3 Oyun İsteği [Cevaplandı]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Green Hell, The Long Dark son sürümler. Ayrıca yeni çıkan Mass Effect legendary edition çok sistem istiyor, 3. oyunun bundan önceki sürümünde çok fark yoksa rica edebilir miyim?

Caineiru

keyneyru
Forum Yetkilisi
The Long Dark için en güncel GOG v1.94, Mass Effect 3 için CorePack'in repacklediği ve bütün DLC'leri içeren Ultimate Edition, Green Hell için ise Pioneer'in repacklediği v2.0.6 sürümünü aşağıdan indirebilirsiniz hocam.
İyi oyunlar. @Nietzscheci

edit: CorePack torrenti kaldırılıp z10yded repack sürümü eklendi. v1.05 Digital Deluxe sürümü ve oyun için çıkmış bütün DLC'leri içeriyor.

Ekli dosyalar

The Long Dark için en güncel GOG v1.94, Mass Effect 3 için CorePack'in repacklediği ve bütün DLC'leri içeren Ultimate Edition, Green Hell için ise Pioneer'in repacklediği v2.0.6 sürümünü aşağıdan indirebilirsiniz hocam.
İyi oyunlar. @Nietzscheci
Green Hell indirdim ve kurdum pc kasmaya başladı. FTP nedir, Rusça bir de hiçbir şey anlaşılmıyor ve ilk defa indiriyorum pioneer, güvenilir mi? Transient Ghost hiç atmamıştı bunu, en azından benim oyun isteklerime.

Caineiru

keyneyru
Forum Yetkilisi
FTP bir sunucu üzerinden bir başka bilgisayara dosya aktarılmasını sağlayan bir olay hocam. Pioneer ise Rus bir repacker, torrenti aldığım kaynakta repacklediği 225 oyun var, ve bu repacklerin yorumlarında kötü bir yoruma denk gelmedim. Özellikle bu repacki atmamın sebebi kaynaklarda 2.0.6 sürümü olan tek torrent olmasıydı.
Rusça dil sorunu çözümü için aşağıda Spoiler içerisindeki videoda gösterilenleri yapmayı deneyebilirsiniz.

Eğer içinizde şüphe varsa aşağıdan CODEX'in kırdığı Spirits of Amazonia sürümünü indirebilirsiniz. Sürümü Pioneer'e kıyasla daha düşük (2.0.0).

Ekli dosyalar

FTP bir sunucu üzerinden bir başka bilgisayara dosya aktarılmasını sağlayan bir olay hocam. Pioneer ise Rus bir repacker, torrenti aldığım kaynakta repacklediği 225 oyun var, ve bu repacklerin yorumlarında kötü bir yoruma denk gelmedim. Özellikle bu repacki atmamın sebebi kaynaklarda 2.0.6 sürümü olan tek torrent olmasıydı.
Rusça dil sorunu çözümü için aşağıda Spoiler içerisindeki videoda gösterilenleri yapmayı deneyebilirsiniz.

Eğer içinizde şüphe varsa aşağıdan CODEX'in kırdığı Spirits of Amazonia sürümünü indirebilirsiniz. Sürümü Pioneer'e kıyasla daha düşük (2.0.0).
Teşekkürler yardım için. Bu arada mass effect torrent inmiyor. 5-6 farklı izleyici denedim.

Son düzenleme:

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt