3000-3500 tl pc toplamak

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Merhabalar arkadaşıma sistem toplayacağız sadece kasa olucak ve hdd si var.
En iyi hangi şekilde toplayabiliriz ?

Arkadaşıma lazım ya bayadır pc ihtiyacı var malesef fiyatlar böyle ama en azından oyun oynatabilir biri pc olur.
kendime yeni pc toplasam al benim kasayı cüzi bir fiyata kullan diycemde.şu an gündemimde yok dostum.koronadan maskeli çalışmaktan psikolojim kaydı.kasamı yükseltim diye bir heyecenımda yok.burdaki meselede şu 3000-3500 tl az para değil fakat.şu anda o paraya bir sistem belli bir zaman sonra üzülürsün.ne yap ne et o parayı bence en az 6000 tl ye çıkar.

kendime yeni pc toplasam al benim kasayı cüzi bir fiyata kullan diycemde.şu an gündemimde yok dostum.koronadan maskeli çalışmaktan psikolojim kaydı.kasamı yükseltim diye bir heyecenımda yok.burdaki meselede şu 3000-3500 tl az para değil fakat.şu anda o paraya bir sistem belli bir zaman sonra üzülürsün.ne yap ne et o parayı bence en az 6000 tl ye çıkar.
Valla durum olsa neden çıkarmayalım malesef para bu kadar anca ayarlayabildik.

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
arkadaşının amacı sadece oyun oynamaksa her ne kadar pc taraftarı da olsam o fiyatlara ps4 slim ya da pro almak daha mantıklı olabilir

Bütçesi 3000- 3500 tl olduğunu düşünürsek ps4 almak mantıklı bir seçim değil çünkü ps4 ü almakla bitmiyor alıp oynamak istediği oyunların parasınıda hesaba katmak gerekir, kırık oynamak istese bu sefer güncel oyunları kırılmadığı için oynayamayacak ps4 cephesinde. Arkadaşların tavsiye ettiği gibi rx580 veya 570 li bir sistem toplanabilir fakat bu sistemlere 3700 3800 vermektense bütçenizi 4.5 bin tlye ulaştırıp geleceğe yönelik daha iyi bir sistem almanı tavsiye ederim.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt