5.05 18 oyunlu kırık 1TB Slim Ps4

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

RoanDVaas

Bize Her Sevdadan Geriye Kalan Sadece GALATASARAY.
Hayır kırık model satılmaz. Orijinal Ps4 alıp kendiniz kırdırabilirsiniz.
Kırılan model diye bir terim yok, sıfır PS4'ü alıp, güncellemesini yapıp kendi de kırabilir alıcı.
Yanlış bilgi. 5.05 versiyon üstü kırılmıyor. Yani alıp güncelleyip kıramazsınız :) Ve artık 5.05 sürüm PS4ler satılmıyor en düşük 5.55 veya 6.00 olarak satılıyor. Lütfen araştırmadan yorum yapmayın.

SHYΛH

El. Psy. Congroo.
Yanlış bilgi. 5.05 versiyon üstü kırılmıyor. Yani alıp güncelleyip kıramazsınız :) Ve artık 5.05 sürüm PS4ler satılmıyor en düşük 5.55 veya 6.00 olarak satılıyor. Lütfen araştırmadan yorum yapmayın.
Cevabını kendin vermişsin zaten. PS'ler en düşük 5.55 veya 6.00 satıldığı için ürünü satın aldıktan sonra 5.05'e güncellemesi gerekli.

sıfırı 500 gblık 1600-1700 tl idi.. yapma hocam bende bu sıra ps4 almayı düşünüyorum ikinci al arıyorum araştırma aşamasındayım ama fiyatıda abartmışın bence..

RoanDVaas

Bize Her Sevdadan Geriye Kalan Sadece GALATASARAY.
Cevabını kendin vermişsin zaten. PS'ler en düşük 5.55 veya 6.00 satıldığı için ürünü satın aldıktan sonra 5.05'e güncellemesi gerekli.
Şuan sürüm downgrade'i mümkün değil. 5.55 veya 6.00dan hiçbir şekilde 5.05'e düşüremiyorsunuz cihazı :)

sıfırı 500 gblık 1600-1700 tl idi.. yapma hocam bende bu sıra ps4 almayı düşünüyorum ikinci al arıyorum araştırma aşamasındayım ama fiyatıda abartmışın bence..
Üstte de yazdım ama tekrar yazayım. Sıfır aldığınız zaman cihazınızı "KIRAMAZSINIZ." Benim cihazım kırık ve 4 aylık. Sahibinden'e girip bakın 1TB Slim Kırık 5.05 ps4ler ne kadar.

ThE bEsT

Hiç Kimse.
Anlamadınız hala galiba. Sıfır cihazlar kırılmıyor çünkü yeni sürümler daha kırılmadı. 0 Fiyatı 1000 lira olsa bile kırık fiyatları yüksek olacak...
Sıfır cihazlarda yeni sürüm içermiyor ki? Fabrikadan çıktığı gibi eski sürüm barındırıyor diye hatırlıyorum..

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt