.

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

4weSoMe

Bilgi kuvvettir. Hayatta En Hakiki Mürşit İlimdir.
Türkçe yamayı kuran var mı ?

Simon87

Torrent-Oyun.com
remastered sürümün içindeki diğer bir oyundaha var artı olarak dlc leride türkçe yapıyor mu yama peki deniyen var mı ?

Library_367158

3. resimdeki 'oda' ayrı yazılmalıydı.Umarım 3-5 taneden fazla değildir bu imla hataları.Paylaşım için teşekkürler bu arada.

dvixx

Torrent-Oyun.com
no suitable patches were found diye hata alıyorum sebebi nedir oyuna girerken animus projesi tarafından hazırlanmıştır diyo ama menüler ve oyun ingilizce yardım ederseniz sevinirim yamadada böyle bir şey çıkıyo
Assassins Creed 3 Remastered Turkce Yama KURULUYOR (ADIM 1)
Assassins Creed 3 Remastered Turkce Yama KURULUYOR (ADIM 2)
Assassins Creed 3 Remastered Turkce Yama KURULUYOR (ADIM 3)
Assassins Creed 3 Remastered Turkce Yama KURULUYOR (ADIM 4)
Erişim engellendi.
Erişim engellendi.
0 file(s) moved.
Erişim engellendi.
0 file(s) moved.
Erişim engellendi.
0 file(s) moved.
Erişim engellendi.
0 file(s) moved.
Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor.
KURULUM BITTI ! IYI OYUNLAR DILERIZ :)
Press any key to continue . . .

Son düzenleme:

dvixx

Torrent-Oyun.com
Oyununuzu Türkçe yamayla oynamanız için oyununuzun sürümü 1.3 olması lazım. TO'da 1.3 update'ini paylaşmıştım fakat üyelerin update paylaşımı yasak denilerek kaldırıldı. İnternetten bulabilirsiniz güncellemeyi. Güncellemeyi yükledikten sonra türkçe yamayı uygularsanız çalıştığını göreceksiniz. Not washington'ın 3 adet dlc'si ve liberation remastered sürümlerini çevirmemişler.
dostum atabilrsen çok mutlu olurum yada nerden bulabiliceğimi söylersen

dvixx

Torrent-Oyun.com
yaptım ama hala sorun devam ediyor bu sefer no suitable patches were found bu hatayı almadım ama gene erişim engellendi yazdı
oyun hala ingilizce
yardım ederseniz sevinirim

jonvey

Torrent-Oyun.com
bana atarmısınız yama kurdum ama oyun turkce olmadı

jonvey

Torrent-Oyun.com
bana atarmısınız yama kurdum ama oyun turkce olmadı

ac 3 remastered fitgirl repack indirdim ben. codex crack kullanılıyor. v1.03 codex patch'i googleda aratıp buldum. isteyenler için link ama çalıştığını garanti etmiyorum. https://www.skidrowcodex.net/assassins-creed-iii-remastered-update-v1-0-3-codex/ patch yaparken dll hatası verdi. iptal etti patch'i. ikinci sefer patch'i çalıştırdığımda da hash mismatch hatası aldım. sendeki patch'i bana da atar mısın? aynı patch mi acaba?

edit:
Aldığım hata isdone.dll hatasıydı arkadaşlar. Ve çözdüm hatayı. https://www.dllme.com/dll/files/isdone_dll.html şu adresten dll dosyasını indirin ve patch'in olduğu klasöre atın. Windows klasörüne atmayın! sadece patch'in olduğu klasöre atın. daha sonra patch'i çalıştırın sorununuz çözülecek. Patch linki atmana gerek kalmadı VΣNOM teşekkürler.
Bu hatanın sebebini elektrik elektronik müh. öğrencisi olarak biraz açıklayayım yaptığım araştırmalar doğrultusunda. Bir windows uygulamasını açtığınızda, uygulama ram'e aktarılır ve oradan çalışır. ihtiyacı olduğu kadar dosyayı ramde çalıştırır. uygulamanın olduğu harddisk ile ram arasında sürekli bir veri alışverişi gerçekleşir. bunu işletim sistemi yönetir. bu hatanın sebebi bu iletişimin bilgisayarın kaldıramayacağı kadar olması. bu dll dosyası özel konfigürasyonlar ile bu sınırı aşmamasını sağlıyor codex patch v1.03 yazılımının. codex'in gönüllü yazılımcıları keşke biraz optimize etselermiş 16 gb ram'i olan bir bilgisayarda böyle bir hata alacağımı sanmazdım.

Son düzenleme:

Simon87

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar halen bir cevap yok bu türkçe yamada ek dlc olan Freedom Cry da türkçe oluyor mu

Murusti

Torrent-Oyun.com
Oyununuzu Türkçe yamayla oynamanız için oyununuzun sürümü 1.3 olması lazım. TO'da 1.3 update'ini paylaşmıştım fakat üyelerin update paylaşımı yasak denilerek kaldırıldı. İnternetten bulabilirsiniz güncellemeyi. Güncellemeyi yükledikten sonra türkçe yamayı uygularsanız çalıştığını göreceksiniz. Not washington'ın 3 adet dlc'si ve liberation remastered sürümlerini çevirmemişler.
Türkce yamayı ben yapamadım oyunun kurulu oldugu yere attım sadece basta cıkan yazılar türkce oldu gerisi hep ingilizce menü falan ne yapmam lazım acaba uodate falan varsa alabilirmiyim mümkünse

Simon87

Torrent-Oyun.com
baktım herkes buna talip buna da el atalım bari çevirdiğim yamalar bitsin buna da el atarım tamamen ücretsiz olarak arkadaşlar tüm dlclerde dahil olmak üzere çeviri listeme aldım

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt