A-101, BİM, ŞOK vb Marketlerde uygun fiyata satılan elektronik ürünler.

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

soulreaver

Torrent-Oyun.com
piranha'nın mousepadi nasıldır sizce iyi bi marka ile fp bi markanın arasındaki fark verilmeye değer mi mouse pad için

Arkadaşlar dikişli kenarlıklı mausepadler iyidir ve daha dayanıklıdır. Bu satılanlarda da kenarlar dikişliymiş. 70 e 30 ölcüleri büyük ve kullanışlıdır. Ben 10 gün önce 90 a 40 ölcülü Razer in bir mausepedini aldım büyüklük konusunda gayet memnunum. Masamda kocaman yer kapladı. Klavye altında bile mauseped var. Bu bilekler için çok iyi bir durum. 24 liraya bence bu boyutta ve dikişli mauseped bence uygun bir fiyat gibi geliyor. Ben kendiminkini indirimlerde 40 tl ye almıştım

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
piranha'nın mousepadi nasıldır sizce iyi bi marka ile fp bi markanın arasındaki fark verilmeye değer mi mouse pad için
Alınır bence.Ben de 4-5 ay önce n11'den markasız 70'e 30 bir mousepad'i 30 TL'ye aldım hala da sıkıntısız bir şekilde kullanıyorum.Hatta Üstüne bir ton çay döküldü.Yumuşak bir duvar boya fırçası ve el sabunuyla temizleyip kurutunca tekrar kullanılabilir hale geldi.Öyle profesyonel olarak online oyunlar oynamıyorsanız SteelSeries ve Razer gibi markalar kadar kalite olmasına gerek yok bence.Bu arada bir yakınım tarafından yakın zamanda SteelSeries marka bir mousepad hediye edildi, 30 TL'ye aldığım mousepad arasında hiçbir fark yok neredeyse.

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER
Alınır bence.Ben de 4-5 ay önce n11'den markasız 70'e 30 bir mousepad'i 30 TL'ye aldım hala da sıkıntısız bir şekilde kullanıyorum.Hatta Üstüne bir ton çay döküldü.Yumuşak bir duvar boya fırçası ve el sabunuyla temizleyip kurutunca tekrar kullanılabilir hale geldi.Öyle profesyonel olarak online oyunlar oynamıyorsanız SteelSeries ve Razer gibi markalar kadar kalite olmasına gerek yok bence.Bu arada bir yakınım tarafından yakın zamanda SteelSeries marka bir mousepad hediye edildi, 30 TL'ye aldığım mousepad arasında hiçbir fark yok neredeyse.
Kullanılan fareye de bağlı, gerçi ben SteelSeries pad kullanmadım hiç. Eskiden Motospeed fare ve internet kafelerdeki yan sanayi LoL mouse padlerinden kullanıyordum. O zamanlar pek önemsemiyordum, çalışsa yetiyordu. Üç sene önce yeni bilgisayarımı topladığımda Corsair Harpoon ve MM100 mouse pad setini satın almıştım ve fark inanılmazdı. Hala padi kullanıyorum, fare geçen hafta bozuldu ve eski Motospeed fareme dönmek zorunda kaldım. Farenin bu kadar fark edeceğini düşünmüyordum açıkçası, hemen yeni bir fare sipariş ettim.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Kullanılan fareye de bağlı, gerçi ben SteelSeries pad kullanmadım hiç. Eskiden Motospeed fare ve internet kafelerdeki yan sanayi LoL mouse padlerinden kullanıyordum. O zamanlar pek önemsemiyordum, çalışsa yetiyordu. Üç sene önce yeni bilgisayarımı topladığımda Corsair Harpoon ve MM100 mouse pad setini satın almıştım ve fark inanılmazdı. Hala padi kullanıyorum, fare geçen hafta bozuldu ve eski Motospeed fareme dönmek zorunda kaldım. Farenin bu kadar fark edeceğini düşünmüyordum açıkçası, hemen yeni bir fare sipariş ettim.
Tabi ki de fareden fareye göre hassasiyet değişir ancak farelerin ağırlıklarını da hesaba katmak lazım.Örneğin bir fare hafif olduğu için daha fazla kayıyorken, daha ağır bir fare hafif olana nazaran daha ağır kayabilir.İki farklı ağırlıktaki fareden fareye geçişler her zaman garip hissettirir yani.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt