2018 Dünya Kupası 2.Tur Eşleşmeleri

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: 2018 Dünya Kupası 2.Tur Eşleşmeleri

sokakta rovaşata' Alıntı:
brezilyanın hakkını yediler, en iyi futbol onlardaydı, 2-0 belçika üstünlüğüne rağmen penaltıyı vermiş olsaydılar breizlya o maçı çevirebilirdi, belkide kupadan ettiler bir takımı, en iyi futbolu onlar oynuyordu :))
Ben sana artık hicbirsey demiyorum hala en iyi topu brezilya oynuyor diyorsun

The Good

1881 - 193∞

Çeyrek Final maçlarını izledikten sonra Belçika'nın almasını isterim. Hem hiç kazanmadılar Dünya Kupası'nı. 1 kupaları olsun. Ama büyük ihtimal Fransa şampiyon olacak.Brezilya güzel oynadı ama sonucu getiremedi.Belçika daha akıllı ve sonuca odaklı oynadı. Gözüme de daha güzel geldi oyunları.Dün Rusya-Hırvatistan maçını izledim.Hırvatlarda düşüş var.İngiltere maçını izleyemedim.İngiltere Hırvatistan'a elenebilir. Fransa bildiğimiz gibi. En kaliteli kadro Fransa'da. Final Belçika- Hırvatistan olursa, Büyük sükse olur.

Themistokles

Sıkıntı yoksa sıkıntı var demektir.

Fransa ingiltere olabilir.

önceki brezilya maçında video hakem uygulamasına rağmen verilmeyen penaltıyı gördükten sonra futbolun bir daha gerçek anlamında izlenilemeyeceğini anladım, yavaş yavaş futbolu bırakma zamanım geliyor, bir futbol zevkimiz vardı o da gitti bence, video hakemmiş yan hakemmiş hepsi göz boyama, yine belirledikleri takımlar çıkıp kupayı alacak

şu dört takım arasından hangisi torpilliyse o kupayı alacak bu kadar basit
Kardeşim senin yorumlarına çok gülüyorum.:D Ben turnuvanın gayet adaletli olduğunu düşünüyorum. VAR uygulaması olmasa bir çok takımın hakkı yenilmiş olacaktı. Çünkü sahadaki hakemler gol kararı verirken VAR uygulaması sayesinde gol olmadığı gerekçesiyle iptal ettiler -ki neredeyse hepsinde iptal etmeleri doğru karardı- veya haklı penaltının verilmeyişi veya haksız penaltı kararlarının da önüne geçti. Dünyanın en iyi hakemi olsa dahi çıplak gözle yanılmalar olabilir. Turnuvada gol ve penaltı kararlarının %95'i haklıydı. Ayrıca bu turnuva hakkında boşuna komplo teorileri üretmene gerek yok, çok gülünç oluyorsun.

Senin için yaptığım caps;

nik

Torrent-Oyun.com

MeteHD' Alıntı:
Ben sana artık hicbirsey demiyorum hala en iyi topu brezilya oynuyor diyorsun
aaa brezilyadan başka futbol oynayan takım mı vardı? hangisi?

|NaughtyBoy|' Alıntı:
Kardeşim senin yorumlarına çok gülüyorum.:D Ben turnuvanın gayet adaletli olduğunu düşünüyorum. VAR uygulaması olmasa bir çok takımın hakkı yenilmiş olacaktı. Çünkü sahadaki hakemler gol kararı verirken VAR uygulaması sayesinde gol olmadığı gerekçesiyle iptal ettiler -ki neredeyse hepsinde iptal etmeleri doğru karardı- veya haklı penaltının verilmeyişi veya haksız penaltı kararlarının da önüne geçti. Dünyanın en iyi hakemi olsa dahi çıplak gözle yanılmalar olabilir. Turnuvada gol ve penaltı kararlarının %95'i haklıydı. Ayrıca bu turnuva hakkında boşuna komplo teorileri üretmene gerek yok, çok gülünç oluyorsun.

Senin için yaptığım caps;
valla ne diyeyim, kulaklık mulaklıkla yazılan sözlerle aynı ben hhhz:.

Mithrasth

Donanım Uzmanı

brezilyanın hakkını yediler, en iyi futbol onlardaydı, 2-0 belçika üstünlüğüne rağmen penaltıyı vermiş olsaydılar breizlya o maçı çevirebilirdi, belkide kupadan ettiler bir takımı, en iyi futbolu onlar oynuyordu :))
Brezilya son iki kupada da rezalet oynadı. Bu işler çingene neymar gabriel jesus douglas costa ile olacak işler değil.

nik

Torrent-Oyun.com

Mithrasth' Alıntı:
Brezilya son iki kupada da rezalet oynadı. Bu işler çingene neymar gabriel jesus douglas costa ile olacak işler değil.
harbiden de neymar çingenelere benziyo ha, gerçekten kökeni roman mı acaba hhhz:.

sokakta rovaşata arkadaşımızı protesto etmek için imzaya capsi ekledim :thumbup:

Final Fransa-Hırvatistan olacak. Aksini iddia edem şuna bir baksın: https://tinyurl.com/ydc55c4x

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt