60 TL EPİC indirim kodu (Crysis Trilogy 45TL!)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

BlackAncalagon

Çay içen adamdan zarar gelmez.
Arkadaşlar basit bir kaç adımla epic games store'da kullanabileceğimiz 60 TL'lik indirim kodunu nasıl alacağımızı gösteriyorum.

1.Adım: Epic ana sayfasında kupunumu aç kısımlı bölüme girmek

1.jpg

2.Adım : İletişim sekmesin'den E-postalara abone ol kısmına tik atmak bu kadar iki yere tik attıktan sonra kupon hesabımıza yoğunluğa göre 24 saati bulabiliyor aktif olması, benim kuponun bir kaç dakika sonra aktif oldu.

2.jpg

3.Adım : Aktif olan kupunumuz hesap kısmından gözükebiliyor.

3.jpg

4.Adım : Kuponu 79,99 TL ve üzeri her oyunda kullanabiliyoruz ,ben yeni çıkan bir oyun olan Crysis Remastered Trilogy paketinde satın alımımı yaptım.

4.jpg

Gördüğünüz gibi 105 TL olan oyun 45 TL'ye geliyor, yeni bir oyun için gayet makul 3 oyun 45 TL ye geliyor.
Bildiğim kadarı ile kırılmamış oyunlar bunlar ve Türkçe dublaj seçeneği mevcut tabi siz farklı oyunlarda'da kullanabilirsiniz kuponu ,ben güncel bir oyunda örnek amaçlı gösterdim satın alımı.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16 Kas 2021 10:59 tarihinde sona eriyor (Kuponun son kullanma tarihi)
Fiyatı ₺79.99 veya daha fazla olan oyunlar için

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Son düzenleme:
Teşekkür ederim:), Gta Trilogy definitive edition 11 kasımda çıkış yaparsa orda kullanmayı düşünüyorum bence mantıklı.

BlackAncalagon

Çay içen adamdan zarar gelmez.
Teşekkür ederim:), Gta Trilogy definitive edition 11 kasımda çıkış yaparsa orda kullanmayı düşünüyorum bence mantıklı.
Gta Trilogy definitive edition'nın 70 dolarlık bir çıkış fiyatı olacak, kuponla bile ciddi bir fiyatı olacağı kesin.

Genelde yeni çıkan oyunlarda kullanılmıyor diye hatırlıyorum hocam!
Crysis yeni çıkmış bir oyun, dün indirimli aldım, kupon ön sipariş ve dlc alımlarında geçersiz.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt