AC Origins Açılmıyor.

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Web sitesi
www.facebook.com
Arkadaşlar Ac Origins DLC li Olan Sürümü İndirdim İlk Baş Bir Kaç Sefer 1 Dk Geçte Olsa Oyunu Açtı Ama Şimdi Tıklıyorum Görev Yöneticisinde Gözüküyor Sonra Kayboluyor. Sorun Nedir ?

Ryzen 3 2200G
Rx 570
8 GB

RUBENム

war. war never changes.
Arkadaşlar Ac Origins DLC li Olan Sürümü İndirdim İlk Baş Bir Kaç Sefer 1 Dk Geçte Olsa Oyunu Açtı Ama Şimdi Tıklıyorum Görev Yöneticisinde Gözüküyor Sonra Kayboluyor. Sorun Nedir ?

Ryzen 3 2200G
Rx 570
8 GB
Crack değiştirin. Bazı cracklerde oyun çalışmıyor.

nasıl düzeldi bende aynı problemi yaşıyorum kaç zamandır araştırmadığım yer kalmadı her türlü cracke ayarı denedim ama bir türlü açılmıyor oyun :/

Bende de aynısı oluyordu fitgirl repackte crackler klasörde bulunuyor.
Alıyordum oradan tekrardan crackfix codex i atıp yönetici olarak çalıştırıyordum düzeliyordu.
Şimdi removed denuvolu lu crack çıkmıştı açılış hızı ile oyuna stabillik gelmiş gibi hissettim.
İşlemciye de abanmıyor deli gibi.
Tek sıkıntı türkçe yama olmuyor olması.

Bende de aynısı oluyordu fitgirl repackte crackler klasörde bulunuyor.
Alıyordum oradan tekrardan crackfix codex i atıp yönetici olarak çalıştırıyordum düzeliyordu.
Şimdi removed denuvolu lu crack çıkmıştı açılış hızı ile oyuna stabillik gelmiş gibi hissettim.
İşlemciye de abanmıyor deli gibi.
Tek sıkıntı türkçe yama olmuyor olması.
fitgirl repack linkini atabilir misin rica etsem ?

Burada paylaşmamışlar sanırım.
Ben atıcam normal indiriceksin kendi sitesinden.
Torrent sitesi linki paylaşmak yasak, lütfen tekrarlamayınız.
teşekkür ederim.Peki bi kaç bişey sorucam oyun 46 gb bu repack 31 gb indirip setupla kurucam mı nasıl yapıcam ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
teşekkür ederim.Peki bi kaç bişey sorucam oyun 46 gb bu repack 31 gb indirip setupla kurucam mı nasıl yapıcam ?
Normal oyun 46 gb değil en son sürüm 80 gb a yakın bu sıkıştırılmış hali.
Güncel halidir birde.
Kurulum normal bildiğin setup multi 2 yazar oradan kur virüs programlarını kapat bekle kurulmasını hata veriyor kurulumda arada güvenmem ben dersen kapatmam dersen de öyle kurmayı dene.
Hee unutmadan kurulum uzun sürebilir SSD farketmiyor ultra sıkıştırılmış olduğu için yüklerken çıkartırken pc yi kullanamaz hale getirebilir onun içinde limit 4 gb ram mi ne var kurulum açıldığında ilk başta onu seçerek devam et!!!

Sağlam makineye sahipsen onu yapmana gerek yok hızlı kuruluyor diyorlar ama onu seçince kafana göre yani.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Yanlış linki origins istiyor sitede yok baktım o yüzden atmıştım bende zaten.
Pardon, düzeltiyorum. :):))

Eklendi

[28,1 GB_FitGirl] Assassin's Creed Origins - Gold Edition [v 1.51 + DLCs]

Ekli dosyalar

Normal oyun 46 gb değil en son sürüm 80 gb a yakın bu sıkıştırılmış hali.
Güncel halidir birde.
Kurulum normal bildiğin setup multi 2 yazar oradan kur virüs programlarını kapat bekle kurulmasını hata veriyor kurulumda arada güvenmem ben dersen kapatmam dersen de öyle kurmayı dene.
Hee unutmadan kurulum uzun sürebilir SSD farketmiyor ultra sıkıştırılmış olduğu için yüklerken çıkartırken pc yi kullanamaz hale getirebilir onun içinde limit 4 gb ram mi ne var kurulum açıldığında ilk başta onu seçerek devam et!!!

Sağlam makineye sahipsen onu yapmana gerek yok hızlı kuruluyor diyorlar ama onu seçince kafana göre yani.
u playdan orjinal oyunu indirdim ve 46 gb indi nasıl 80 gb ?

oyun bir türlü açılmıyor ama ya internet de ne bulduysam yaptım olmadı bi türlü açılmıyor oyun :(
Korsan origins var 70.2 GB gözüküyor 80 de işte.
Odyssey 93.2
1.5.4 güncellemesi geldi orjinali var odyssey in dlc ler dahilinde 93gb lardan 102 Gb falan ekstra türkçe yama kuruyorsun üstüne 105 oluyor :D:D

Oyun açılmama sorunu içinde yukarıda repack versiyon verdiler onu kurup dene çalışması lazım bende de o kurulu şuan.

Odyssey 93.2
1.5.4 güncellemesi geldi orjinali var odyssey in dlc ler dahilinde 93gb lardan 102 Gb falan ekstra türkçe yama kuruyorsun üstüne 105 oluyor :D:D

Oyun açılmama sorunu içinde yukarıda repack versiyon verdiler onu kurup dene çalışması lazım bende de o kurulu şuan.
nasıl kurulduğunu anlatır mısın rica etsem ? :)

nasıl kurulduğunu anlatır mısın rica etsem ? :)
Giricen indirdiğin klasöre stup multi 2 dosyası var onunla kurucaksın.
Kurulum ekranı gelincede limit 4 gb ram tarzında bişi yazıyor olması lazım onu seçip kurunca hızlı kuruluyormuş sözde onu seçip yolu molu seçicen kurmasını bekliyceksin crack falan atmana da gerek yok gömülü gelir.

RUBENム

war. war never changes.
oyun bir türlü açılmıyor ama ya internet de ne bulduysam yaptım olmadı bi türlü açılmıyor oyun :(
İşlemcin çift çekirdek ise açılmaması normal. Crack yerine "Dual-core fix" yaparsan açılacaktır (oyunun korsansa yap bunu). İşlemcinin modeli nedir?

İşlemcin çift çekirdek ise açılmaması normal. Crack yerine "Dual-core fix" yaparsan açılacaktır (oyunun korsansa yap bunu). İşlemcinin modeli nedir?
Onunla alakası yok onun sse muhabbeti olabilir hiç aklıma gelmedi o kısım.
Benim işlemci de 2 çekirdek bu arada sorunsuz oynuyordum.

Odyssey 93.2

fitgirl kurdum ama yinede açılmadı oyun neden :/

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt