AC Origins Oynama Değer Mi ?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roebuck8

Torrent-Oyun.com
Oyunu oynayan arkadaşlar bir incelemede bulunabilir mi zaman ayırmaya değer bir oyun mu ?

ISKA

Seviye 13
Ynt: AC Origins Oynama Değer Mi ?

50-75 saat arası sürer kesinlikle değer

milenyumm

Torrent-Oyun.com

9 saat oldu grafikler harika dövüş kontrolleri berbat içerisindeki fotoğraf çekme olayı bir harika oyunun optimizasyon sorunuda olması ayrı bir sorun gerçi her serisinde alışılmış şeyler unity ile bu ayrı noktada genel olarak bakacaksak kesin oyna şahşen ben arkeologluk okuduğum için benim için en iyisi bu 9 saatte çok fazla görev tamamlayamadım etrafı incelemekten başka :D

battlefield

BATTLEFİELD HASTASI

Grafikler güzel hikayesi de güzele benziyor ama dövüş okçuluk gizlilik vs şeyler çok berbat. Yani zar zor oynuyom ac serisi bu oyunda heran bitebilir benim için. Bütün ac oyunlarını oynadım en beğendiği black flagtı şimdiye kadar bu oyun black flagın yanına bile yaklaşamaz bence... + nedense hiçbir ac hikayesi birbiriyle uyuşmuyor.

DeSeRT

The Gladiator

Roebuck8' Alıntı:
Oyunu oynayan arkadaşlar bir incelemede bulunabilir mi zaman ayırmaya değer bir oyun mu ?
Oyun açık dünya önceki oyunları gibi lakin farklı noktaları var hemen değineyim. Özellikle dövüş sistemi çok farklı, her itemin gücü ve özellikleri farklı, item sistemi var oyuna. Yani gold veya epic item en güçlü mor item orta güçlü beyaz item çok güçsüz. Bunları görev yaparak düşürebiliryorsun veya heka chest açarak, demirciden de güçlendirebiliyorsun. Lvl sistemi var , her lvl atladığında hasarın ve healt bar yani sağlık barın artıyor, daha zor ölüyorsun. Bunun yanında yan görevler çok farklı , yani sıkmıyor kendini oynattırıyor. Crafting var. Zaten senaryosu muazzam, oynamayan çok şey kaybeder, Kesinlikle oynamalısın :D 11 senelik assasins creed oyuncusu olarak ben olmuş dediysem o oyun olmuş demektir, fazla söze gerek yok indir gitsin dostum repack gold edition indir dlc ler içinde :thumbup:
Not: Seride sadece 1 ve unity yi beğenmedim diğer oyunları çok güzel, sırayla hepsini oynayın :thumbup:

spage

Torrent-Oyun.com

Oyun en iyi Assassin's Creed'lerden birisi yan görevleri güzel bir şekilde tasarlanmış ve kendini sıkmadan oynatıyor.Mısır'da bulunma hissiyatını atmosferiyle güzel aktarmışlar.Oynanması gereken oyunlardan bir tanesi ve RPG'de seviyorsan kesinlikle oynanmalı.

tantana42

Torrent-Oyun.com

spage' Alıntı:
Oyun en iyi Assassin's Creed'lerden birisi yan görevleri güzel bir şekilde tasarlanmış ve kendini sıkmadan oynatıyor.Mısır'da bulunma hissiyatını atmosferiyle güzel aktarmışlar.Oynanması gereken oyunlardan bir tanesi ve RPG'de seviyorsan kesinlikle oynanmalı.
Oyun rpg değil

milenyumm

Torrent-Oyun.com

DeSeRT™' Alıntı:
Oyun açık dünya önceki oyunları gibi lakin farklı noktaları var hemen değineyim. Özellikle dövüş sistemi çok farklı, her itemin gücü ve özellikleri farklı, item sistemi var oyuna. Yani gold veya epic item en güçlü mor item orta güçlü beyaz item çok güçsüz. Bunları görev yaparak düşürebiliryorsun veya heka chest açarak, demirciden de güçlendirebiliyorsun. Lvl sistemi var , her lvl atladığında hasarın ve healt bar yani sağlık barın artıyor, daha zor ölüyorsun. Bunun yanında yan görevler çok farklı , yani sıkmıyor kendini oynattırıyor. Crafting var. Zaten senaryosu muazzam, oynamayan çok şey kaybeder, Kesinlikle oynamalısın :D 11 senelik assasins creed oyuncusu olarak ben olmuş dediysem o oyun olmuş demektir, fazla söze gerek yok indir gitsin dostum repack gold edition indir dlc ler içinde :thumbup:
Not: Seride sadece 1 ve unity yi beğenmedim diğer oyunları çok güzel, sırayla hepsini oynayın :thumbup:
cpy sürümünde dlc yok mu

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Emektar

Kesinlikle oyna değer.

karakuzu43

"May The Force With You." Güç seninle olsun.

Oyunu oyna platiden oynadım bi dlc için indirdim tekrardan eski oyunlarını bitirdiysen gizlilik gittiysem assasini 5-6 defa bitirdiysen Hard-Nightmare oyna ben ilk defa oynıcam diyosan normal-easy eskiden oynıyordum 2-3 ü bazı seyler yoktu zorluk yeni çıkacağıda oyna sorma assasinler güzel oluyor

ByBlaCk4

Software-Football-Game

arkadaşımın pc sinde birkaç saat oynamıştım,grafikleri çok güzel geldi gözüme,ama optimize konusunda daha iyi olabilirlermiş,hikayesi sarıyor zaten,oyun kırılınca attım torrente,fazla söze gerek yok,kesinlikle tavsiye ederim :thumbup:

Roebuck8

Torrent-Oyun.com

Bu videodan sonra biraz soğumuştum oyundan ama neyse şans vericem.
https://www.youtube.com/watch?v=vXvKaFSZ9SA

Ben bir türlü tam anlamıyla beğenemedim şu oyunu, bir heves girip oynuyorum 10dk sonra sıkılıp çıkıyorum

ThE bEsT

Hiç Kimse.

Şahsen ben bi deve sürüp deneyeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt