40.000 TL sistem tavsiyesi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Selamlar Arkadaşlar

Monitör,klavye mouse hariç sistem toplamak istiyorum.Tamamen oyun amaçlı olacak yayıncılığa atılmak istiyorum açıkcası bilgili arkadaşlarım tavsiyeleriniz benim için çok önemli.

Bir sıfır eksik olmuş :)
Burda bir arkadaş vardı 18 500 tl sistem arıyorum diyordu buldumu bilmiyom ama darısı senin başına diyeyim dostum :D

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
20 eurom vardı bundan 2 yıl önce 100 TL gibi bir değeri vardı şuan 200 TL kısa günün karı öp başına koy

RUBENム

war. war never changes.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Bu tarz haber içerikli konular kapanmıyor. Ama crackli oyunlar için link paylaşımı, teknik destek gibi konuları anında kapatıyorlar.
Dostum burda da link paylaşımı yasak.Yalnız bildiğim ve gözlemlediğim kadarıyla eskiden a dense korsana destek vermiyoruz diyip resmen üyelere posta koyuluyordu.Şimdi herkes istediğini yazabiliyor olmuş.Bu arada orada hiç hesabım da yok ama arada bir bir şey araştırınca girdiğim oluyordu.Neyse, haklarında hayırlısı.

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
bu arada konu sistem tavsiyesi hariç her şeye dönmüş kimse arkadaşı ciddiye almadı herhalde bende yardım etsem mi karar veremedim :):):)

kanfur

Torrent-Oyun.com
40 bin tl ye zaten en son sistemi toplarsın sadece kasa olarak diye yazıp bırakacaktım bir bakayım dedim İtopya dan çok daha fazlası çıkıyor.bilgisayarlarınıza gözünüz gibi bakın.acayip artmış her şey.yani tahmin ettiğimden çok daha vahimmiş durum.

Hocam meraktan soruyorum sadece bu foruma mı konu açtınız?
donanım arşivine açtım videoda görmüştüm dalga geçtiler sonra buraya açtım kimse inanmıyor haliyle maddiyat çok olunca satın aldıktan sonra ss leri atacağımı söyledim yinede işte git technopattan aç onlar daha iyi bilirler gibi şeyler söylediler.

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
Dostum beni yanlış anlama ama gelişen teknolojiyi göz önünde bulundurduğun zaman 40 bine kasa toplamak ne kadar mantıklı olur yayıncılığa atılmak istediğini yazmışsın bu konuda bir arkadaşın gibi gör beni günümüzde herkes yayıncı, youtube içerik üretme gibi işleri kovalıyor ve bir çoğuda başarılı olmuyor buna yakın çevremde dahil en baba kulaklık, klavye vb alsan bile insanlar izlemiyor ayrıca tamamen yetenek bu işler. Şimdi 40 bine en iyi rtx 3090'lı birşey topladığını varsayalım 2-3 sene sonra rtx 5090 çıkacak belki, belkide farklı bir teknoloji gelişecek yani kısaca demem şu ki tamam hayallerin vardır yapmak istersin anlarım ama 40 binini çöpe atma teknoloji sürekli değişiyor şimdi toplayacağın 15 binlik bir kasada senin işini görecektir 2-3 sene hem yayın hem oyun zaten sonrasında yeni kartlar yeni teknolojiler gelişeceği için kalan 15 binin üzerine yatırım yapıp 3 sene sonra o teknolojiye ayak uydurman daha mantıklı olacaktır. Bu benim kişisel görüşüm ve yetenek olayı mesela ben cs go'da globalim bir çok oyunda aim olarak iyiyim ama yıllardan beri cs oynarım sırf csde global olabilmek için dünya para verip kulaklık mouse vb. ürün alan tanıdıklarım var ben orta halli bir mouse ve rampage kulaklıkla hyperx kulaklık ve benim ekipmanlardan daha pahalı ekipman kullanan arkadaşı oyun olarak geçiyorum kill vb. yani demem şu ki fps olsun ekipman olsun bunlar bir yere kadar kalanı yetenek.

Son düzenleme:
Dostum beni yanlış anlama ama gelişen teknolojiyi göz önünde bulundurduğun zaman 40 bine kasa toplamak ne kadar mantıklı olur yayıncılığa atılmak istediğini yazmışsın bu konuda bir arkadaşın gibi gör beni günümüzde herkes yayıncı, youtube içerik üretme gibi işleri kovalıyor ve bir çoğuda başarılı olmuyor buna yakın çevremde dahil en baba kulaklık, klavye vb alsan bile insanlar izlemiyor ayrıca tamamen yetenek bu işler. Şimdi 40 bine en iyi rtx 3090'lı birşey topladığını varsayalım 2-3 sene sonra rtx 5090 çıkacak belki, belkide farklı bir teknoloji gelişecek yani kısaca demem şu ki tamam hayallerin vardır yapmak istersin anlarım ama 40 binini çöpe atma teknoloji sürekli değişiyor şimdi toplayacağın 15 binlik bir kasada senin işini görecektir 2-3 sene hem yayın hem oyun zaten sonrasında yeni kartlar yeni teknolojiler gelişeceği için kalan 15 binin üzerine yatırım yapıp 3 sene sonra o teknolojiye ayak uydurman daha mantıklı olacaktır. Bu benim kişisel görüşüm ve yetenek olayı mesela ben cs go'da globalim bir çok oyunda aim olarak iyiyim ama yıllardan beri cs oynarım sırf csde global olabilmek için dünya para verip kulaklık mouse vb. ürün alan tanıdıklarım var ben orta halli bir mouse ve rampage kulaklıkla hyperx kulaklık ve benim ekipmanlardan daha pahalı ekipman kullanan arkadaşı oyun olarak geçiyorum kill vb. yani demem şu ki fps olsun ekipman olsun bunlar bir yere kadar kalanı yetenek.
Doğru ama 40 bin e alacak adam 10 bile fazla iken 40 binden bahsediyoruz hayat dersi istediğini sanmıyorum sonuçta adam kredi çekip almayacak . Reis bilmem amacın nedir ama sence 40 000TL PC almak istediği zaman bir insan foruma mı sormalı ? Eğer niyetiniz almak ise teknoloji mağazasında yardımcı olurlar bunu söylemem bile saçma bir durum

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Doğru ama 40 bin e alacak adam 10 bile fazla iken 40 binden bahsediyoruz hayat dersi istediğini sanmıyorum sonuçta adam kredi çekip almayacak . Reis bilmem amacın nedir ama sence 40 000TL PC almak istediği zaman bir insan foruma mı sormalı ? Eğer niyetiniz almak ise teknoloji mağazasında yardımcı olurlar bunu söylemem bile saçma bir durum
Mağazada 40 bini duyunca değil yardım etmek kasanızı hazırlar, kahve ısmarlar, üzerine de evinize kadar bırakırlar yorulmayın diye :) :)

Hocam 12-13 bin liraya toplayacağınız kasa da ultra ayarlarda kasmadan 4-5 yıl sizi götürecek. 40 bine toplayacağınız kasa da sizi 4-5 yıl ultra ayarlarda kasmadan götürecek. İsterseniz 100 bin liralık sistem toplayın o da sizi 10 yıl götürmez. Teknoloji ve Kapitalizm size o ürünü o kadar uzun süre kullandırmaz. Ne malum 2 sene sonra ekran kartlarında çığır açan bir gelişme yaşanmayacağını. Ya da oyun motorunda köklü bir değişikliğin yaşanıp sizin sisteminizin ona elverişli olmayacağını? O yüzden 10 yıl hiç bir sistem sizi tatmin edecek seviyede işlevini yapamaz. Baksanıza her ay ekran kartlarıydı anakartlardı işlemcilerdi devamlı yeni versiyonları çıkıyor. İnsanlar ki buna bende dahilim 3-5 bin lirayı sadece ekran kartına gömüp sonrasında da aradan 3-4 yıl geçince yenisini alsam mı diye düşünüyor. Sana tavsiyem Bir bilgisayara özellikle de bir kasaya bu kadar para verilmez. Ama çok zenginsen babanın durumu çok çok iyiyse bir şey diyemem. O zaman tabi ki alırsın. Ama 10 yılı garantilemeyi düşünüyorum diyen biri de sanırım benim dediğim zenginlikte değildir. Sistemini toplarken 10 yıl diye düşünmeyip bir de teknolojik gelişmelerdeki baş döndürücü hızı hesaba katarsan daha makul fiyatlarla aynı performansı alabileceğin kasalar toplayabilirsin. Artanı da yap dolar yap altın. 5 sene sonra bir pc parası daha kenarda

Bu kardeşinize önericeğiniz gereksiz para verme al bunu keyfine bak sonra bize dua edersin diyeceğiniz sistem ney maddiyat babadan geliyor yanlış anlaşılmasın egoistlik veya kendini beğenmişlik olarak

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt