A-101, BİM, ŞOK vb Marketlerde uygun fiyata satılan elektronik ürünler.

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
PS 3 kolunun 4 e göre çok farkı var mı? Gamepad olarak iş görür mü? 50 TL baya iyi gibi geldi
Yalnız onun üreticisi Sony değil, Polo Smart diye bir firma.Üstünde yazıyor.Zaten Orijinal Sony üretimi gamepad bulamazsın (yazan vardır illa ki ama orijinal değildir).Ha bu da iş görür büyük ihtimalle ama ne kadar süre dayanır onu kullanmadan bilemezsin.Ya da kullanan biri bulmadan.

Yalnız onun üreticisi Sony değil, Polo Smart diye bir firma.Üstünde yazıyor.Zaten Orijinal Sony üretimi gamepad bulamazsın (yazan vardır illa ki ama orijinal değildir).Ha bu da iş görür büyük ihtimalle ama ne kadar süre dayanır onu kullanmadan bilemezsin.Ya da kullanan biri bulmadan.
Evet gördüm, şimdi iyi bir şey almaya kalksan 1000TL olmadı 500 TL o yüzden 50 TL ne kadar giderse kullanmak iyi olur iyisine para yetirene kadar. Merak ettiğim nasıl bir kol olduğu firma ile alakasız @HectorJulian

Hayatında en son 7 yıl önce kol kullanmış biri olarak düşünün beni

Son düzenleme:

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Polo Smart markası yerli bir marka. Böyle yan sanayi mantığında ürünler sunuyor piyasaya. Kötü bir marka değil ama. Çok satıs noktasında ürünleri satılır oldu. Ben de yazın portatif hoparlörünü almıştım 70 liraya, yazı çıkartayım yeter diyordum. Ama maşallah tıkır tıkır çalışıyor halen. Ses performansı, şarj süresi vs gayet tatmin etti beni.

Evet gördüm, şimdi iyi bir şey almaya kalksan 1000TL olmadı 500 TL o yüzden 50 TL ne kadar giderse kullanmak iyi olur iyisine para yetirene kadar. Merak ettiğim nasıl bir kol olduğu firma ile alakasız @HectorJulian
Hocam ben şimdi baktım. 4-5 yıl önce aldığım ürünü Vatandan değil Gold Bilgisayardan almışım ama ürünlerin markaları farklıymış. Benim aldığım ürünün markası Axcess diye bir markaymış o da ps3-pc kolu diye geçiyor. Ebatları aynı. renk aynı. Sadece marka ismini farklı basmışlar. ama yine de baba göre Polosmart daha tanınmış bir marka diye düşünüyorum. Çünkü başka ürünleri de piyasada çok fazla var. Ürün Boy olarak ideal. ele tam oturuyor.

Dediğim gibi ben aldım bir zaman kullandım. Hala da çalışıyor. Bağlantısı iyiydi. usb tak çalıştır olduğundan direk çalıştı. Bana yön tuşları ve depar tuşları biraz hafif geldi yani daha tok ve daha sert bir hassasiyet verebilirdi. Ben zamanında 80 tl ye almıştım o yüzden 50 tl ye çok uygun bir fiyat. Almadan önce markette elinizle test edin. tuşları size ideal geliyorsa alabilirsiniz.

Transient Ghost

Ekip Lideri
FIFA-PES için değilse iyi götürür ama FIFA ve PES'e pek dayanamıyor maalesef böyleleri.Uzun süreli kullanımda sinirlenip darp etmek haricinde içlerinde plastikler bir süre sonra erimeye ve kopmaya başlıyorlar.Kablolardaki kopmalar da cabası.Bu arada bunları bu marka özelinde söylemiyorum, bu fiyat aralığındaki birçok gamepad'in genel kalite durumu bu şekilde maalesef.

FIFA-PES için değilse iyi götürür ama FIFA ve PES'e pek dayanamıyor maalesef böyleleri.Uzun süreli kullanımda sinirlenip darp etmek haricinde içlerinde plastikler bir süre sonra erimeye ve kopmaya başlıyorlar.Kablolardaki kopmalar da cabası.Bu arada bunları bu marka özelinde söylemiyorum, bu fiyat aralığındaki birçok gamepad'in genel kalite durumu bu şekilde maalesef.
Darp etmek deyince güldüm :D 5 ay idare etse yeter sık oynamıyorum zaten Pro oyuncuda değilim tuşları eski model ama yapacak bir şey yok idarelik düşününce.
Hocam ben şimdi baktım. 4-5 yıl önce aldığım ürünü Vatandan değil Gold Bilgisayardan almışım ama ürünlerin markaları farklıymış. Benim aldığım ürünün markası Axcess diye bir markaymış o da ps3-pc kolu diye geçiyor. Ebatları aynı. renk aynı. Sadece marka ismini farklı basmışlar. ama yine de baba göre Polosmart daha tanınmış bir marka diye düşünüyorum. Çünkü başka ürünleri de piyasada çok fazla var. Ürün Boy olarak ideal. ele tam oturuyor.

Dediğim gibi ben aldım bir zaman kullandım. Hala da çalışıyor. Bağlantısı iyiydi. usb tak çalıştır olduğundan direk çalıştı. Bana yön tuşları ve depar tuşları biraz hafif geldi yani daha tok ve daha sert bir hassasiyet verebilirdi. Ben zamanında 80 tl ye almıştım o yüzden 50 tl ye çok uygun bir fiyat. Almadan önce markette elinizle test edin. tuşları size ideal geliyorsa alabilirsiniz.
Anladım hocam çok sağol , yan sanayi vs ürün almayı sevmem ama neyse damar yapmayalım:D herkese iyi günler Cevaplar işin sağolun.

@MuratTamer

Transient Ghost

Ekip Lideri
Darp etmek deyince güldüm :D 5 ay idare etse yeter sık oynamıyorum zaten Pro oyuncuda değilim tuşları eski model ama yapacak bir şey yok idarelik düşününce.

@MuratTamer
Az kullanan biriysen 1 sene bile gider o zaman.Darp etmek derken; FIFA ve PES'te hani oyuna veya oyuncuya vs. sinirlenip, elinde bir tek kol olduğu için sinirini ondan çıkarmak istersin ya.Artık eskisi kadar oynamasam da o şekilde 10'dan fazla gamepad tükettim de ordan biliyorum. :)

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Az kullanan biriysen 1 sene bile gider o zaman.Darp etmek derken; FIFA ve PES'te hani oyuna veya oyuncuya vs. sinirlenip, elinde bir tek kol olduğu için sinirini ondan çıkarmak istersin ya.Artık eskisi kadar oynamasam da o şekilde 10'dan fazla gamepad tükettim de ordan biliyorum. :)
Bu arada Fifa için alınıyorsa şunada dikkat etmekte fayda var dostlar; ucuz yollu birçok gamepadde Fifa oyunu özelinde sağ analog çalışmıyor. Özellikle çalım hareketlerinde, analog sprintte falan kullanamıyorsunuz. Fifa'nın öyle bir nazı oluyor nedense. Belki x360ce gibi programlarla halledilebilir bilemiyorum. Ama fifa için alınıyorsa bence iyi araştırılmalı. Pes'te öyle bir ihtimal yok ama. Comodore64 kolu taksan oynatır :)

Bu arada Fifa için alınıyorsa şunada dikkat etmekte fayda var dostlar; ucuz yollu birçok gamepadde Fifa oyunu özelinde sağ analog çalışmıyor. Özellikle çalım hareketlerinde, analog sprintte falan kullanamıyorsunuz. Fifa'nın öyle bir nazı oluyor nedense. Belki x360ce gibi programlarla halledilebilir bilemiyorum. Ama fifa için alınıyorsa bence iyi araştırılmalı. Pes'te öyle bir ihtimal yok ama. Comodore64 kolu taksan oynatır :)
https://mobile.donanimhaber.com/gamepad-sag-analog-yon-sorunu-cozum--73335225
Bahsettiğiniz sorunu burada çözmüşler sanırım.
Evet klavye ile oynuyorum baya zor oluyor kendimi tutuyorum daha çok masaya vuruyorum elim acıyor o yüzden fareyi çekip mousepad e vuruyorum :D

Transient Ghost

Ekip Lideri
Hocam bahsettiğimiz 50 TL civarı gamepad'lerin oyunlarda çalışabilmesi için x360ce programı neredeyse şart olmuş durumda.Ama dediğiniz gibi FIFA'yı birkaç kez denememe rağmen PES kadar rahat adapte olamıyor maalesef.Yalnız Dolar sanırım 6 civarıyken 130'a falan aldığım Xbox 360 Conroller için x360ce programı şart değil.Çoğu oyunu tak diye algılıyor.

Hocam bahsettiğimiz 50 TL civarı gamepad'lerin oyunlarda çalışabilmesi için x360ce programı neredeyse şart olmuş durumda.Ama dediğiniz gibi FIFA'yı birkaç kez denememe rağmen PES kadar rahat adapte olamıyor maalesef.Yalnız Dolar sanırım 6 civarıyken 130'a falan aldığım Xbox 360 Conroller için x360ce programı şart değil.Çoğu oyunu tak diye algılıyor.
Dediğiniz program bana handicap yaşatır mı?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Dediğiniz program bana handicap yaşatır mı?
Oyundan oyuna göre değişir bu.Mesela son çıkan bazı oyunların konusunda gamepad çalışmıyor diyenler vardı, bi' göz gezdir istersen.Mafia Remake ve Asetto'da görmüştüm en son.Bu arada PES 2020'de çok uğraşmamıştım sonuç itibariyle programla dahi çalışmadığını söyleyebilirim.Ama 2019'da çalıştırabilmiştim.İstersen sen oyunların ismini söyle, denediğim oyunlarsa sana çalıştırıp çalıştıramadığımı söyleyeyim.

Edit: Denediklerim yenilerden değil ama. :)

Oyundan oyuna göre değişir bu.Mesela son çıkan bazı oyunların konusunda gamepad çalışmıyor diyenler vardı, bi' göz gezdir istersen.Mafia Remake ve Asetto'da görmüştüm en son.Bu arada PES 2020'de çok uğraşmamıştım sonuç itibariyle programla dahi çalışmadığını söyleyebilirim.Ama 2019'da çalıştırabilmiştim.İstersen sen oyunların ismini söyle, denediğim oyunlarsa sana çalıştırıp çalıştıramadığımı söyleyeyim.
Fifa 21 , AC valhalla oynayabilecek miyiz belli değil ama. RDR 2

Çok da önemli değil hocam gamepad kültürüm olmadığı için fifa 21 hariç kullanmam o zaman biraz bakayım internete çalışıyor mu çalışmıyor mu diye

Transient Ghost

Ekip Lideri
Fifa 21 , AC valhalla oynayabilecek miyiz belli değil ama. RDR 2

Çok da önemli değil hocam gamepad kültürüm olmadığı için fifa 21 hariç kullanmam o zaman biraz bakayım internete çalışıyor mu çalışmıyor mu diye
Oynamadıklarım olduğu için bilmiyorum dostum.Yalnız RDR 2 olmuyor diye hatırlıyorum (RDR 2 konusundan).

berkays21

her gününüzü hayatınızın son günüymüş gibi yaşayın
arkadaşlar selamlar bimde şu an satılan 40 tllik polosmart gaming mouse kullanan var mı nasıl ürün alınır mı yoksa 2. el steelserıes, logıtech mi tercihiniz olurdu?

bir tane mi getiriyorlar her üründen bim'de. şu gamepad'i almak için 27 kasım'da erkenden mi gitmek lazım?

WARTH

Even in burning wounds, a mind strong as steel!
Hocam sizin elinizdeki Xbox 360 Controller'ı hala dayanıyor mu? Yani kabloda temassızlık, analogun bozulması gibi bir sıkıntı var mı? Ben de aldım da geçen günlerde henüz elime ulaşmadı.

bir tane mi getiriyorlar her üründen bim'de. şu gamepad'i almak için 27 kasım'da erkenden mi gitmek lazım?
Şansını deneyerek şimdeden de marketlere bakabilirsin. Bazen gününden bir kaç gün önce de satışa çıkabiliyor. Marketlere 3 yada 4 tane gelir. Eğer gittiğin markette ürün bittiyse tezgahtara öteki marketlerde olup olmadığını sormasını isteyebilirsin. O markete en yakın marketleri arayıp hangisinde olduğunu ve isterseniz sizin için ayırttırayım diye sana söyler. Ben gelende öyle yaparım. Bir çok ürün de mesela Cuma günü gelecek diye yazar ama çarşambadan perşembeden de o ürünü erkenden satışı olabilir. Ben öyle çok ürünü erkenden aldım. Attığım videoları izlediysen biri 27 kasımda gelecek mause tanıtıyorum diyor ama videoyu 17 saat önce eklemiş yani ürünü erkenden almış.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Hocam sizin elinizdeki Xbox 360 Controller'ı hala dayanıyor mu? Yani kabloda temassızlık, analogun bozulması gibi bir sıkıntı var mı? Ben de aldım da geçen günlerde henüz elime ulaşmadı.
Evet hocam hala duruyor.Şu Corona belasından dolayı çok kullanamadım ama kullandığım süre boyunca pek sorun yaşamadım.Yalnız PES'te yön tuşlarından analog yerine josytick'i kullandım çünkü genelde analog kullanmama rağmen analog'u bana göre değildi.Nasıl desem, sanki çok sınırlı bir hareket alanı vardı.Bir de parmak hafif terleyince kullanımı zor oluyordu.Belki de yukarıda olmasına alıştığım için kullanamıyordum.Bu yüzden konum olarak yukarıda olan joystick'i kullanmaya alıştım.Evet hiç kullanmama rağmen joystick'e alıştım.

Bu arada benden daha çok kullanmış bir arkadaş var, ondan da yorum alabilirsin. @dogan_orun

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt