A.c 3 The Tyranny of king washington dlc türkçe yama

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Xioo

Niye Serserileri Kimseler Sevemezmiş Ki....?
Emektar
arkadaşlar selamun aleyküm
assassin'S creed 3ün ana hikayesini türkçe olarak bitirdim
kurulum sırasında 3 dlc yi de seçtim ama dlc ler türkçe olmadı
fix dosyası mevcut ama güvenedim. aranız da bu dlc leri türkçe oynayan var mı arkadaşlar varsa özelden link atma şansınız var mı?

• Assassins Creed III: The Tyranny of King Washington – The Infamy (DLC)
• Assassins Creed III: The Tyranny of King Washington – The Betrayal (DLC)
• Assassins Creed III: The Tyranny of King Washington – The Redemption (DLC)
bahsettiğim 3 dlc bu arkadaşlar.

çünkü dlcler hiç türkçeye çevrilmedi..
Nerden bulabilirim diyebilirsin.. Dediğim gibi hiç çevrilmedi diye biliyorum ben hiç!

Xioo

Emektar
çünkü dlcler hiç türkçeye çevrilmedi..
Nerden bulabilirim diyebilirsin.. Dediğim gibi hiç çevrilmedi diye biliyorum ben hiç!
Fix falan var diyorlar dostum oynayan arkadaşlar da varmış yorumlar da okudum ama 2 ye ayrılmışlar
Biri demiş fixi kullandım olmadı biri demiş oldu hatta Türkçe yamasını yayınlayan siteler de dlc ler için şunları kopyala yapıştır falan diyorlar da eski konu kimse cevap vermez

Xioo

Emektar
banada lazım onlar iyi olurdu yapsalar
Bugün bir Fix indirme şansım var kardeşim işe yararsa özelden atarım
İşe yaradı diyende var olmadı diyen de
Sınırlı netim yüzünden indiremiyorum ama bugün indirebilirsem indiricem

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt