AC Odyssey DataPC_patch_01.forge dosyası

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

SaNTıeR

I love Batman & Tomb Raider.
Arkadaşlar bana 1.5.3 sürümü bu dosyanın orjinali lazım türkçe yamayı değiştireceğim hiç bi yerde bulamadım 55gb birdaha da indirmek istemiyorum yardımcı olabilecek varmıdır.

uguraliy

Torrent-Oyun.com
Upload edebileceğim sağlam bir site varsa bildiğin hemen atayım

uguraliy

Torrent-Oyun.com
hiç dosya yüklemediğim için bilgim yokda arkadaşların dedikleri uygunsa yapabilirsin dostum tabi sana zorluk yaşatmayacaksa yoksa tekrar indireceğim bi şekil 55gb'ı.
hemen upload edip link ekliyorum
Edit: Malesef bu boyutta bir dosyayı ikisi de kabul etmiyor. Neredeyse 2.5 gb.

uguraliy

Torrent-Oyun.com
TTnet in hipernet uploadı ile 1 günü alır yalnız. Boyutunu hiç hesaba katmamışım kusura bakmayın. Üzüldüm gerçekten özür dilerim.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt