5.05 18 oyunlu kırık 1TB Slim Ps4

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

RoanDVaas

Bize Her Sevdadan Geriye Kalan Sadece GALATASARAY.
28.08.2018 Tarihinde, Ankara PODIUM A.V.M Gameland Mustafa abiden alınmıştır. 4 Aylık cihazım sıfırdan farksızdır. Kutu içeriği vs. tamdır. Cihaz kırıktır yani sahte oyun oynatır. İçinde 18 oyun vardır. Bilgisayarım bozuldu ve işlemci almak için satmak istiyorum. Zaten 5.05'e kadar çıkan tüm oyunları oynadım (Ps4 Exclusive olanları) Yeni sürümler de kırılmadığı için boş boş duruyor.

Ankara içi elden, diğer şehirlere havale sonrası kargo yapabiliriz.

Fiyat 1800. (Ufak bir pazarlık payı vardır.)

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Onur.G

Özledim Arada Bir Yaz Bana
Süper Moderatör
satılan ürünlerle fiyat belirtilmesi gerekiyor. 24 saat içinde fiyat belirtilmezse Maalesef konunuz kapanacaktır.
iyi forumlar :)

RoanDVaas

satılan ürünlerle fiyat belirtilmesi gerekiyor. 24 saat içinde fiyat belirtilmezse Maalesef konunuz kapanacaktır.
iyi forumlar :)
Kusura bakmayın Finaller yüzünden kafam dolu unutmuşum :D Fiyat eklendi.

bazı makinalar ban yiyebiliyor bunda öyle bir sıkıntı varmı
Hayır ban yeme şansı yok çünkü hiçbir şekilde PSN'e bağlanmıyorsunuz.

RoanDVaas

Hocam peki benim aklıma şu soru geldi. Diyelim ki o güncellemeye kadar çıkan oyunları oynadın iyi güzel. Daha sonra ki güncellemeye güzel oyun çıktı diyelim o zaman işleyiş nasıl oluyor?
Hocam yeni sürümler çoktan kırıldı buna adım kadar eminim. Ama sağolsun Sony abimiz hacker arkadaşlara para verdiği için yeni sürümleri çıkarmıyorlar. sce.party sitesine girip bakarsan orada 5.55 sürümünün "TAMAMEN" kırıldığı yazıyor. Sony ne zaman isterse o zaman çıkar yeni sürümler.

Qirixcv

Saudade
Moderatör
Hocam yeni sürümler çoktan kırıldı buna adım kadar eminim. Ama sağolsun Sony abimiz hacker arkadaşlara para verdiği için yeni sürümleri çıkarmıyorlar. sce.party sitesine girip bakarsan orada 5.55 sürümünün "TAMAMEN" kırıldığı yazıyor. Sony ne zaman isterse o zaman çıkar yeni sürümler.
Hocam anlatamadım galiba :). Çıkacak bir oyunu oynamam için yeni bir sürüme güncellemem gerekiyor değil mi? Oyunu satın alacam diyelim ama sürüm 5.05 oyunu oynamam için daha güncel bir sürüm gerekiyor diyelim o zaman ne olacak?

RoanDVaas

Hocam anlatamadım galiba :). Çıkacak bir oyunu oynamam için yeni bir sürüme güncellemem gerekiyor değil mi? Oyunu satın alacam diyelim ama sürüm 5.05 oyunu oynamam için daha güncel bir sürüm gerekiyor diyelim o zaman ne olacak?
Maalesef oynayamıyorsunuz. Sadece 5.05 sürümüne kadar çıkan oyunları oynayabiliyorsunuz. Mesela RDR2 6.00 sürüm istiyor. Siz alıp 5.05 versiyonda oynayamıyorsunuz mecburen 6.00 sürümünün kırılması gerek.

ZeuS

* G a M e R *
Takım Lideri
Kırılmış olan PS4 tekrar orjinal haline döndürüp son sürüme güncelleyerek oynayabilirsin.

RoanDVaas

Kırılmış olan PS4 tekrar orjinal haline döndürüp son sürüme güncelleyerek oynayabilirsin.
Orjinal haline diye bir şey yok aslında. Çünkü cihazı her açışınızda tarayıcı üzerinden kırma işlemi gerçekleştiriyorsunuz. Kapatıp açtığınız zaman orjinal haline dönüyor :'))

Qirixcv

Saudade
Moderatör
Orjinal haline diye bir şey yok aslında. Çünkü cihazı her açışınızda tarayıcı üzerinden kırma işlemi gerçekleştiriyorsunuz. Kapatıp açtığınız zaman orjinal haline dönüyor :'))
Peki kırık sürüme sadece dış kaynaklardan mı oyun yükleyebiliyoruz yoksa tarayıcı gibi bir şey ile PS Store'da ki oyunları indirebiliyor muyuz?

ISKA

Seviye 13
Sony'e para verme olayı vs durumu yok. Bu tamamen bir şehir efsanesi, inanmayın. 5.55 değil 6.02 kırıldı ancak açık kaynak olarak paylaşılmıyor henüz. Ücretli olarak rus gruplar tarafından kırıldı. Sadece 6.02 değil xbox one x bile kırıldı. Arkadaşım bizzat gördü Rusya'daki İnternet kafelerde. Adamlar Red dead redemption kırık olarak oynuyor Xbox One X'te.

Sistem şu şekilde işliyor. Örnek vermek gerekirse: God of War şu an 5.05 ve 5.07 sürümlerinde cfw olarak oynanabiliyor. 5.55 kırıldı diyelim. 5.55 sürüme geçiş yaptın. O sürüme kadar olan tüm oyunları oynayabilirsin. Diyelim geçtin ee o zaman önceki sürüm oyunlar ne olacak? Tekrardan 5.55 için tüm oyunlar yeniden çıkacak. Her yeni sürüm çıktıkça oyunlarda tekrardan çıkacak. Şöyle düşünebilirsin denuvo gibi. Denuvo nasıl her kırıldıkça sürüm yükseliyor ve bu süre zarfında oyunlara güncelleme vs geliyor ve tekrar en güncel sürümü paylaşılıyor. Bu da ona benzer. Ps3te böyleydli 4'te böyle.

Qirixcv

Saudade
Moderatör
Sony'e para verme olayı vs durumu yok. Bu tamamen bir şehir efsanesi, inanmayın. 5.55 değil 6.02 kırıldı ancak açık kaynak olarak paylaşılmıyor henüz. Ücretli olarak rus gruplar tarafından kırıldı. Sadece 6.02 değil xbox one x bile kırıldı. Arkadaşım bizzat gördü Rusya'daki İnternet kafelerde. Adamlar Red dead redemption kırık olarak oynuyor Xbox One X'te.

Sistem şu şekilde işliyor. Örnek vermek gerekirse: God of War şu an 5.05 ve 5.07 sürümlerinde cfw olarak oynanabiliyor. 5.55 kırıldı diyelim. 5.55 sürüme geçiş yaptın. O sürüme kadar olan tüm oyunları oynayabilirsin. Diyelim geçtin ee o zaman önceki sürüm oyunlar ne olacak? Tekrardan 5.55 için tüm oyunlar yeniden çıkacak. Her yeni sürüm çıktıkça oyunlarda tekrardan çıkacak. Şöyle düşünebilirsin denuvo gibi. Denuvo nasıl her kırıldıkça sürüm yükseliyor ve bu süre zarfında oyunlara güncelleme vs geliyor ve tekrar en güncel sürümü paylaşılıyor. Bu da ona benzer. Ps3te böyleydli 4'te böyle.
Tekrar tekrar dış kaynaktan indirip yüklemem mi gerekir o durumda?

ISKA

Seviye 13
Tekrar tekrar dış kaynaktan indirip yüklemem mi gerekir o durumda?
Eski sürümde kalıp devam edebilirsiniz. Geçmek zorunda değilsiniz. Yeni sürümde eski sürüm oyun çalışıyor olması lazım. O konu hakkında bir arkadaşım bilgi sahibidir. Ona sorayım, geri dönüş yaparım. Tam emin değilim o konudan, yanlış bilgi vermeyeyim.

Qirixcv

Saudade
Moderatör
Eski sürümde kalıp devam edebilirsiniz. Geçmek zorunda değilsiniz. Yeni sürümde eski sürüm oyun çalışıyor olması lazım. O konu hakkında bir arkadaşım bilgi sahibidir. Ona sorayım, geri dönüş yaparım. Tam emin değilim o konudan, yanlış bilgi vermeyeyim.
Tam olarak onu sormuyorum hocam. Eski sürümdeyken yeni sürüme çıkan oyunları oynayabilir miyiz?

Carl

15 Ağustos 2004∞
Fiyatı biraz indir bence PS4 Slim 1tb kasa amazon'da 1800 TL.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt