A-101, BİM, ŞOK vb Marketlerde uygun fiyata satılan elektronik ürünler.

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Şansını deneyerek şimdeden de marketlere bakabilirsin. Bazen gününden bir kaç gün önce de satışa çıkabiliyor. Marketlere 3 yada 4 tane gelir. Eğer gittiğin markette ürün bittiyse tezgahtara öteki marketlerde olup olmadığını sormasını isteyebilirsin. O markete en yakın marketleri arayıp hangisinde olduğunu ve isterseniz sizin için ayırttırayım diye sana söyler. Ben gelende öyle yaparım. Bir çok ürün de mesela Cuma günü gelecek diye yazar ama çarşambadan perşembeden de o ürünü erkenden satışı olabilir. Ben öyle çok ürünü erkenden aldım. Attığım videoları izlediysen biri 27 kasımda gelecek mause tanıtıyorum diyor ama videoyu 17 saat önce eklemiş yani ürünü erkenden almış.

hadi ya keşke evden çıkmadan bu mesajı görseydim uğrardım. şimdi eve geri döndüm bir daha da çıkmak istemiyorum bugün :D neyse yarın bakarım artık. teşekkürler

MuratTamer

Dutch always has a plan..
alamadım gamepad'i. dün sormuştum kaç tane var diye 2 tane demişlerdi. bugün 10'da açılıyor 10:45 te oradaydım 1 tane vardı satıldı dediler.
Böyle kampanyalarda genelde ürün bulunmuyor almaya gidildiğinde. Dediğiniz gibi 2-3 tane stok getiriyorlar ne hikmetse. O iki üç tane de çalışanların eşlerine dostlarına hatta lazımsa kendilerine gidiyor. Çok uygun fiyatla gelen şeyler olduğundan çalışanlar da nasiplenebiliyorlar haliyle bazen. Ya da mahalleden kasiyerle tanıdık bir müşteri ayırttırıyor sabahtan da gidip alıyor.

Kasiyer arkadaşlarla muhabbeti iyi tutmak lazım sanırım böyle avantajlı ürünler için :)

En güzel çözüm satılacağı yüksek ihtimal olan böyle kritik ürünleri fazla stokla getirtmeleri marketlerin. Ama nedense yıllardır değistirmediler bu politikalarını.

alamadım gamepad'i. dün sormuştum kaç tane var diye 2 tane demişlerdi. bugün 10'da açılıyor 10:45 te oradaydım 1 tane vardı satıldı dediler.
Hocam kasiyere öteki marketleri aratsaydın. İllaki başka marketlerde vardır. Ben öyle yapıyorum. en yakın marketleri aratıyor ve satılmasın gelip alacağım diye tembihliyorum.

Arkadaşın da dediği gibi bu tür ürünler genelde eş dosta, tanıdıklara gidiyor. ya da çalışanlar kendilerine ayırıyorlar. Artık o kadar ürüne ne yapacaklarsa? Bir tane kasiyer vardı devamlı kendine ayırırdı. Ne sorsam onu bende kullanıyorum o ürün iyi bu ürün kötü derdi. Bende ona senden fırsat kalırsa bende alıp deneyeceğim demiştim sonra dost olduk ve bana ürünler konusunda epey yardımcı oluyordu. Genelde depoda bir iki ürünü saklarlar ve tanıdıkları gelince de ürün var mı bir depoya bakayım ayağı ile gidip depodan ürünü alır ve şansınıza varmış ayağı çekerler. Yada ürün var ama alan kişi arızalı dedi ve geri getirdi isterseniz siz bir deneyin sizde çalışabilir derler. Sırf etraftakiler duysun başkaları o soran kişiye torpil geçtiğini sanmasın diye. Bir tane var ama teşhir ürünü alırsan o var gibi laflar genelde etrafı yanıltmak için kullanılan sözler

Sana tavsiye tek bir markete değil civarındaki bir kaç marketi gezmen. Benim civarımda 4-5 tane var birinde yoksa ötekinde oluyor. Olmadı araba ile haritayı genişletip aramayı arttırıyorum. Genelde tenha yerlerin marketlerinde ürünler kalıyor.

Hocam kasiyere öteki marketleri aratsaydın. İllaki başka marketlerde vardır. Ben öyle yapıyorum. en yakın marketleri aratıyor ve satılmasın gelip alacağım diye tembihliyorum.

Arkadaşın da dediği gibi bu tür ürünler genelde eş dosta, tanıdıklara gidiyor. ya da çalışanlar kendilerine ayırıyorlar. Artık o kadar ürüne ne yapacaklarsa? Bir tane kasiyer vardı devamlı kendine ayırırdı. Ne sorsam onu bende kullanıyorum o ürün iyi bu ürün kötü derdi. Bende ona senden fırsat kalırsa bende alıp deneyeceğim demiştim sonra dost olduk ve bana ürünler konusunda epey yardımcı oluyordu. Genelde depoda bir iki ürünü saklarlar ve tanıdıkları gelince de ürün var mı bir depoya bakayım ayağı ile gidip depodan ürünü alır ve şansınıza varmış ayağı çekerler. Yada ürün var ama alan kişi arızalı dedi ve geri getirdi isterseniz siz bir deneyin sizde çalışabilir derler. Sırf etraftakiler duysun başkaları o soran kişiye torpil geçtiğini sanmasın diye. Bir tane var ama teşhir ürünü alırsan o var gibi laflar genelde etrafı yanıltmak için kullanılan sözler

Sana tavsiye tek bir markete değil civarındaki bir kaç marketi gezmen. Benim civarımda 4-5 tane var birinde yoksa ötekinde oluyor. Olmadı araba ile haritayı genişletip aramayı arttırıyorum. Genelde tenha yerlerin marketlerinde ürünler kalıyor.
yakınlarda başkası yok, uzaktakine de gitmek istemedim. ama zaten dediğiniz gibi genelde hepsi kendilerine ya da tanıdıklarına ayırıyorlar.

13 Ocak Çarşamba - BİM

1.PNG

2.PNG

3.PNG

4.PNG

5.PNG

6.PNG

7.PNG

8.PNG

9.PNG

10.PNG

11.PNG

12.PNG

13.PNG

14.PNG

15.PNG

16.PNG

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14 OCAK PERŞEMBE - A101

Son düzenleme:
Akıllı Bileklik neymiş ya öyle, kıbleyi mi gösteriyor sadece? Deneyen var mı?
Mi bant serisini beğeniyorlar. En son Mi bant 5 i çıktı. onun da satışı epey iyi gidiyor.

oyuncu masasını alacağım sanırım.iyi midir sizce?
Hocam bu masa sanırım yeni ürün o yüzden videolarını ve yorumlarını bulamadım ama bir video atayım ebatına oradan bakarsın

Birde böyle bir masa var ikea dan alanlar ve kullanıp memnun kalanlar varmış fiyat olarak birbirlerine yakınları

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Masa pek sağlam değilmiş arkadaşlar.
Ama hafif mouse sevenler için mouse idealmiş (2. video çekiliş içerir).

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt