9200 TL'ye gaming laptop önerisi.

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

mosta13

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar üniversite öğrencisiyim laptop almam zorunlu kasa al demeyin.

https://www.hepsiburada.com/acer-ni...y-001-p-HBV00000VHU8U?magaza=BOZDAN Teknoloji

https://www.gamegaraj.com/urun/blaster-7tn-120/

Öncelikle şunları buldum gtx 1660ti li olarak çünkü bu kart lazım oynadığım oyunlar ağır.Gamegaraj markasına pek güvenmiyorum acere yakınım.Hp markasından var ancak onun kartlar gtx 1660 ti max q imiş.Biraz daha düşük performanslı.Ne önerirsiniz piyasa çok pahalı?

mosta13

Torrent-Oyun.com
Gamegaraj en uygunu gibi ozaman i7 9750h gtx 1660ti 144hz ekran 2x8gb ram modeli deneyenler varmı marka korkusu var yoksa en iyi donanıma sahip bu diğeride acer o da pek güvenilir değil sizce hangisi

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
Max q modeli hocam hplilerdeki
max q dediğin olay oyunlarda yaklaşık 10 fps fark yapar ama az tdp değeri olduğu için laptop çok ısınmaz o konuda avantajını görürsün, laptopların ısınma sorunlarını göz önüne alırsan. ayrıca ben i7 olduğu için i5 1660 ti ile aynı fpsleri alacağını düşünüyorum fpste işlemcinin payını unutmamak gerekir.

mosta13

Torrent-Oyun.com
max q dediğin olay oyunlarda yaklaşık 10 fps fark yapar ama az tdp değeri olduğu için laptop çok ısınmaz o konuda avantajını görürsün, laptopların ısınma sorunlarını göz önüne alırsan. ayrıca ben i7 olduğu için i5 1660 ti ile aynı fpsleri alacağını düşünüyorum fpste işlemcinin payını unutmamak gerekir.
Hocam o fiyata çok fazla https://www.hepsiburada.com/hp-pavi...v08ea-p-HBV00000M5FHG?magaza=BOZDAN Teknoloji şu daha ucuz daha uygun olur

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
O zaman gamegaraj önermez misniniz?
hocam kullanmadığım için önermem normal kasa alsanız olurda gamegaraj laptopları kime yaptırıyor vs. iki gün sonra klavye, touchpad falan bozulabilir bilinmedik markaları tavsiye etmem garanti vs uğraşıp durursun sonra.

mosta13

Torrent-Oyun.com
Hocam o zaman şu 8700lük hp var bide 9200lük acer hangisi sizce? Fazla para vermek de istemiyorum açıkcası değmezse

GREY

[TechGuy]
biraz daha bekleyin şuan dolar peek seviyesine ulaştı 7.40 ve altına düşer diye tahmin ediyorum o zaman bakmaya başlayın ayrıca RTX3060 serisi laptoplar kasım aralık ayına doğru gelir fiyatları biraz yüksek olacaktır ama diğer ürünlerde indirim yapılabilir şuan laptop, konsol ve kasa almak için en kötü zaman.

mosta13

Torrent-Oyun.com
Hocam ekonominin basindakiler degismedikce dolar degismez sürekli ayni hikaye sürekli artıyor.Gamegaraj mantikli gibi donanim icin ne dusunuyorsunuz bu model hakkinda

WARTH

A land of empires born, a land of total war!
Son düzenleme:

mosta13

Torrent-Oyun.com
Gençler gamegaraj tn7 120 blaster laptopum hemen 1 günden az sürede elime ulaştı düşünün istanbuldan eskişehire hız 1 numara sipariş için aradım telefonu hemen aradılar müşteri hizmetleri çok ilgileniyor.Ayrıca şuan o pcden yazıyorum control centeri felan var oradan ayarlanıyor pc gayet hızlı şuan herşey normal bir sıkıntısı yok zaten bu donanıma bir numaraydı ayrıca fiyat 1 gün sonra hemen 200 lira zamlanmış dediğim gibi fiyatlar asla düşmez ki artıyorda.Bilgisayarın avuç içi el altı kısmı asla ısınmıyor.Oyun yükleyince deneyimlerimi söylerim şuanda pc çok hızlı.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt