.

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

RyuL

Seviye 1
Dostum internette bir çok kişi bu update ile oyununun bozulduğunu söylüyor ?

Xioo

Niye Serserileri Kimseler Sevemezmiş Ki....?
Emektar
Dostum internette bir çok kişi bu update ile oyununun bozulduğunu söylüyor ?
orijinal oyun kullanıyorum ama crackli oyunda oynadım
hiç oyunda sıkıntıya rastlamadım
aksine kaleciler biraz daha iyi hale geldi update ile

Xioo

Emektar
Lisans sorunu hariç oyuncu fizikleri PES 19'da daha iyi gibi sanki. Bana öyle geldi. Ne bileyim pas verme, şut atma vs..
pes bu sene güzel gibime geldi ama fifa 20 yi şahsen çok merak ediyorum
pes pas ve şut açısından biraz daha özgür

BayLord51

Torrent-Oyun.com
bende heralde update 4 var ilk kırılıdğında yükledim ve hiç update yapmadım update 7 yi yapsam sorun olur mu ?

SELEN

If you think you can then you can.
Mega dışında başka link varsa paylaşabilir misiniz acaba özelden yada buradan.

SELEN

If you think you can then you can.
Dosyayı indirdim fakat daha önce güncelleme yapmadığım için bilmiyorum. Klasördeki bütün dosyaları orjinal klasöre mi copy/paste yapmam gerekiyor acaba?

Güncellemeyi oyunun kurulu olduğu yere kopyaladım ama güncellemenin olduğunu nasıl anlayacağız? Sancho'nun saçları hala kel.

ya bi arkadaş forumda benim ne kadar iyi fifacı olduğumu herkes bilir beni dinleyin oyuna gelen korsandaki güncellemeleri yapmayın demiş. Onu mu dinliyim sizi mi şimdi ben?

Xioo

Emektar
ya bi arkadaş forumda benim ne kadar iyi fifacı olduğumu herkes bilir beni dinleyin oyuna gelen korsandaki güncellemeleri yapmayın demiş. Onu mu dinliyim sizi mi şimdi ben?
Güncellemelerin içeriği ağırlıklı olarak fut ile alakalı ama crackli oyunlar da da düzeltme yok değil
Plase vuruşlar düzeldi futbolcuların orta sahadan vole çekip gol atması düzeldi. Yani orijinal kullanıyorum bütün güncellemeler yüklü hiçbir sorun olmadı. Hatta update 13 de oyuncular daha gerçekçi hareket etmeye başlamış. Omuz omuza mücadeleler daha gerçekçi. Omuz omuza fa adam sana omuz atıyor yere düşüyorsun falan. Update siz halinde bu yoktu. Varsa bile çok belli değildi. Yani oyunu bozan bir etken mevcut değil

Güncellemelerin içeriği ağırlıklı olarak fut ile alakalı ama crackli oyunlar da da düzeltme yok değil
Plase vuruşlar düzeldi futbolcuların orta sahadan vole çekip gol atması düzeldi. Yani orijinal kullanıyorum bütün güncellemeler yüklü hiçbir sorun olmadı. Hatta update 13 de oyuncular daha gerçekçi hareket etmeye başlamış. Omuz omuza mücadeleler daha gerçekçi. Omuz omuza fa adam sana omuz atıyor yere düşüyorsun falan. Update siz halinde bu yoktu. Varsa bile çok belli değildi. Yani oyunu bozan bir etken mevcut değil
Tamamdır teşekkür ederim. Şu an tekrar indirdim cpy sürümünü update 7 yapıcam kurup daha fazla update var mı cpy sürümü için, varsa nereden bulabilirim?

Xioo

Emektar
Tamamdır teşekkür ederim. Şu an tekrar indirdim cpy sürümünü update 7 yapıcam kurup daha fazla update var mı cpy sürümü için, varsa nereden bulabilirim?
crackli oyun için maalesef update 7 nin crack i var
update 8in piyasa da gezdiği söyleniyor ama crack i yokmuş

Xioo

Emektar
update 13 buldum bir yerde fakat test etmeden paylaşmak istemedim. Bir ara test edip paylaşırım sorun olmazsa.
paylaşmadan önce haber ver abi üst yönetimle görüşeyim paylaşsın derlerse paylaşırsın
update 13 için crack yok sanırım ama dediğin gibi elinde crackli oyun varsa test edebilirsin

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt