7-8 K Arası Laptop

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

asiruh012

Torrent-Oyun.com
Herkese iyi günler dilerim
bu sene abime laptop almayı düşünüyoruz aklımda şuan bir tane var

MONSTER ABRA A5 V15.7 bu laptopa 1 tb hardisk ve 16 gb ye yükselterek 8 milyara almayı düşünüyorum(fredoss olarak gelecek kendi win 10 u mu bu bilgisayara aktaracağım).
benim fikrim bu yönde ama daha iyi fikri olanlar olabilir diye buraya sorim dedim sizin fikirleriniz neler daha iyi bi laptop bilen var mı acaba?

dostum bendede mosnter var fiyat performans olarak en iyisi 1 yıl önce 6.5e aldım aynı ayarda başka pcler 8den aşağı olmuyordu allaha şükür bir sıkıntıda yok tek kötü yani sesi az geliyor ve fan çok ses yapıyor AAA oyunlarda ama fiyatlar bayağı artmış dolar yüzünden

Sehmuz Arslan

Torrent-Oyun.com
Laptoplar da marka takıntınız pek olmasın kullandıkları donanım olarak ne özellikte ve geliştirebilir özellik var mı yok mu sogutma olayı ne durumda bunlar ı göz önünde bulundurup iyi arastırıp alabilirsiniz. monster ince kasa ve dar alanda donanımları yerleştirdikleri için sık sık temizlik ve özen gösterilmesine ihtiyac var . benim bugüne kdr kullandıklarım arasında en iyi si hp omen kasalar idi .msi kasalarda kullanıslı .

Birleştirilen 2. mesajınız (lütfen flood yapmayınız):

tabi bunlarda söyle bir avantaj var yüksek donanım olup aşırı ısınan laptoplar aldıgınız fiyatın performansını yansıtmaya biliyor .yani performans dalgalanması cok fazla oluyor bazı hatalı modellerde .monster da bu olay cok fazla yaşanıyor diye biliyorum. ama bir cok kişi custom sogutma konusunda monsterin sorunlarını çözmüs .ama buda donanım bilgisi ve tecrübesi gerektiriyor herkez yapabilirmi ayrı sorun

Moderatör tarafında düzenlendi:

Veysigz

"Hoşçakal sevgili hoşçakal sevgili"
Bu markayı kullanan çok gördüm.Bir sıkıntı yaşamadılar.Benim gönlüm MSI olur.Ancak ona da baktım fiyatlar uçuk.

asiruh012

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar o zaman dediğim şey mantıklı duruyor di mi
tabi bunlarda söyle bir avantaj var yüksek donanım olup aşırı ısınan laptoplar aldıgınız fiyatın performansını yansıtmaya biliyor .yani performans dalgalanması cok fazla oluyor bazı hatalı modellerde .monster da bu olay cok fazla yaşanıyor diye biliyorum. ama bir cok kişi custom sogutma konusunda monsterin sorunlarını çözmüs .ama buda donanım bilgisi ve tecrübesi gerektiriyor herkez yapabilirmi ayrı sorun
Yani 1 tane kuzenimde var şuan onda sıkıntı görmedim aşmışlar galiba
Bu markayı kullanan çok gördüm.Bir sıkıntı yaşamadılar.Benim gönlüm MSI olur.Ancak ona da baktım fiyatlar uçuk.
MSI a baktım baktığım gibi de sayfayı geri kapattım
dostum bendede mosnter var fiyat performans olarak en iyisi 1 yıl önce 6.5e aldım aynı ayarda başka pcler 8den aşağı olmuyordu allaha şükür bir sıkıntıda yok tek kötü yani sesi az geliyor ve fan çok ses yapıyor AAA oyunlarda ama fiyatlar bayağı artmış dolar yüzünden
Evet diğer laptoplara bakıyorum bu daha iyi ama onlar daha pahalı

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt