Flag
Assassin's Creed: Unity
Assassin's Creed: Rogue
Assassin's Creed: Syndicate
Assassin's Creed Origins ve sonuncusu ap ayrı

taylansimdi

Torrent-Oyun.com

cok tesekkürler herkese ghost recon windlandsten sonra bütün seriye başlayacağım :thumbup:

EGGoR

Kendi Şansımı Kendim Yaratırım

assassins creed black flag ve rogue oyna 2 side efsane oyundur en zevk aldıgım oyunlar bu oldu

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez

Öncelikle AC serisi orta-vasat klasmanında bir seri, kalite olarak. The Legend of Zelda, The Elder Scrolls, Mass Effect (son oyun hariç), Metroid Prime, Persona gibi üst-klas segment olarak niteleyebileceğim (kaliteden bahsediyorum) serilerde mükemmel, hatta efsane bir oyun oynayacağın beklentisine çok rahat girebilirsin. AC de ise en fazla gireceğin beklenti iyi bir oyun oynayacam bendir. Popülaritesinden dolayı mükemmel bir şey bekliyorsan hiç bekleme, çok iyi bir oyunda bekleme, ortalama 65-70 ederi olan iyi denebilecek bir oyun bekleyebilirsin. Bununda sorumlusu ubisoftdur. Serinin çok güzel potansiyeli var ama 90 95lik kalitede olabilecek seriyi potansiyelini kullanamayarak 70lik seriye düşürüyor Ubi. Serideki en büyük saçmalıklardan biri koşma-tırmanma tuşlarının aynı olması ve bunu ubisoft 2018de düzeltti. Önceki nerdeyse tüm oyunlarda koşma-tırmanma aynı tuş. Koşarken birden tırmanmaya başlarsa şaşırma yani.

OMAR

15 Ağustos 2004∞

Assasins Creed serisi iyi ama grand theft auto serisini unutmayalım. Eğer şuan grand theft auto 6 çıkacak dese Rocskstar herkes 4 gözle onu bekler. Gta 6 çıksa bütün oyunlar uzun bir süre unutulur. :thumbup:

EGGoR

Kendi Şansımı Kendim Yaratırım

Ameno Sagiri' Alıntı:
Öncelikle AC serisi orta-vasat klasmanında bir seri, kalite olarak. The Legend of Zelda, The Elder Scrolls, Mass Effect (son oyun hariç), Metroid Prime, Persona gibi üst-klas segment olarak niteleyebileceğim (kaliteden bahsediyorum) serilerde mükemmel, hatta efsane bir oyun oynayacağın beklentisine çok rahat girebilirsin. AC de ise en fazla gireceğin beklenti iyi bir oyun oynayacam bendir. Popülaritesinden dolayı mükemmel bir şey bekliyorsan hiç bekleme, çok iyi bir oyunda bekleme, ortalama 65-70 ederi olan iyi denebilecek bir oyun bekleyebilirsin. Bununda sorumlusu ubisoftdur. Serinin çok güzel potansiyeli var ama 90 95lik kalitede olabilecek seriyi potansiyelini kullanamayarak 70lik seriye düşürüyor Ubi. Serideki en büyük saçmalıklardan biri koşma-tırmanma tuşlarının aynı olması ve bunu ubisoft 2018de düzeltti. Önceki nerdeyse tüm oyunlarda koşma-tırmanma aynı tuş. Koşarken birden tırmanmaya başlarsa şaşırma yani.
assassins creed serisi vasatmı? aksine en iyi oyunlardan

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Emektar

Assassin's Creed serisi iyide ben şu gemi savaşlarını sevemedim gitti.

ayberkkdogann

Torrent-Oyun.com

1. oynarken biraz sıkılabilirsin görevler birbirini tekrar ediyor gibi dene sıkılırsan 2 den başla sonra brotherhood-revelations-3-4-rogue-unity,syndicate efsane bir seridir pişman olmazsın :thumbup:

spage

Torrent-Oyun.com

Tarihi seviyorsan Assassin's Creed 1 fena bir oyun değildir,çok sıkacak kadar uzun bir oyun da değildir o yüzden tavsiye ederim.

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez

EGGoR' Alıntı:
Sana göre öyle olabilir ama benim için ederi max 70 olan vasat bir seri. Oynadığım serilerden bazılarını sayayım; Zelda, Persona, Witcher, Elder Scrolls, Tales, Dark Souls, God of War, Dragon Age, Mass Effect, Pokemon, Mario, YS... Bunların yanında ACye vasat demem gayet normal :D

Bunu da konuyu açan arkadaşa diyeyim yan görevlere originse gelenece bulaşma. Rezalettirler. Kıl topla tüy topla saçma salak görevler. Originste mecburi bulaşman gerekecek level şeysinden dolayı.

byrktolga

BEŞİKTAŞK

Ameno Sagiri' Alıntı:
Sana göre öyle olabilir ama benim için ederi max 70 olan vasat bir seri. Oynadığım serilerden bazılarını sayayım; Zelda, Persona, Witcher, Elder Scrolls, Tales, Dark Souls, God of War, Dragon Age, Mass Effect, Pokemon, Mario, YS... Bunların yanında ACye vasat demem gayet normal :D

Bunu da konuyu açan arkadaşa diyeyim yan görevlere originse gelenece bulaşma. Rezalettirler. Kıl topla tüy topla saçma salak görevler. Originste mecburi bulaşman gerekecek level şeysinden dolayı.
W3 e sallamamışsın hayret :))

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez

HELMET' Alıntı:
W3 e sallamamışsın hayret :))
W3 e sadece açık dünya konusunda sallıyorum. Onu çıkar tüm kategorilerde tüm AClerden fersah fersah iyi bir oyun witcher 3.

byrktolga

BEŞİKTAŞK

Ameno Sagiri' Alıntı:
W3 e sadece açık dünya konusunda sallıyorum. Onu çıkar tüm kategorilerde tüm AClerden fersah fersah iyi bir oyun witcher 3.
Biliyorum biliyorum sadece sana takılayım dedim :)

sadlkaslfjksa

The World Can't Be Changed With Pretty Words Alone

EGGoR' Alıntı:
2 hariç baş yapıt sayılabilecek oyunu yok. Stealth diye geçiyor ama unity'ye kadar crouch özelliği bile yoktu.

Burhan Özbey

İstediğiniz yerden ulaşabilirsiniz oyunsever =D
Web sitesi
www.facebook.com

Tercihen sadece revelations oyna yeter diğerlerini hiç oynama :D ama sonra ise brotherhood da oyna diyorum o da iş görür

Assassin's Creed: Brotherhood
Assassin's Creed: Revelations

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt